Treść opublikowana przez grand116
-
Brak wstecznego
0B5398048C a czy ten zestaw pasuje do wszystkich s-tronic jeszcze mi powiedział że tego za 1200 zl raczej nikt nie wymienia bo bardzo rzadko sie zapychają znalazłem coś takiego tylko bez obrazka http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=0B5398048C&action=katalog&kat=72&x=15&y=15
-
Brak wstecznego
Mam jeszcze jedno pytanie jak sprawdzić jaką mam skrzynie oprócz aso chodzi mi o model ,numer
-
Brak wstecznego
Panowie gdzie mogę dostać taki zestaw bo w aso powiedzieli mi ze nie ma do mojej skrzyni zestawu i muszę kupić cała mechatronice 11000zl a i jeden filtr kosztuje 150zl a drugi 1200zl na jakimś przewodzie
-
Brak wstecznego
A tak auto jedzie szarpe autem bez dodawania gazu
-
Brak wstecznego
-
Brak wstecznego
Witam jak w temacie brak wstecznego s-tronic proszę o pomoc
-
Moja S4 B8 upragniona :)
No pięknie co było zrobione ?
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Spokojnie będą czas nie pozwala jak będzie troche czasu teraz flgi 20"x10 spręzyny H&R -45 Mam pytanie co do silnika (moje pierwsze audi wcześniej kochane hondy) da się go poprawić tak 200+ bez większego (rezania) bo jak nie to zamiast mocy będzie chociaż wygląd s4 ze spalaniem o połowe mniejszym.cdn Felgi OEMS IFG6 lub ZITO 935
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Jeśli masz takie auto jak w oposie i takim silnikiem chyba mija się z celem zakładanie takich hamólców , w zupełności wystarczą z s4
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Tarcza będzie od audi b8 356mm tylko zaciski chciałbym załozyc od audi s6c6
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Myślałem o tarczy 356
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam czy zaciski przód od Audi s6 c6 podejdą do b8?
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Witam czy zaciski przód od Audi s6 c6 podejdą do b8?
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Spokojnie będą czas nie pozwala jak będzie troche czasu teraz flgi 20"x10 spręzyny H&R -45 Mam pytanie co do silnika (moje pierwsze audi wcześniej kochane hondy) da się go poprawić tak 200+ bez większego (rezania) bo jak nie to zamiast mocy będzie chociaż wygląd s4 ze spalaniem o połowe mniejszym.cdn Felgi OEMS IFG6 lub ZITO 935
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Dzięki pozdrawiam. Zaczynamy (mody) Panowie jaki kolor grila proponujecie po naprawie oprócz czarnego myślałem o czerwonym bo na błotniki wpadnie czerwony napis V6T
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Witam , mój nowy nabytek Audi a4 1.8tfsi prawie s4 Plany: Więcej mocy Felgi 20" Hamulce s4 (jakoś trzeba będzie zatrzymać tą moc) coś tam po drodze znajdze sie do modzenia.
-
Felgi dylemat 19 czy 20 cali
Panowie jeszcze jedno pytanie czy podejdą takie felgi 20x10 ET35
-
Felgi dylemat 19 czy 20 cali
Panowie a jak wam się widzą takie felgi do s4 sedan lub takie http://www.ebay.co.uk/itm/20-ZITO-935-SILVER-5x112-9-5J-SET-OF-4-NEW-ALLOY-WHEELS-FOR-Audi-S7-11-ON/132014621097?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20140122125356%26meid%3De3bc543d583e4f02bd949408ef1d83e3%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D1%26sd%3D132014696257
-
Felgi dylemat 19 czy 20 cali
No właśnie już się zastanawiałem nad 265 30 20 będzie troszke wyżej. Możesz napisać jak się zachowuje taka opona na nierównościach 245 & 265.
-
Sprężyny Eibach czy H&R
Ja teraz mam zawieszenie 1BD koła będą 19x9,5 lub 20x9 i tak się zastanawiam na których sprężynach będzie lepiej żeby nie było "taczki"
-
Sprężyny Eibach czy H&R
Jak w temacie jakie sprężyny kupić które bardziej obniżaja miło by było gdyby ktoś miał zdjęcia aut na tych sprężynach
-
Drgania podczas ruszania quattro i s tronik.
I jak już coś wiadome jaka była przyczyna drgań?
-
Felgi dylemat 19 czy 20 cali
Gdzieś kiedyś czytałem że ktoś miał wypadek i ubezpieczenie mu nie wypłaciło z powodu nie oryginalnych kół ( ale chyba były nn) wydaje mi się że jeśli koła mają atest TUV i są dopuszczone do tego auta i auto przechodzi przegląd np. Niemcy , Szwajcaria .... to raczej nie powinno być problemów chyba
-
Felgi dylemat 19 czy 20 cali
Felgi będą albo 20x9 et 35 opony myślę nad 245x30 lub 255x30 albo 19x8,5 et 35 opony 245 35 no właśnie chodzi o to że muszę mieć założone opony jakie będą wymagane w TUV Mogę powiedzieć że drogi nie są najgorsze ale wiadomo zeby trafić na dziury na naszych drogach długo nie trzeba szukac bardziej chodzi mi czy będę musiał omijać każdą studzienkę w drodze i keżdą mniejszą dziurę. Bardziej skłaniam się ku 20 ale praktyczniejsze są chyba 19 . Muszę znaleść jakąś audi na 20 i zobaczyc jak to się prezętuje a felgi będą takie 20 albo19 http://www.ebay.pl/itm/20-Zoll-Alufelgen-MOTEC-Tornado-A4-B8-A6-4G-A7-A8-4H-Q5-RS7-S6-A6-S5-A5-S7-S8-S4-/262908646787?hash=item3d36939583:g:kwgAAOSwOtdYUBwY#shpCntId