Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amigo33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Amigo33

  1. Nie ori.....ale sprawdzony działa.... Czyli, które bloki?? jak wyżej jeszcze raz, czy jezcze coś?
  2. Zaworek zmieniony, przepustnica też, wypadanie zapłonów póki co nie, ale ten błąd p0507 wyskoczył znowu na czerwono.....auto jedzie bardzo dobrze, na krótkim odcinku poszedł 205...ale ciiii;) Głównie wolne obroty straszą, zresztą błedy wyskakują po dłuższej jeździe, jak gdzieś stanę i chwilę pochodzi na wolnych obrotach.....
  3. Witam, silnik straszy, zrobiłem logi i ma wykaz błędów, mogę prosić o pomoc czego szukać? http://vaglogi.pl/log-001_Gb9TD.html http://vaglogi.pl/log-002_033_031_WwE7NG.html http://vaglogi.pl/log-003_020_031_2n850n.html http://vaglogi.pl/log-115_118_031_zlQTz5.html
  4. Zdaje się, że to uszczelnienie, na trzepień tego mechanizmu(nie wiem jak to nazwać, robiłem z tym.....o kant doopy rozbić......)
  5. Mam podobnie, przymierzam sie do sprawdzenie wiązki, ponoć pękają kable, jak w drzwiach....
  6. od 400 w górę, zależy co kupisz, regenerowane zaciski, to minimum 500 zł, plus tarcze, w górę trudno określić ale ponad 1000 na bank.....możesz zacząć od kompletu używek, wtedy wyjdzie koło 400
  7. Auto pływa, jak diabli, co na bank trzeba zmienić, luzów nie ma, AMORKI OK, OPNY TEŻ, GMY TROCHĘ SPARCIAŁE?? Quattro...
  8. Czy każdy moduł to ma? w B6?
  9. Podłącze się, chcę robi swap tyłu, jaki numer mają linki od S4?? Quattro...w razie wu;)
  10. Dziękuję bardzo!!:))
  11. Niestety, vcds nie łączy się z modułem, a nie nie ma nanim żadnych oznaczeń, jaki muszę kupić?....na allle jest kilka:/
  12. Powiedz mi jeszcze, z łaski swojej;)...każda lampa ma swój? I gdzie ś??
  13. O! Znowu coś;) Dzięki:)
  14. Nie świecą w kosmos, tylko za nisko.....niby wszystko dziala...ale swieci za nisko..
  15. Nie wiem, kupiłem je tuż przed założeniem
  16. Wracam do tematu, maxymalnie reguluję co by wyżej świeciło i nic(przeskakuje już na ząbkach).....prawa lampa idealnie, a lewa, tak samo zrobiona, totalnie za nisko, i nie jest to tylko kwestia soczewek, bo długie też za nisko.....co z tym zrobić?????
  17. 34 strony:) ok, poszukam, dziękuję;)
  18. Nie mam w liczniku, jest możliwość dołożenia? Czy jest w aucie wymagana instalacja? Jak to wygląda?
  19. Witam, mam problem z oświetleniem bagażnika i nóg pasażera, na fisie, też nie ma komunikatów.....czy w tylnej blendzie można wymienić samą część z mikrostykami, podobnie w zamku pasażera??
  20. Ni doopa.....wyjąłem to ciulstwo,nawet zdjąłęm oring i nic, przeskakuje jakby na tym dolnym trybiku....da sie to wymienić, silnika nie wyjąłem, bo siedzi bydle, trzeba go wyszarpać, czy jak?? No i chyba ten górny mechanizm trza wymienić, bo diagnosta mi objechał, gniazdo regulacji:/
  21. Otwory zrobione, na szybko, w deszczu, więc bez hejtu;) Uszczelniłem, wspomniany przez Ciebie oring, ciężko wchodził i za chu...iny, nie chce teraz działać regulacja, nasmarowałem go wazeliną, mogło to tak zablokować? Świeci za nisko, więc to istotne....
  22. Oring wymieniony, czy możliwe jest abym nie miaŁ OTWORU NAD LAMPĄ DO TEJ REGULACJI??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.