Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuba8484

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuba8484

  1. Cześć, Również jestem na kupnie dystansów 13mm oraz 17mm na tył, jednak mam pewne wątpliwości. Założyłeś dystanse na przód z otworem centrującym? Sprzedawca dystansów przedstawił mi sprawę następująco, że czop centrujący na piaście to ok 15mm także minimalna piasta z otworem centrującym to 17mm, bez otworu maksymalnie 7mm, jest ktoś w stanie wyjaśnić jakie dystanse mam kupić aby wszystko pasowało?
  2. kuba8484 odpowiedział(a) na kuba8484 temat w Audi A4 B6/B7
    A czy są jakieś sposoby po za gwintem?
  3. kuba8484 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam Seata Exeo, standardowe amorki 1ba oraz sprężyny -40mm, przód siedzi idealnie, jednak tył chciałbym jeszcze obniżyć o ok 2cm, macie jakieś pomysły jak to najprościej zrobić?
  4. Mam Exeo czyli zawias od b7. Wyjasni ktos ktore gumy mozna wyciagnac aby obnizyc tyl?
  5. Kolego, które gumy zamierzasz wyrzucić? Też potrzebuje opuścić nieco tył, mimo, że mam sprężyny -40mm, d*pa stoi jednak wyżej względem przodu.
  6. Również proszę o serwisówki dotyczące regulacji ramki. [email protected] Dzięki
  7. kuba8484 odpowiedział(a) na witjacrf temat w Audi A4 B7
    musze cos pokombinowac zeby woda splywala tylko bocznymi odplywami..
  8. kuba8484 odpowiedział(a) na witjacrf temat w Audi A4 B7
    Panowie, a jest jakas możliwość aby calkowicie rozwiazac ten problem, dopiero wczoraj zorientowalem sie ze na akumulator leci woda i ogolnie to cale podszybie jest zalewane, dla mnie cos takiego jest nie do pomyślenia, w zadnym wczesniejszym aucie tego nie mialem.. Czy pelna oslona podzybia plus aku rozwiaze problem?
  9. Dzięki, sprawdzę czy u mnie również pomoże.
  10. Piotrze, czy wymieniłeś szyby na akustyczne? Sam zastanawiam się nad takim modem, ponieważ denerwuje mnie świst dochodzący z górnej ramki drzwi.
  11. Z racji, że poprzedni temat został zamknięty, a interesuje mnie opinia użytkowników, którzy mieli możliwość przetestować stabilizatory od RS'a bądź inne twardsze od seryjnych, proszę o radę osób wtajemniczonych, co uważacie za lepsze rozwiązanie. Obecne ceny stabilizatorów od RS'a są zbliżone do sportowych Eibacha bądź H&R więc dylemat jest nie mały co wybrać. Przeczytałem poprzedni wątek w całości, pojawiła się sugestia jednego z użytkowników stabilizatorów od RS'a, że kolejnym jego krokiem będzie wersja sportowa w.w modeli. W swoim modelu mam opuszczone zawieszenie -40mm, trakcja znacznie się poprawiła, niestety bujanie całkowicie nie ustąpiło, zależy mi na znacznym wyeliminowaniu bujania, oraz poprawie trakcji, także co lepiej wybrać? Jakie są plusy oraz minusy stabilizatorów od RS'a a jakie np. Eibach'a, H&R

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.