Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lasic89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lasic89

  1. Witam. Orientuje się ktoś czy można wyłączyć drl przy kierunkach? Adaptacja kanału 3 w centralnym układzie elektrycznym 09 działa jak są tylko dzienne, a jak są mijania włączone wywala błąd spalonych ledow. Ktoś wie jak to ugryźć?
  2. To czy przed wymianą było ok to nie wiem, nie kręciłem na 4. Biegu do tych obrotów :/
  3. dorzucę jeszcze loga 3+11, ażeby było czytelne dla Was. odcina tylko na 4 biegu, albo na 3. nie kręciłem aż tak wysoko dzwoniłem do firmy od której mam turbinę, mówili że ustawiają je na fabrycznych nastawach.... podmieniać N75? w ciemno? wężyki podciśnienia wymieniłem wszystkie i brak rezultatów ;/ Log #567408 LOG.TUNEZILLA.COM
  4. Witam, jestem po wymianie turbosprężarki na regenerowaną i mi ja odcina, log zrobiony na 4. biegu 1500rpm Log #567105 LOG.TUNEZILLA.COM Na wykresie turbo dochodzi do 2878 mbar czy tak ma być? nasuwa mi się pytanie czy aby sztanga jest dobrze ustawiona przez zakład co regeneruje turbiny?
  5. Mi rowniez działa tylko głośność... Po zmianie radia z b7 bedzie działać lewe pokrętło(zmiana utworu/stacji radiowej)? Radio to concert 2
  6. Panowie mam problem, a mianowicie mam kierownicę z a5 i taśmę 12pin 4e0953541A .... i wtyczka od poduchy nie pasuje. Co robić? Wymieniać wiązke poduchy czy przyciąć w kostce dolne wypusty bo są szersze? I jak sprawa wygląda z pinami w tej kostce będzie się zgadzać jakbym przyciął te wypusty w żółtej kostce?
  7. lasic89 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Na 100% masz coś źle poskladane... Albo nie wycioles kawałka plastiku w lampie(przy dolnych skrajnych srubach) u mnie jeszcze projektor opierał się na srubie mocującej adapter i też było źle ustawione
  8. Witam. Chcąc zaadaptować kierownicę z a4 b8 MF radio z a4 b7 czy musi być z b8 żeby działała multifunkcja?
  9. U mnie jak dusilo silnik nawet na jałowym po lekkim musnieciu gazu winny zawór od egr. Narazie mam go odpietego i jezdzi
  10. A proces odpowietrzania można robić testem wyjść czy raczej nie? Bo w testach niby pompuje każde koło z osobna
  11. trochę późno ale podsyłam dynamiczne 3/8/11 log 2 http://vaglogi.pl/log-003_008_011_U1HwUJ.html log 1 http://vaglogi.pl/log-003_008_011_CcLMV.html
  12. Witam forumowiczów, mam takie pytanie co do pompy abs, a mianowicie podczas odpowietrzania vagiem należy odkręcić odpowietrzniki przy danym kole? czy wystarczy przejść procedurę do końca?
  13. powinny robić test po odpaleniu silnika... nawet przy zgaszonych światłach
  14. od niego mam zestaw i wysłał bez pierścieni... Ferdek, koszt to cena projektorów + 30/50 zł za adaptery
  15. A masz może owe pierścienie centrujące na zbyciu? Do mnie dotarły soczewki bez pierścieni ?
  16. lasic89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. orientuje się ktoś czy wiązka silnika 1.9 AVF podejdzie do silnika 1.9 AWX? A4 B6 8E2 971 072 QM Podejrzewam, że będzie pasować, ale wole się upewnić
  17. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    Udało mi się wycentrowac jedna lampę jutro druga. Jak narazie świecą w ten sposób... W sumie i tak się nie nastawiam że będzie tak jak Tobie Pila A jest możliwe że te projektory świecą gorzej na d2s niż na d3s? Czy bez różnicy
  18. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    Co do tego schodka to chodziło mi o te że diagnosta mi ustawił światła tak jak na zdjęciu z posta 6
  19. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    U mnie nie jest idealnie wycentrowane ale lepiej już nie mogłem...
  20. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    Ja te mocowanie miałem odcięte(w projektorach , dodatkowo wytopilem trochę plastiku w środku maskownicy a dalej nie jestem zadowolony. U mnie w miarę równo soczewka siedzi. Dodam zdjęcia jak wrócę z pracy. Soczewkę masz zaraz przy pomalowanej maskownicy czy masz jakąś przerwę?
  21. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    może same projektory skierowane za bardzo w dół?
  22. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    wiem. walczyłem z tym bardzo długo.... na jednej stacji fachura ustawił takie schodki (jak na foto edytowanym) prawa linia odcięcia lewej lampy (ta większa) zgrywała sie z lewą linią (ta jak to określiłeś "fajka" :D) prawej lampy a na na innej stacji ustawił inaczej (foto niżej) i już nie wiem jak jest prawidłowo... soczewki również b8 lift chyba zostaje odwiedzić ASO Audi....
  23. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    up edytowane szczegółowo
  24. lasic89 odpowiedział(a) na michalek510 temat w Audi A4 B6
    lampy ustawiałeś u diagnosty? bo ja już nie ogarniam tych fachowców w moich okolicach... u mnie każdy po każdym poprawia i brakuje typowego stwierdzenia.. Panie, kto panu to tak spier.... już nie wiem czy lampy powinny świecić tak jak u Ciebie foto czy linią odcięć na jednym poziomie
  25. lasic89 odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Aha kumam... Czyli numeru tejże wtyczki też nie znasz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.