Treść opublikowana przez Adriancabb
-
Osłona termiczna tunelu
Dziękuje ?
-
Osłona termiczna tunelu
Witam ? Chcialbym zapytać czy mogę zamienić osłonę termiczna o tym numerze 8K0804160F na jakaś inna ponieważ nie mogę znaleść o takich numerach. Pozdrawiam ?
-
Mmi 2G High Bluetooth
Taka wiązkę znalazłem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7282069332 A tutaj moduł z skrzynka http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7692185420
-
Mmi 2G High Bluetooth
Witam, Czy ktoś montował Bluetooth w swoim B8? Przeszukalem forum ale nic konkretnego nie znalazłem,wiec może mógłby ktoś pomoc czy ten moduł znajduje sie pod siedzeniem pasażera? Następnie jeśli już go tam zamontuje to gdzie wpiąć sie z kablami? I kolejna sprawa czy każdy moduł od B8 bedzie pasował? Planuje to zamontować jak zbiorę części i wtedy utworzył bym temat krok po kroku ale potrzebuje pomocy jak to ogarnąć Liczę na pomoc
-
Zagłówki przednie
Cześć chłopaki, Orientujecie sie może czy są takie zagłówki przednie jak montują w niektórych B9 takie z regulacja przód tył góra dół ?
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
Dobra już wiem do czego to wiązka pod hak
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
A mam takie jeszcze pytanie jak wykręcałem moduł to zauważyłem wiązkę kabli z różową okrągłą wtyczką dosyć sporo tych kabli tam było wiesz może do czego to może być ? Schowane to było z lewej strony za wygłoszeniem
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
Hehe ? diagnostyka na forum bezbłędna ??
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
Chłopaki problem z hamulcem rozwiązany problemem okazał sie sterownik po wymianie wróciło wszystko do normy, ale błędów nie mogę skasować chyba problem z kablem spróbuje zainstalować vcds od nowa
-
kody błędow
- Poziom oleju na wyświetlaczu radia
Musisz pojeździć dość trochę zeby sie pokazał poziom oleju, za każdym razem kiedy podniesiesz maskę bedzie taki komunikat ponieważ wtedy sie kasuje, możesz jeszcze rozgrzać silnik po czym zgasić i uruchomić zapłon poczekać dwie minuty i ma sie ukazać poziom oleju- Ktoś pomoże ?? Błędy
A sterownika nie mam za bardzo z kąd załatwić na podmianę :/- Ktoś pomoże ?? Błędy
Będe działał w weekend to dam znać dzięki za pomoc- Ktoś pomoże ?? Błędy
OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz- Ktoś pomoże ?? Błędy
Ok, a co do reszty błędów?- Ktoś pomoże ?? Błędy
Ok dzięki popatrzę tam- Ktoś pomoże ?? Błędy
Witam Mam problem z hamulcem ręcznym i AHA, wygląda to tak ze ręczny zaciąga się i zwalnia prawidłowo lecz czasem nie świeci guzik a AHS czasem nie chce działać wyświetla informacje ze AHS jest niedostępne(pasy zapięte,drzwi zamknięte wszystkie warunki spełnione) podłączyłem samochód pod vcds i ukazało sie całkiem sporo błędów i nie da się ich skasować :( mógłby ktoś zerknąć na logi z vcds i podpowiedzieć ? w jednym z błędów mówi ze czujnik abs uszkodzony a całkiem niedawno został wymieniony na nowy. Log-WAUZZZ8K09A003198-173490km.txt- Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Dzięki ?- Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Cześć chłopaki ? mam pytanie czy jeśli zostawiam swoją taśmę to muszę kodować czujnik kąta skrętu kierownicy G85 ?- A4 B8 Avant 1.8 TFSI
Wiesz co opony mam nowe wiec trzymają dobrze rzadko sie zdaza żebym trakcje gubił a jeśli chodzi o letnie to mam 225/45/17 i tez nie przypominam sobie żebym gubił trakcje jakoś bardzo ?- A4 B8 Avant 1.8 TFSI
Dokładnie z allroada ? idealnie sie mieszczą na równo z błotnikiem są, jak były opony 235/50 to nie dość ze tarło o nadkole na nierównościach to wystawały poza błotniki ale przy 225/45 jest idealnie- A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Piękna aż miło popatrzeć ???- A4 B8 Avant 1.8 TFSI
Veiru te które są na zdjęciach już dawano sprzedane ? teraz stoi na 8K0601025AD 8JX18 H2 ET 26. Na zdjęciu są stare opony a aktualnie stoi na 225/45 A co do modów to chciałbym aktywować doświetlania zakrętów, wizualizacje parktronika, test zegarów, dołożyć tempomat i telefon ? nawet zakupiłem interfejs Viaken vscan MDX 36 ale coś nie potrafię aktywować np tej wizualizacji :/- A4 B8 Avant 1.8 TFSI
Dziękuje ?- A4 B8 Avant 1.8 TFSI
Hej chciałbym wam pokazać mój samochodzik Wyposażenie: Kolor Phantom Black, pearl Effect Bixenon Połskora/alcantara MMI 2G high Audi side assist Elektryczne fotele Podgrzewane fotele Sportowe fotele Elektryczna klapa bagażnika Isofix 3 strefowa klimatyzacja Gniazdko 220V Fotochromatyczne lusterko wsteczne Felgi lato 17/Zima 18 Zmieniarka na 6 CD Nawigacja Sportowy zawias ❤️❤️ Parktronik tył Sportowa kierownica Nagłośnienie B&O ❤️❤️❤️ FIS w kolorze I pewnie o czymś zapomniałem Moje pierwsze Audi i jestem bardzo zadowolony ? No i wpadł dziś Tempomat ? - Poziom oleju na wyświetlaczu radia