Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystek590

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystek590

  1. pooglądaj mapy po modach 1.8t Bez problemu samym programem osiągniesz ~200km, tylko żebyś nie kopiowiał mapy od mocniejszej wersji na gotowca tylko zrób nową z hamownią pod swój silnik. Myślę, że 150, 163, 170 nie różnią się niczym innym tylko programem tak samo jak w przypadku diesla.
  2. ładne autko, pewnie ulrzyło Ci jak tamto się sprzedało?;) fajne wyposażenie, a dla mnie to też ważniejsze niż quattro, które ma sens obligatoryjnie od ~240hp+, poniżej się tylko ten napęd nudzi, dodaje wagi i pozwala sie pobawić na śniegu - sprawdzone na sobie
  3. krystek590 odpowiedział(a) na mateobrd temat w 1.9TDI
    1.9 tdi w b7 jest ok, niestety to nie jest już ten sam silnik co w b6. Tylko nadal jest to dużo bezpieczniejsza opcja niz 2.0 tdi w rocznikach 2004-2007
  4. to mnie zaskoczyłes z tymi nm teraz;)
  5. dziwny zbieg okoliczności, że sprzegła w 2.0 tdi cr 140 po programie nie wytrzymuja nawet 420nm, a sprzegla 2.0 tdi cr 177 wytrzymują spokojnie 470nm. Nie uważacie jednak, że to są inne sprzęgła?
  6. Panowie czy sprzęgło z a4b8 2.0 tdi 170 jest takie same jak z a4b8.5 2.0 TDI 177?? piszecie tutaj w wątku, że zaczyna ślizgać się sprzegło przy około 420NM, a tymczasem ja mam 470NM i hula wszystko bez zająknięcia
  7. Witam. Odpadam z listy. Program zrobiony, umówiłem się z dnia na dzień u Rogala w R-Perfomance. Przepisuje listę usuwając moją osobę. Pozdrawiam 1. Brulion - Audi A3 - 1.4 TFSI - Manual - FWD - CXSA 2. Xoron - Audi A5 2015r - 2.0 TDI - 150km - Automat - FWD - CSUA 3. Macieek - Audi A4 Allroad - 2.0 TDI - 170km - Manual - Quattro - CAHA 4. Quiz_87 - Audi A4 - 2.0 TDI - manual - FWD - CACG 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  8. Tylu chętnych było, a jak lista sie pojawiła to cisza Gibons jaki koszt w przypadku cglc? Możesz podesłać swój wykres jak wyszedł, bo widzę ten sam samochód?
  9. 1. Brulion - Audi A3 - 1.4TFSI - Manual - FWD - CXSA 2. Krystek590 - audi a4 b8.5 - 2.0 tdi 177km - manual - FWD - CGLC 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  10. krystek590 odpowiedział(a) na pawlo7721 temat w 1.8
    pod izolacją nie ma jakiś zmostkowanych kabli?
  11. Auto sport Skoda ul. Jesienna
  12. Witam. Chętnie się dopisze do listy
  13. masz rację myślałem, że tylko w jednostkach g pokazuje. Czyli, że granica to około 60 jest nieprawdą? bo spotkałem się, że chłopaki mieli po 48 i jezdzili
  14. nie lepiej usunąć?
  15. gdzie widzisz ilość popiołu u kluchy? bo ja tylko widzę obliczoną mase sadzy, która spadnie do około 5g po wypaleniu
  16. po co Ci alarm? szkoda czasu i kasy. Dobry spec od otwierania samochodów, by Cię tylko wyśmiał. Jeżeli koniecznie chcesz zabezpieczyć samochód to na pewno nie alarmem, bo technika poszła do przodu i są lepsze rozwiązania. Najlepiej zainwestować w dobre AC na początek
  17. Wszystko traktują indywidualnie widzę. W poprzednim samochodzie za to, że gosciu mi zarysował zderzak i pękł dostałem 3tyś w jakimś nieznanym ubezpieczycielu. Wystarczyło go tylko pomalować, a i tak nie było nic widać. Zabezpieczenie w kierownicy nie przejdzie, bo tak samo można by było powiedzieć, że są zamki w drzwiach. Na szczęście jak kolega wyżej pisał w PZU wystarczy jedno zabezpieczenie, a np w link4 żadnego. Nie mam zamiaru się bawić w dodatkowe koszta, bo to nic nie warte zabezpieczenia. Dzięki za pomoc.
  18. Dlaczego taka kwota? Mnie w PZU obliczyli 5500zł AC + OC. Maks znizka OC, AC bez znizek. Jestem w szoku
  19. Witam. Posiadam b8 2012r jest dobrze wypasożona, lecz nie ma alarmu. Wykupując ;np. AC w AXA trzeba mieć min dwa zabezpieczenia. Posiadam tylko immobilizer i mając jedno zabezpieczenie nie wykupię polisy AC, ponieważ samochód powyżej 50tys musi posiadać min dwa zabezpieczenia. Jeżeli skłamię to albo to ktoś zweryfikuje, albo po fakcie nie wypłacą szkody. Koszt alarmu w salonie 1500zł. Pytanie do osób, które nie mają w ogóle alarmu, jak rozwiązaliście problem z AC?
  20. krystek590 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy sprzedający czasem nie cyknął fotki z jakiejś Q? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-coupe-2-0-tfsi-5-drzwiowy-ID6yNPVH.html#xtor=SEC-8
  21. Witam serdecznie:) forum pzeglądam już od dawna, a konto mam od niedawna. Byłem kiedyś już posiadaczem audi a3 8P i czas powrócić do marki poszukuje a4 b8 lub a5 i nie jest łatwo jak każdy wie:) Jestem spod Częstochowy. Pozdrawiam
  22. Dodatkowo można sprawdzić błędy jeśli nie działa to napewno coś się pojawi.
  23. Myślę, że spokojnie sprawdzisz przy aktualnych pogodach. Mnie dzisiaj pod sam wieczór odpaliła przy 4 stopniach w tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.