-
Audi S4 B6 4.2 BBK - nie odpala
Masz drugi kluczyk?? Bo wygląda na objawy z Imo. Podłacz kompa jeżeli posiadasz.
-
Sreberko S4 w Avancie :)
Filmik wrzucę niebawem Wydech tworzony u Pawła vel. Sporttig, zawsze w temacie wydechów Nigdy mnie nie zawiódł. Poniżej reszta układanki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Sreberko S4 w Avancie :)
Miesiąc czasu pracy i nowe okienko na świat .... od tylu , czyli kompletny customowy wydech Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odpalanie na zimnym - czy to normalny odgłos ? - filmik
Mi odpala normalnie, nie mam takich „odgłosów” jak u Ciebie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje S4 B6 - Brak mocy.
Looknij jeszcze raz kanały 90-93. Klapki jesteś pewien?? A i jeszcze jedno ostatni widziałem jak „fachowcy” zamontowali kanapki termo nie ściągając jednego z uchwytów do wyciągania silnika, wtedy nie da rade dokręcić ostatniej sróby od kolektora i było lewe powietrze zasysane. Objaw podobny do Twojwgo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje S4 B6 - Brak mocy.
A rozrząd nie przestawiony ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
Zamawiałem Ori, były bez tych uszczelek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
Tak , nie mam zdjęcia swojej ale wyglądała jak na foto w tym poście , połowa czarnego pokrycia uszczelki była w kawałkach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
Ja zmieniłem z podkładka, zreszta jak ja wyjmiesz zobaczysz dlaczego . Co do kanapek napisz do pawelosinski83, wykonuje je z teflonu lub od Sid’a z laminatu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Jakbys potrzebował głosników itp. daj znaka.... trochę to moja działka ...No i powodzenia przy rezaniu
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
A to Bose nie miałeś ???? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Miałem w rękach laminat S-Line, powiem ci ze załamania straszne, lakiernik jak zobaczył , powiedział żebym wyszedł przed jego zakłada i przemyślał swoje postępowanie, kupiłem ori w lato może zamontuje. Co do wyrastania coś wiem i chyba „Boys will be boys” ale czy to jakieś jest złe..... Co do wydechu to się zgadza , zbieram póki co graty i już kasa poszła całkiem nie mała. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
Ładnie wszystko na plus. Co do wydechu N/A są kapryśne i trzeba dobrze obliczyć przelot oraz uwalnianie spalin bo wiadomo to nie turbo. Klapy na przycisk jak najbardziej, sterowanie elektryczne lub ciśnieniowe tez do ogarnięcia.Lotka tylko ORI , wiadomo cena ale laminat jest do d*py, często nawet nie da się dobrze polakierować. Pogratulować postępu .... miło się czyta Tak dalej trzymaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi s4 b6 nierówna praca silnika
Sprawdź rozrząd 91,92 i 93 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi s4 b6 nierówna praca silnika
Misfaiery powinien wywalić, ale po takim czasie bym i tak wymienił jak kolega Cin napisał . Trzensie tylko na zimnym , bo jak tak może być dwumas i sprzęgło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk