Treść opublikowana przez krystek590
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Dzięki
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
aktualnie 199tys km
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Przyszła pora na wymianę klocków hamulcowych. Pierwszy raz w życiu wymieniałem, bo nigdy ich nie musiałem wymieniać. Czułem się jakbym rozrząd wymieniał Korzystając z okazji odświeżyłem zaciski hamulcowe. Wiem, że kolor czerwony nie cieszy się dobrą opinią i też jestem tego zdania przy małych zaciskach, a przy 3.0 wydaję mi się, że nie ma dużego wstydu- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Dokładnie. Regulacja nie jest koniecznością Nie mieli tych lampek na miejscu i trzeba zamawiać. Na jaki kolor wnęki są podświetlane? Bardziej, by mi zależało, na oświetleniu zewnętrznych wnęk klamek z podłożem. Myślę, że jak się za to zabiorę to może wszystko dołożę naraz, tylko mało wiadomości jest odnośnie schematów- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Sprawdzę to, gdy będę miał już komplet założony- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Dzisiaj wpadło oświetlenie drzwi byłem po części w aso i gościu wręcz szydził ze mnie, że nie będzie to świecić. Tłumaczyłem,że po kodowaniu pojawia się napięcie na module w osobnym pinie, bo masa jest jedna i nie widzę powodu, żeby to nie odpaliło. Na razie założyłem tylko przód, a jak pojadę po graty na tył to pokaże mu fotkę i chętnie zobaczę jego minę Kupiłem również folię Oracal i będę się brał za wszystkie chromy- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
@Pucek przez Ciebie też jestem zmuszony te listwy zamontować Tylko zacznę od listew drzwi, bo Ty tunel będziesz oświetlał?- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Z kołami widzę, że co osoba to inna opinia wczesniej były srebrne i też lipa. Muszę, kupić jakąś porządną folie od 3M i się zabrać za to co do dokładki to tylko ori sline, by wchodził w grę.- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Mała aktualizacja zbieram się ku przyciemnianiu wszystkich chromów łącznie z emblematami i lampami- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Jestem świeżo po wymianie podkładek pod wtryskami, znana przypadłość w 3.0TDI. Ogólnie koszt mały i roboty niewiele, a efekt słyszalny gołym uchem W biTDI tych podkładek przy mniejszym przebiegu to przeważnie prawie już nie ma, u mnie nie było tragedii jak widać. Polecam zabieg Na foto porównanie nowej i starej podkładki. Jak coś mam nowy komplet podkładek kupionych przez pomyłkę do innych wtrysków z 3.0TDI, oddam za czteropaka- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Dzisiaj zabrałem się za montaż głośników do drzwi, ponieważ już trzy razy w drzwiach wymieniałem Zaryzykowałem i kupiłem najzwyklejsze głośniki 20cm, jak nie będą grały to sobie do garażu zabiorę i kupie coś z wyższej półki Zdecydowałem się na nie, bo zauważyłem, że nawet często jest to spotykany głośnik w skrzyniach i szczerze nie jest źle. Upchane na styk- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Nie będę tutaj inwestował, ponieważ wszystko będzie lepsze od ori głośników Myślę, że wrażenie gorszego dźwięku po zmianie kodowania może powodować fakt, że ori głośniki nie dają rady. Suba poprawiłem i do tego przednie głośniki wymienię i zobaczymy jak to zagra- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Mnie nie wytrzymał jeden głośnik po tym modzie jest okazja do założenia nowych.- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Skorzystałem dodatkowo z poniższego tematu. Jestem zaskoczony jakie zmiany wprowadziło kodowanie. Wszystkie głośniki zaczęły grać jakby wzmacniacz został podkręcony i bass polepszył się kilkukrotnie. Czuć masaż na plecach przy ustawieniu głośności na 12, gdzie sub i niskie tony są ustawione na 3/4. Takiego efektu spodziewałbym się po montażu wzmacniacza, a tu obyło się bez kosztów- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Jeśli chodzi o zwykle audi multimedia z podobnych roczników to myślę, że tak. Głośnik(jeśli tak go można nazwać) jest według mnie ten sam ewentualnie kształt skrzynki inny. Napewno się różni głośnik między sedanem i avantem.- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Dziękuję może jak będziesz szukał to moja będzie na sprzedaż- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Myślałem nad bose, ale też szału nie ma. Wymieniłem głośnik i jeszcze spróbuję poprawić dźwięk przez vcds, jeśli to nie pomoże to trzeba założyć adapter i wzmacniacz do suba. Mnie zależy na basie, bo wysokie tony są nienajgorsze.- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Idealnie na styk pasuje- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Sam wygrywałem wszystko, a mapy i oprogramowanie z sieci wystarczy karta pamięci, ja nawet puszczałem pliki z pendrive.- *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
wskoczyły jeszcze mapy i oprogramowanie z 2020 roku - *Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20