Treść opublikowana przez Amigo33
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Prośba o sprawdzenie logów 1,8t BFB
Nie ori.....ale sprawdzony działa.... Czyli, które bloki?? jak wyżej jeszcze raz, czy jezcze coś?- Prośba o sprawdzenie logów 1,8t BFB
Zaworek zmieniony, przepustnica też, wypadanie zapłonów póki co nie, ale ten błąd p0507 wyskoczył znowu na czerwono.....auto jedzie bardzo dobrze, na krótkim odcinku poszedł 205...ale ciiii;) Głównie wolne obroty straszą, zresztą błedy wyskakują po dłuższej jeździe, jak gdzieś stanę i chwilę pochodzi na wolnych obrotach.....- Prośba o sprawdzenie logów 1,8t BFB
Witam, silnik straszy, zrobiłem logi i ma wykaz błędów, mogę prosić o pomoc czego szukać? http://vaglogi.pl/log-001_Gb9TD.html http://vaglogi.pl/log-002_033_031_WwE7NG.html http://vaglogi.pl/log-003_020_031_2n850n.html http://vaglogi.pl/log-115_118_031_zlQTz5.html- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zdaje się, że to uszczelnienie, na trzepień tego mechanizmu(nie wiem jak to nazwać, robiłem z tym.....o kant doopy rozbić......)- Brak oświetlenia bagażnika Avant
Mam podobnie, przymierzam sie do sprawdzenie wiązki, ponoć pękają kable, jak w drzwiach....- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
od 400 w górę, zależy co kupisz, regenerowane zaciski, to minimum 500 zł, plus tarcze, w górę trudno określić ale ponad 1000 na bank.....możesz zacząć od kompletu używek, wtedy wyjdzie koło 400- Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Auto pływa, jak diabli, co na bank trzeba zmienić, luzów nie ma, AMORKI OK, OPNY TEŻ, GMY TROCHĘ SPARCIAŁE?? Quattro...- Domykanie szyb z kluczyka
Czy każdy moduł to ma? w B6?- Linki ręcznego A4 B6 Sedan
Podłącze się, chcę robi swap tyłu, jaki numer mają linki od S4?? Quattro...w razie wu;)- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Dziękuję bardzo!!:))- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Niestety, vcds nie łączy się z modułem, a nie nie ma nanim żadnych oznaczeń, jaki muszę kupić?....na allle jest kilka:/- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Powiedz mi jeszcze, z łaski swojej;)...każda lampa ma swój? I gdzie ś??- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
O! Znowu coś;) Dzięki:)- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Nie świecą w kosmos, tylko za nisko.....niby wszystko dziala...ale swieci za nisko..- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Oczywiście:)- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Nie- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Nie wiem, kupiłem je tuż przed założeniem- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Wracam do tematu, maxymalnie reguluję co by wyżej świeciło i nic(przeskakuje już na ząbkach).....prawa lampa idealnie, a lewa, tak samo zrobiona, totalnie za nisko, i nie jest to tylko kwestia soczewek, bo długie też za nisko.....co z tym zrobić?????- Zegar radiowy w Audi A4 B6
34 strony:) ok, poszukam, dziękuję;)- Zegar radiowy w Audi A4 B6
Nie mam w liczniku, jest możliwość dołożenia? Czy jest w aucie wymagana instalacja? Jak to wygląda?- Oświetlenie bagażnika i nóg pasażera
Witam, mam problem z oświetleniem bagażnika i nóg pasażera, na fisie, też nie ma komunikatów.....czy w tylnej blendzie można wymienić samą część z mikrostykami, podobnie w zamku pasażera??- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Ni doopa.....wyjąłem to ciulstwo,nawet zdjąłęm oring i nic, przeskakuje jakby na tym dolnym trybiku....da sie to wymienić, silnika nie wyjąłem, bo siedzi bydle, trzeba go wyszarpać, czy jak?? No i chyba ten górny mechanizm trza wymienić, bo diagnosta mi objechał, gniazdo regulacji:/- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Otwory zrobione, na szybko, w deszczu, więc bez hejtu;) Uszczelniłem, wspomniany przez Ciebie oring, ciężko wchodził i za chu...iny, nie chce teraz działać regulacja, nasmarowałem go wazeliną, mogło to tak zablokować? Świeci za nisko, więc to istotne....- Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Oring wymieniony, czy możliwe jest abym nie miaŁ OTWORU NAD LAMPĄ DO TEJ REGULACJI?? - Prośba o sprawdzenie logów 1,8t BFB