Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystek590

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystek590

  1. Dzisiaj zabrałem się za wymianę głośnika w subie, ponieważ standardowy jest bardzo przeciętny. Tak w ramach ciekawostki ori głośnik waży 0,4 kg, a nowy 1,8kg
  2. 20' Odpuściłem 21' pomimo, że ceny bardzo podobne
  3. Koła już na samochodzie. Zrobiłem na nich już około tysiąc km i naprawdę jestem zadowolony z komfortu jazdy
  4. Mam nadzieję, że nie będzie lipy i nikt mnie nie zlinczuje
  5. @grzes283 oczywiście masz rację i wiem o tym Ja pisząc powyższe mam na myśli cały czas szerokość 255 i R20. Koła kupione i felgi są producenta RH, opony Goodyear praktycznie nowe. Trzeba się brać za montaż
  6. Jutro jadę na przymiarkę tych kół. Coś w moim typie. Ogólnie co osoba to inna opinia, a to w końcu ja mam być zadowolony
  7. Dobrze piszesz miałem kiedyś profil 30 i już się jak taczką jechało. Myślę, że zostanę przy 20 calach i profilu 35. Na gwincie to będzie przyzwoicie wyglądało
  8. @A-rek wygląda identycznie jak oryginał, są zdjęcia przed obszyciem w temacie
  9. @marcin_o23chcialbym ciemnego koloru koła @l.e.s.t.e.r może chce sprzedać? zdarzają się dobre oferty cenowe. To są koła, które sam miałem oglądać, ale miałem ponad 300km w jedną
  10. Jestem jak najbardziej na tak jeśli o 21' szkoda tylko, że jest mały wybór i ceny z kosmosu. Coraz bardziej zaczynam myśleć o nowych felgach, ale replikach. Miałem kiedyś bodajże felgi z pdw i złego słowa nie powiem
  11. Kierownica obszyta na nowo z zachowaniem standardów oryginału Myślę, że już w przyszłym tygodniu wezmę się poważnie za szukanie kół
  12. Ogólnie można coś ciekawego znaleźć w rozsądnej cenie, ale najlepiej tak w promieniu 100km. Wchodzi w grę tylko odbiór osobisty, bo za dużo jest krętaczy co sprzedają niechlujnie pomalowane, spawane z uszkodzonymi oponami itd.
  13. Rotiform ładnie się prezentują coś w moim guście
  14. To może coś zaproponujecie nieoklepanego, żeby zgrało się z jasnym kolorem samochodu?
  15. to wzór na podobieństwo vossen, przynajmniej podobne
  16. Dzięki mam jeszcze parę dni do podjęcia decyzji, więc może ktoś jeszcze się wypowie
  17. co sądzicie o tych felgach? będą pasowały wizualnie? lekki naciąg 255 na 9.5J Zdjęcia wygasły.
  18. Dzisiaj kurier dostarczył paczkę z kierownicą 20 minut i wnętrze nabrało zupełnie innego wyglądu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.