Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adriancabb

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adriancabb

  1. Dziękuje ?
  2. Witam ? Chcialbym zapytać czy mogę zamienić osłonę termiczna o tym numerze 8K0804160F na jakaś inna ponieważ nie mogę znaleść o takich numerach. Pozdrawiam ?
  3. Taka wiązkę znalazłem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7282069332 A tutaj moduł z skrzynka http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7692185420
  4. Adriancabb opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Czy ktoś montował Bluetooth w swoim B8? Przeszukalem forum ale nic konkretnego nie znalazłem,wiec może mógłby ktoś pomoc czy ten moduł znajduje sie pod siedzeniem pasażera? Następnie jeśli już go tam zamontuje to gdzie wpiąć sie z kablami? I kolejna sprawa czy każdy moduł od B8 bedzie pasował? Planuje to zamontować jak zbiorę części i wtedy utworzył bym temat krok po kroku ale potrzebuje pomocy jak to ogarnąć Liczę na pomoc
  5. Adriancabb opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć chłopaki, Orientujecie sie może czy są takie zagłówki przednie jak montują w niektórych B9 takie z regulacja przód tył góra dół ?
  6. Dobra już wiem do czego to wiązka pod hak
  7. A mam takie jeszcze pytanie jak wykręcałem moduł to zauważyłem wiązkę kabli z różową okrągłą wtyczką dosyć sporo tych kabli tam było wiesz może do czego to może być ? Schowane to było z lewej strony za wygłoszeniem
  8. Hehe ? diagnostyka na forum bezbłędna ??
  9. Chłopaki problem z hamulcem rozwiązany problemem okazał sie sterownik po wymianie wróciło wszystko do normy, ale błędów nie mogę skasować chyba problem z kablem spróbuje zainstalować vcds od nowa
  10. Musisz pojeździć dość trochę zeby sie pokazał poziom oleju, za każdym razem kiedy podniesiesz maskę bedzie taki komunikat ponieważ wtedy sie kasuje, możesz jeszcze rozgrzać silnik po czym zgasić i uruchomić zapłon poczekać dwie minuty i ma sie ukazać poziom oleju
  11. A sterownika nie mam za bardzo z kąd załatwić na podmianę :/
  12. Będe działał w weekend to dam znać dzięki za pomoc
  13. OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz
  14. Ok, a co do reszty błędów?
  15. Witam Mam problem z hamulcem ręcznym i AHA, wygląda to tak ze ręczny zaciąga się i zwalnia prawidłowo lecz czasem nie świeci guzik a AHS czasem nie chce działać wyświetla informacje ze AHS jest niedostępne(pasy zapięte,drzwi zamknięte wszystkie warunki spełnione) podłączyłem samochód pod vcds i ukazało sie całkiem sporo błędów i nie da się ich skasować :( mógłby ktoś zerknąć na logi z vcds i podpowiedzieć ? w jednym z błędów mówi ze czujnik abs uszkodzony a całkiem niedawno został wymieniony na nowy. Log-WAUZZZ8K09A003198-173490km.txt
  16. Dzięki ?
  17. Cześć chłopaki ? mam pytanie czy jeśli zostawiam swoją taśmę to muszę kodować czujnik kąta skrętu kierownicy G85 ?
  18. Wiesz co opony mam nowe wiec trzymają dobrze rzadko sie zdaza żebym trakcje gubił a jeśli chodzi o letnie to mam 225/45/17 i tez nie przypominam sobie żebym gubił trakcje jakoś bardzo ?
  19. Dokładnie z allroada ? idealnie sie mieszczą na równo z błotnikiem są, jak były opony 235/50 to nie dość ze tarło o nadkole na nierównościach to wystawały poza błotniki ale przy 225/45 jest idealnie
  20. Piękna aż miło popatrzeć ???
  21. Veiru te które są na zdjęciach już dawano sprzedane ? teraz stoi na 8K0601025AD 8JX18 H2 ET 26. Na zdjęciu są stare opony a aktualnie stoi na 225/45 A co do modów to chciałbym aktywować doświetlania zakrętów, wizualizacje parktronika, test zegarów, dołożyć tempomat i telefon ? nawet zakupiłem interfejs Viaken vscan MDX 36 ale coś nie potrafię aktywować np tej wizualizacji :/
  22. Dziękuje ?
  23. Hej chciałbym wam pokazać mój samochodzik Wyposażenie: Kolor Phantom Black, pearl Effect Bixenon Połskora/alcantara MMI 2G high Audi side assist Elektryczne fotele Podgrzewane fotele Sportowe fotele Elektryczna klapa bagażnika Isofix 3 strefowa klimatyzacja Gniazdko 220V Fotochromatyczne lusterko wsteczne Felgi lato 17/Zima 18 Zmieniarka na 6 CD Nawigacja Sportowy zawias ❤️❤️ Parktronik tył Sportowa kierownica Nagłośnienie B&O ❤️❤️❤️ FIS w kolorze I pewnie o czymś zapomniałem Moje pierwsze Audi i jestem bardzo zadowolony ? No i wpadł dziś Tempomat ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.