Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grand116

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grand116

  1. grand116 odpowiedział(a) na grand116 temat w Audi A4 B8
    0B5398048C a czy ten zestaw pasuje do wszystkich s-tronic jeszcze mi powiedział że tego za 1200 zl raczej nikt nie wymienia bo bardzo rzadko sie zapychają znalazłem coś takiego tylko bez obrazka http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=0B5398048C&action=katalog&kat=72&x=15&y=15
  2. grand116 odpowiedział(a) na grand116 temat w Audi A4 B8
    Mam jeszcze jedno pytanie jak sprawdzić jaką mam skrzynie oprócz aso chodzi mi o model ,numer
  3. grand116 odpowiedział(a) na grand116 temat w Audi A4 B8
    Panowie gdzie mogę dostać taki zestaw bo w aso powiedzieli mi ze nie ma do mojej skrzyni zestawu i muszę kupić cała mechatronice 11000zl a i jeden filtr kosztuje 150zl a drugi 1200zl na jakimś przewodzie
  4. grand116 odpowiedział(a) na grand116 temat w Audi A4 B8
    A tak auto jedzie szarpe autem bez dodawania gazu
  5. grand116 odpowiedział(a) na grand116 temat w Audi A4 B8
    Panowie wyskoczył taki błąd czego to może być przyczyna
  6. grand116 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam jak w temacie brak wstecznego s-tronic proszę o pomoc
  7. No pięknie co było zrobione ?
  8. A miało być tak pięknie OEMS ifg6 20x10 et 40 i nie pasują zawadzają o jarzmo
  9. Spokojnie będą czas nie pozwala jak będzie troche czasu teraz flgi 20"x10 spręzyny H&R -45 Mam pytanie co do silnika (moje pierwsze audi wcześniej kochane hondy) da się go poprawić tak 200+ bez większego (rezania) bo jak nie to zamiast mocy będzie chociaż wygląd s4 ze spalaniem o połowe mniejszym.cdn Felgi OEMS IFG6 lub ZITO 935
  10. Jeśli masz takie auto jak w oposie i takim silnikiem chyba mija się z celem zakładanie takich hamólców , w zupełności wystarczą z s4
  11. Tarcza będzie od audi b8 356mm tylko zaciski chciałbym załozyc od audi s6c6
  12. Myślałem o tarczy 356
  13. Witam czy zaciski przód od Audi s6 c6 podejdą do b8?
  14. Witam czy zaciski przód od Audi s6 c6 podejdą do b8?
  15. Spokojnie będą czas nie pozwala jak będzie troche czasu teraz flgi 20"x10 spręzyny H&R -45 Mam pytanie co do silnika (moje pierwsze audi wcześniej kochane hondy) da się go poprawić tak 200+ bez większego (rezania) bo jak nie to zamiast mocy będzie chociaż wygląd s4 ze spalaniem o połowe mniejszym.cdn Felgi OEMS IFG6 lub ZITO 935
  16. Dzięki pozdrawiam. Zaczynamy (mody) Panowie jaki kolor grila proponujecie po naprawie oprócz czarnego myślałem o czerwonym bo na błotniki wpadnie czerwony napis V6T
  17. Witam , mój nowy nabytek Audi a4 1.8tfsi prawie s4 Plany: Więcej mocy Felgi 20" Hamulce s4 (jakoś trzeba będzie zatrzymać tą moc) coś tam po drodze znajdze sie do modzenia.
  18. Panowie jeszcze jedno pytanie czy podejdą takie felgi 20x10 ET35
  19. Panowie a jak wam się widzą takie felgi do s4 sedan lub takie http://www.ebay.co.uk/itm/20-ZITO-935-SILVER-5x112-9-5J-SET-OF-4-NEW-ALLOY-WHEELS-FOR-Audi-S7-11-ON/132014621097?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20140122125356%26meid%3De3bc543d583e4f02bd949408ef1d83e3%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D1%26sd%3D132014696257
  20. No właśnie już się zastanawiałem nad 265 30 20 będzie troszke wyżej. Możesz napisać jak się zachowuje taka opona na nierównościach 245 & 265.
  21. Ja teraz mam zawieszenie 1BD koła będą 19x9,5 lub 20x9 i tak się zastanawiam na których sprężynach będzie lepiej żeby nie było "taczki"
  22. Jak w temacie jakie sprężyny kupić które bardziej obniżaja miło by było gdyby ktoś miał zdjęcia aut na tych sprężynach
  23. I jak już coś wiadome jaka była przyczyna drgań?
  24. Gdzieś kiedyś czytałem że ktoś miał wypadek i ubezpieczenie mu nie wypłaciło z powodu nie oryginalnych kół ( ale chyba były nn) wydaje mi się że jeśli koła mają atest TUV i są dopuszczone do tego auta i auto przechodzi przegląd np. Niemcy , Szwajcaria .... to raczej nie powinno być problemów chyba
  25. Felgi będą albo 20x9 et 35 opony myślę nad 245x30 lub 255x30 albo 19x8,5 et 35 opony 245 35 no właśnie chodzi o to że muszę mieć założone opony jakie będą wymagane w TUV Mogę powiedzieć że drogi nie są najgorsze ale wiadomo zeby trafić na dziury na naszych drogach długo nie trzeba szukac bardziej chodzi mi czy będę musiał omijać każdą studzienkę w drodze i keżdą mniejszą dziurę. Bardziej skłaniam się ku 20 ale praktyczniejsze są chyba 19 . Muszę znaleść jakąś audi na 20 i zobaczyc jak to się prezętuje a felgi będą takie 20 albo19 http://www.ebay.pl/itm/20-Zoll-Alufelgen-MOTEC-Tornado-A4-B8-A6-4G-A7-A8-4H-Q5-RS7-S6-A6-S5-A5-S7-S8-S4-/262908646787?hash=item3d36939583:g:kwgAAOSwOtdYUBwY#shpCntId

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.