Treść opublikowana przez krystek590
-
Avj 150 na 163 lub 170 co potrzeba?
pooglądaj mapy po modach 1.8t Bez problemu samym programem osiągniesz ~200km, tylko żebyś nie kopiowiał mapy od mocniejszej wersji na gotowca tylko zrób nową z hamownią pod swój silnik. Myślę, że 150, 163, 170 nie różnią się niczym innym tylko programem tak samo jak w przypadku diesla.
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
ładne autko, pewnie ulrzyło Ci jak tamto się sprzedało?;) fajne wyposażenie, a dla mnie to też ważniejsze niż quattro, które ma sens obligatoryjnie od ~240hp+, poniżej się tylko ten napęd nudzi, dodaje wagi i pozwala sie pobawić na śniegu - sprawdzone na sobie
-
[B7 BRB] Opinie o silniku
1.9 tdi w b7 jest ok, niestety to nie jest już ten sam silnik co w b6. Tylko nadal jest to dużo bezpieczniejsza opcja niz 2.0 tdi w rocznikach 2004-2007
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
to mnie zaskoczyłes z tymi nm teraz;)
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
dziwny zbieg okoliczności, że sprzegła w 2.0 tdi cr 140 po programie nie wytrzymuja nawet 420nm, a sprzegla 2.0 tdi cr 177 wytrzymują spokojnie 470nm. Nie uważacie jednak, że to są inne sprzęgła?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie czy sprzęgło z a4b8 2.0 tdi 170 jest takie same jak z a4b8.5 2.0 TDI 177?? piszecie tutaj w wątku, że zaczyna ślizgać się sprzegło przy około 420NM, a tymczasem ja mam 470NM i hula wszystko bez zająknięcia
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Witam. Odpadam z listy. Program zrobiony, umówiłem się z dnia na dzień u Rogala w R-Perfomance. Przepisuje listę usuwając moją osobę. Pozdrawiam 1. Brulion - Audi A3 - 1.4 TFSI - Manual - FWD - CXSA 2. Xoron - Audi A5 2015r - 2.0 TDI - 150km - Automat - FWD - CSUA 3. Macieek - Audi A4 Allroad - 2.0 TDI - 170km - Manual - Quattro - CAHA 4. Quiz_87 - Audi A4 - 2.0 TDI - manual - FWD - CACG 5. 6. 7. 8. 9. 10.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Tylu chętnych było, a jak lista sie pojawiła to cisza Gibons jaki koszt w przypadku cglc? Możesz podesłać swój wykres jak wyszedł, bo widzę ten sam samochód?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
1. Brulion - Audi A3 - 1.4TFSI - Manual - FWD - CXSA 2. Krystek590 - audi a4 b8.5 - 2.0 tdi 177km - manual - FWD - CGLC 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
-
Dziwna Niespodzianka
pod izolacją nie ma jakiś zmostkowanych kabli?
-
Dobrzy chiptunerzy
Auto sport Skoda ul. Jesienna
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Witam. Chętnie się dopisze do listy
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
masz rację myślałem, że tylko w jednostkach g pokazuje. Czyli, że granica to około 60 jest nieprawdą? bo spotkałem się, że chłopaki mieli po 48 i jezdzili
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
nie lepiej usunąć?
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
gdzie widzisz ilość popiołu u kluchy? bo ja tylko widzę obliczoną mase sadzy, która spadnie do około 5g po wypaleniu
-
Montaż alarmu np. Tytan DS400
po co Ci alarm? szkoda czasu i kasy. Dobry spec od otwierania samochodów, by Cię tylko wyśmiał. Jeżeli koniecznie chcesz zabezpieczyć samochód to na pewno nie alarmem, bo technika poszła do przodu i są lepsze rozwiązania. Najlepiej zainwestować w dobre AC na początek
-
AC dwa zabezpieczenia
Wszystko traktują indywidualnie widzę. W poprzednim samochodzie za to, że gosciu mi zarysował zderzak i pękł dostałem 3tyś w jakimś nieznanym ubezpieczycielu. Wystarczyło go tylko pomalować, a i tak nie było nic widać. Zabezpieczenie w kierownicy nie przejdzie, bo tak samo można by było powiedzieć, że są zamki w drzwiach. Na szczęście jak kolega wyżej pisał w PZU wystarczy jedno zabezpieczenie, a np w link4 żadnego. Nie mam zamiaru się bawić w dodatkowe koszta, bo to nic nie warte zabezpieczenia. Dzięki za pomoc.
-
AC dwa zabezpieczenia
Dlaczego taka kwota? Mnie w PZU obliczyli 5500zł AC + OC. Maks znizka OC, AC bez znizek. Jestem w szoku
-
AC dwa zabezpieczenia
Witam. Posiadam b8 2012r jest dobrze wypasożona, lecz nie ma alarmu. Wykupując ;np. AC w AXA trzeba mieć min dwa zabezpieczenia. Posiadam tylko immobilizer i mając jedno zabezpieczenie nie wykupię polisy AC, ponieważ samochód powyżej 50tys musi posiadać min dwa zabezpieczenia. Jeżeli skłamię to albo to ktoś zweryfikuje, albo po fakcie nie wypłacą szkody. Koszt alarmu w salonie 1500zł. Pytanie do osób, które nie mają w ogóle alarmu, jak rozwiązaliście problem z AC?
-
B8 TrOOOOp
czy sprzedający czasem nie cyknął fotki z jakiejś Q? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-coupe-2-0-tfsi-5-drzwiowy-ID6yNPVH.html#xtor=SEC-8
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie:) forum pzeglądam już od dawna, a konto mam od niedawna. Byłem kiedyś już posiadaczem audi a3 8P i czas powrócić do marki poszukuje a4 b8 lub a5 i nie jest łatwo jak każdy wie:) Jestem spod Częstochowy. Pozdrawiam
-
Jak sprawdzic klimatyzacje zima.
Dodatkowo można sprawdzić błędy jeśli nie działa to napewno coś się pojawi.
-
Jak sprawdzic klimatyzacje zima.
Myślę, że spokojnie sprawdzisz przy aktualnych pogodach. Mnie dzisiaj pod sam wieczór odpaliła przy 4 stopniach w tdi