Treść opublikowana przez nikodem43
-
Rzuca tyłem auta na nierównościach
a zapomniałem dodać też że na nierównościach kołysze całym tyłem. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Rzuca tyłem auta na nierównościach
Jak w temacie. Otóż ostatnio mocno rzuca tyłem auta na nierównościach a jeszcze jak jechało 5 osób w aucie to już całkiem. Czy to będą amortyzatory ?? A jeśli tak czy sprężyny też trzeba wymienić?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie LPG
jakiś tydzień temu założyłem gaz i na jednym baku 40 l zrobiłem 395 km także wynik zadowala mnie. Jazda różna trochę miasta autostrada. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
głośny dźwięk z klocków
witam otóż mój problem polega na tym że jak jadę na nierównościach to słychać głośny metaliczny dźwięk myślałem że to od klocków wymieniłem te sprężyny ale dźwięk nie ustał. Co to może być?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie działa - świeci econ
Ok jutro postaram się to zrobić i wrzucę Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie działa - świeci econ
Tak vag pokazał że to czujnik ciśnienia ale podmieniał parę sztuk i nie rusza nic Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie działa - świeci econ
Witam Witajcie Moja Klima była nieszczlna w dwóch miejscach. Dobito płyn ale znów świeci econ i nie dziala. Mechanik mówił że wygląda na to że chłodnica jest z b7 albo b5 nie pamiętam już i musi zrobić tuleje i ma działać. Jak myślicie dobrze gada ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie działa - świeci econ
Witajcie Klima była nieszczlna w dwóch miejscach. Dobito płyn ale znów świeci econ i nie dziala. Mechanik mówił że wygląda na to że chłodnica jest z b7 albo b5 nie pamiętam już i musi zrobić tuleje i ma działać. Jak myślicie dobrze gada ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
Powiem wam że dużo zachodu z tym, myślę że chyba taniej będzie tą listwę kupić niż to naprawiać. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Witajcie. Na vagu pokazuje mi że mam walniety czujnik więc podmieniłem 3 następne i żaden nie dziala w czyn może polegać problem ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
A jak się pospawa to będzie to w miarę wyglądać Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
Coś takiego. Myślę że ciężko będzie dobrać kolor. Widziałem na jednej aukcji kolor ciemno szary specifiku właśnie firmy novol. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
Jutro pokażę teraz ciemno to nie zrobię zdjęcia Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
A jak myślisz ciężko będzie dobrać kolor ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
Właśnie problem że nie mam tego samego plastiku. Ale rozglądnę się za tą szpachlą. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czym wypełnić ubytki plastiku
Witam W listwie progowej posiadam ubytek ok 4 cm czym może to wypełnić? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
Mam pytanie czy odlutowaliście całe to mocowanie od tej zielonej płyty z zegarów?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
Ja próbowałem 3 glosniczki i nic w ogóle przy zaciągniętym ręcznym też nie dziala. Jak myślicie w czyn może polegać problem ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak ulepszyć tanim kosztem nasze b6
Witam Mam pytanie a mianowicie to ulepszyliście w swoich b6 jakimś tanim kosztem a byliście zadowoleni?? Ja dziś zabrałem się za zdrapywanie gumy obudowy mieszka i popielniczki. Nic nie kosztowało a odrazu ładniej wygląda. Jakie macie fajne gadżety w swoich autach ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
Proszę o kod lakieru po vin WAUZZZ8E43A215989 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
moduł konfortu sporo błędów
witam w module komfortu mam tyle błędów co one oznaczają ?? VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 959 433 AR Component and/or Version: Komfortgerát T85 1310 Software Coding: 06720 Work Shop Code: WSC 07777 Additional Info: 8E1959801B Tőrsteuer.FS BRM 0002 Additional Info: 8E1959802B Tőrsteuer.BF BRM 0002 5 Znalezione: 01561 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 59-00 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 01561 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 61-00 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 01562 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 59-00 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 01562 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 61-00 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 01802 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 57-10 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! - Intermittent
-
Sygnał o światłach
Witam Nie mam w swoim alt sygnału dzwiekowego jak zapomnę wyłączyć świateł. Czy wiecie czy jest możliwość tego włączenia ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie działa - świeci econ
Pomóżcie koledzy jak możecie to odp co to za kody Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Witaj A czy czujnik z takim oznaczeniem bedzie pasować 1J0 959 126 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie działa - świeci econ
witajcie klima nie działa a econ świeci i nie da rady go wyłączyć. Podaję kody z vaga VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 820 043 J Component and/or Version: A4 Klimaautomat 1116 Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 63351 2 Znalezione: 00819 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 07-10 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! - Intermittent 65535 - Can't Decode, CODE File Not Loaded! 00-00 - Can't Decode, CODE File Not Loaded!