Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xpep21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. xpep21 odpowiedział(a) na NorbolS4 temat w 4.2
    Masz drugi kluczyk?? Bo wygląda na objawy z Imo. Podłacz kompa jeżeli posiadasz.
  2. Filmik wrzucę niebawem Wydech tworzony u Pawła vel. Sporttig, zawsze w temacie wydechów Nigdy mnie nie zawiódł. Poniżej reszta układanki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Miesiąc czasu pracy i nowe okienko na świat .... od tylu , czyli kompletny customowy wydech Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Mi odpala normalnie, nie mam takich „odgłosów” jak u Ciebie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. xpep21 odpowiedział(a) na wanio123 temat w 4.2
    Looknij jeszcze raz kanały 90-93. Klapki jesteś pewien?? A i jeszcze jedno ostatni widziałem jak „fachowcy” zamontowali kanapki termo nie ściągając jednego z uchwytów do wyciągania silnika, wtedy nie da rade dokręcić ostatniej sróby od kolektora i było lewe powietrze zasysane. Objaw podobny do Twojwgo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. xpep21 odpowiedział(a) na wanio123 temat w 4.2
    A rozrząd nie przestawiony ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Zamawiałem Ori, były bez tych uszczelek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Tak , nie mam zdjęcia swojej ale wyglądała jak na foto w tym poście , połowa czarnego pokrycia uszczelki była w kawałkach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ja zmieniłem z podkładka, zreszta jak ja wyjmiesz zobaczysz dlaczego . Co do kanapek napisz do pawelosinski83, wykonuje je z teflonu lub od Sid’a z laminatu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jakbys potrzebował głosników itp. daj znaka.... trochę to moja działka ...No i powodzenia przy rezaniu
  11. A to Bose nie miałeś ???? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Miałem w rękach laminat S-Line, powiem ci ze załamania straszne, lakiernik jak zobaczył , powiedział żebym wyszedł przed jego zakłada i przemyślał swoje postępowanie, kupiłem ori w lato może zamontuje. Co do wyrastania coś wiem i chyba „Boys will be boys” ale czy to jakieś jest złe..... Co do wydechu to się zgadza , zbieram póki co graty i już kasa poszła całkiem nie mała. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ładnie wszystko na plus. Co do wydechu N/A są kapryśne i trzeba dobrze obliczyć przelot oraz uwalnianie spalin bo wiadomo to nie turbo. Klapy na przycisk jak najbardziej, sterowanie elektryczne lub ciśnieniowe tez do ogarnięcia.Lotka tylko ORI , wiadomo cena ale laminat jest do d*py, często nawet nie da się dobrze polakierować. Pogratulować postępu .... miło się czyta Tak dalej trzymaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Sprawdź rozrząd 91,92 i 93 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Misfaiery powinien wywalić, ale po takim czasie bym i tak wymienił jak kolega Cin napisał . Trzensie tylko na zimnym , bo jak tak może być dwumas i sprzęgło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.