Treść opublikowana przez Daniel112
-
Metaliczne buczenie na jałowym 1,9 tdi
powodow moze byc milion jakis luz na tlumiku przepalona plecionke cos z wieszakiem moze jakas blacha tlucze o cos niestety nikt tu nie jest az taka wrozka zeby zgadnac co jest konkretna przyczyna najlepiej wejsc pod auto i nasluchiwac skad biegnie to buczenie
-
Oczyszczenie parownika
ja czyscilem izopropanolem
-
Drgania 1700-1900 obr, również na luzie
Nie wiem czy w b7 jest tak samo jak w b6 ale mialem identyczne objawy + buczenie w tych wlasnie obrotach i wymienilem zlacze elastyczne za turbina , dwumas i nic to nie dalo dopiero po wymianie poduszki silnika tej z czujnikiem wszystko wrocilo do normy.Najlepsze jest to ze kazdy mechanik twierdzil ze poduszka jest ok bo wymienial ja poprzedni wlasciciel tylko ze wsadzil jakies najtansze scierwo z chin dlatego wydawala sie byc ok
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Byl bym wdzieczny za odpowiedz na moje pytanie ze strony 470 czy kto jest w stanie mi pomoc w tej sprawie? Z gory dziekuje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam mam pytanie odnosnie oleju nie wiem jaki olej byl lany przed kupnem do mojego auta a pod maska nie ma zadnej informacji. Teraz chce go wymienic i mam dylemat czy jezeli wleje jakis olej innej firmy niz byl lany do tej pory czy zaszkodzi to silnikowi? Jaki olej bedzie najbezpieczniejszy w tej sytuacji? Dziekuje za odp Auto to audi a4 2003r 1.9tdi avf manual
-
[1.9 TDI AVF] Prosze o zerkniecie na logi
Dynamicznie 001- http://vaglog.pl/log-001_l63YC5.html 003- http://vaglog.pl/log-003_2I18xXe.html 004- http://vaglog.pl/log-004_X5RNU55.html 008- http://vaglog.pl/log-008_31RiNc.html 010- http://vaglog.pl/log-010_HYgV9i.html 011- http://vaglog.pl/log-011_v7LdR93.html Czy ktos mogl by je ocenic czy silnik jest zdrowy? A jezeli nie to w czym tkwi problem i jak mozna go rozwiazac? Nie wiem dlaczego ale po wejsciu w link jest log statyczny dopiero po zjechaniu myszka na dol jest dynamiczny chyba sie pomieszaly ze statycznymi ktore robilem przedwczoraj. Z gory dziekuje za odpowiedz
-
[1.9 TDI AVF] Prosze o zerkniecie na logi
Tego sie obawiam bo cos zaczelo ostatnio telepac buda na postoju.Jutro sprobuje zrobic logi dynamiczne do oceny dzieki za szybka odpowiedz.
-
[1.9 TDI AVF] Prosze o zerkniecie na logi
jedyne problemy to buczenie taki bass jakby cos wpadalo w rezonans miedzy 1800 a 2000obrotow najbardziej slyszalny na 4 i 5 biegu nie wiem czy cos zle dokrecili po wymianie rozrzadu bo od tego sie zaczelo to buczenie noi stuki z okolic skrzyni ktore ustaja po wcisnieciu sprzegla pewnie lozysko oporowe.
-
[1.9 TDI AVF] Prosze o zerkniecie na logi
Witam niedawno nabylem Audi a4 b6 1.9tdi avf dzis kupilem kabelek i zrobilem kilka logow narazie statyczne bo warunki pogodowe i brak pustej drogi nie pozwolily mi na zrobienie logow dynamicznych postaram sie zrobic je jutro czy z tych logow mozna cos wywnioskowac? Statycznie 001- http://vaglog.pl/log-001_t4QBY4.html 004- http://vaglog.pl/log-004_l6wBu92.html 013- http://vaglog.pl/log-013_pAo6F.html 018- http://vaglog.pl/log-018_enal4a.html 023- http://vaglog.pl/log-023_03Jq7.html Nastawy 003 - http://vaglog.pl/log-003_kf08L6.html 011 - http://vaglog.pl/log-011_7Xsv94M.html Z gory dziekuje za Pomoc