Treść opublikowana przez Merdoock
-
Woda
Wiem ze pelno o tym na forum, ale takiego przypadku jak u mnie nie moglem znalezc. Mam mokry dywanik, miejsce zaznaczone na zdjeciu, tylko jest to obszar koła o srednicy 5-7 cm, reszta do okola suchutka. Mial ktos taki przyladek?? Wszyscy pisza o otoworach w podszybiu lub uszczelce pod kompem ale wtedy by raczej caly dywanik byl mokry...?
-
Turbo/przeladowane
Siema, pacjent b6 1.9 awx, dzis moje turbo zaczelo miec swoje humory, przez pierwsze 50 km bylo wszystko ok, przy nastepnym odpaleniu cos juz samochod nnie chcial przyspieszac tak jak powinien, w drodze porotnej turbo przestalo dmuchac, odpalilem samochod raz jeszcze troche posmuchalo i koniec. Podlaczylem kompa wyskoczyl mi blad: P1557, skasowalem mozna powiedziec ze wrocilo do normy potem podlaczylem jeszcze raz to wyskoczyl mi inny blad: P1581. Co sie dzieje?? Mam szykowac sie na regeneracje/ nowe turbo??
-
Błedy modul
Sprawdzone wydaja sie ok, styki wyczyszczone
-
Błedy modul
-
Awaryjne
Moje bledy: Jezeli chodzi to ma humorki jezeli chodzi o zamykanie ale to juz od dawna z rok moze lepiej, czasem drzwi przednie pasazera sie zamykaja czasem nie. Jest tez tak z tylnymi ale one znow czesto sie nie otwierajani od srodka trzeba. A z tym przyciskiem to jest moze od 2 tygodni
-
Awaryjne
Pisalem ale nikt nic nie odpowiedzial pomocnego. Mam problem z przyciskiem awaryjnych a4 b6, dokladnie chodzi o podswietlenie. Po wyjsciu z samochodu podswietlenie przycisku powinno po kilkunastu sekundach sie wylaczyc, a u mnie gasnie i zapala sie az padnie aku, komp nic nie pokazuje, tata mial drugi przycisk wymienilem to samo. Podczas jazdy wszystko jest ok swieci sie jak powinno. Z tego co wiem przycisk powinien podswietlac sie przy otwarciu kazdych drzwi, wiec czy problem tkwi w ktoryms czujniku w drzwiach??? Dodam ze oswietlenie wnetrza dziala normalnie
-
Awaryjne
- Awaryjne
A jakby byl walniety microstyk to nie powinny sie jeszcze swiecic wyswietlacze z data i przebiegiem na zegarach?- Awaryjne
Czesc, mam problem z przyciskem awaryjnych w b6, po wyjsciu z samochodu po paru sekundach powinien zgasnac, a on gasnie i zapala sie i tak ciaglenaz nie padnie akumulator..juz 2 razy mi wyladowal zanim doszedlem ze to on tak kradnie. Moje pytanie przycisk do wymiany czy cos podlubac trzeba?- Podłaczenie Concert 2
Mam pytanie,kolega kupil sobie radio concert 2 podpial i nie ma podswietlenia i na fisie sie stacje nie pokazuja. Ma on aby dwie kostki, te dwie kolo bezpiecznika. Ja mam to.radio i wszystko dziala, tylko w tej pierwszej kostce od gory roznia nam sie przewody(on ma trzeci przewod podpiety w miejsce nr. 1, ja mam pod nr. 2) i czy przez to mu nie pokazuje na fisie itd, czy przez to ze nie ma 3 dolnej kostki gdzie jest Can-l i can-h???- Nie mozna odpalic...
Moj brat ma problem, ma b8 2.0 tdi. Dzis brat szukajac problemu z brakiem nawiewu zaczal sprawdzac bezpieczniki,wszystkie od klimy, dmuchawy bylo ok, ale przy odpalonym silniku wyjal jakis bezpiecznik(ja i on nir wiem jaki jakis na slepo) po co nie wiem, po wyjeciu zgasly zegary, wyswietlacz, wskazowka obrotow zatrzymala sie na wolnych obrotach, silnika nie mozna bylo wylaczyc, po wpieciu w dobre miejsce wszystko sie pobudzilo zegary zaczely dzialsc i mozna bylo wylaczyc samochod. Ale problem jest w tym ze nie mozna go wcale zapalic, po wlozeniu kluczyka nie ma "ja na to mowie odbezpieczenia, bo zawsze slychac bylo taki dzwiek" nawet zaplonu wlaczyc nie mozna. Jak wcisnie sie kluczyk slychac ze pompa paliwa dziala a potem jest takie pykniecie w stacyjce/kluczyku i nic, bezpieczniki lewy/prawy przod i bagaznik sprawdzone wszystko ok, odpielismy akumulator, podpielismy nic. Aaa nie ma wcale zadnej reakcji, zadna kontrolka sie nie swieci i nawet rozrusznik nienzaskakuje nic...Kluczyk zamyka otwiera. Pomocy co moglo sie rypnac???- Silniczki nawiewow
Mam pytanie czy silniczki sterujace klapami nawiewow w a4 b6 z anglika pasuja do europy- Schemat instalacji
Posiada ktos schemat instalacji elektr zamka bagaznika do b6 sedan??- Wiazka nagrzewnicy
Mam pytanie czy wiązka instalacyjna do nagrzewnicy w b6 ma tylko jeden rodzaj,czy jest kilka modeli/rodzajow?- Rezerwa
- Podsufitka avant
Mam pytanie czy do wymiany samej podsufitki w b6 avant potrzebne jest sciaganie slupkow itp??- Odpiecie komputera silnika
Mam pytanie, musze na chwile odpiac komputer od silnika i moje pytanie brzmi czy po odpieciu i ponownym podpieciu nic sie ie stanie, nie bedzie trzeba moze czegos programiwac itd? Wogole odpiac wczesniej akumulator?- [ALL TDI PD] Różnice w osprzęcie 101 KM a 130 KM.
Mam pytanie czy silnik 1.9 101KM rozni sie osprzetem od 1.9 131KM czy tylko mapa?- Poszycie drzwi
Mam pytanie czy jest mozliwosc zdjecia poszycia zewnetrznego(tej blachy) drzwi tylnich bez sciagania tapicerki?- Zamki w drzwiach
Mam pytanie, mam problem z tylnymi drzwiami w b6, przy otwieraniu slychac jak zamek otwiera sie i pochwili zamyka,i tak dzieje sie kiedy chce, co to moze byc zamek do wymiany? I dzis rano zauwazylem ze prawe z przodu sie nie zamykaja, moge otwierac zamykac a one nic tez zamek do wymiany?- Pod ktory kabel podpiac
Mam pytanie,kupilem wzmacniacz sygnalu do radia i od niego jest jeden kabelek zasilajacy, i mam pytanie z ktorym kablem z kostki mam podpiac ten od wzmacniacza by nie ciagnal mi ciagle pradu tylko po przekreceniu kluczyka/wlozeniu????- Pedaly
Czy pedaly do mauala z benzyny pasuja do diesla z b6 do b6?- Progranowanie zegarow
Poszukuje kogos z okolic Lublina, Opola Lubelskiego kto ma sprzet by przeprogramowac zegary w a4 b6. Wiem co i gdzie trzeba wpisac w eepromie tylko potrzebna osoba ktora to zrobi??- Zegary anglik - europa
W moim audi predkosciomierz pokazywal nawet o 20 km/h za malo okazalo sie ze mam przekladke, i ktos zostawil angielskie zegary aby tarczke zmienil na europe, i moje pytanie czy mozna podlaczyc pod kompa i jakos angielskie zegary przeprogramowac na europe zeby pokazywalo wszystko tak jak trzeba??- Jakie felgi
Mam a4 b6 131KM i chce kupic felgi, opony chce miec standardowe czyli 205\55 a felga 16 i chce sie.dowiedziec jakie et itd powinna miec felga zeby nie trzeba bylo nic przerabiac itd - Awaryjne