Witam, jestem po naprawie sterownika multitronic i jak ktoś z mazowieckiego ma z nim problem to mogę polecić firmę KOMIKOMP Paweł Lewiński z Brwinowa telefon 512891871
[email protected] - cena 380zł z dwuletnią gwarancją. Naprawia też inne sterowniki. Demontaż i montaż wykonałem we własnym zakresie, ale proponował też kompleksową naprawę. Jak na razie wszystko w porządku z tym, że mało co przejechałem. Napiszę jak się sprawuje po większym przebiegu.
Pozdrawiam.
Jak na razie po dwóch tysiącach kilometrów spokój. Oby tak dalej. :-)