-
Lampy tył Avant. Opinia o marce "TYC".
O kurcze, myślałem ze to jest na jakichś zatrzaskach i da się to wypiąć jakoś. Czyli lepiej szukać całej lampy używanej,
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
a takie mam sprężyny, nie wiem czy to oryginalne czy jakieś zmienione, wysokość do błotnika to 640mm przy kołach 205/55/16, jak dla mnie troszke za nisko, wjeżdżając na parking podziemny haczę podwoziem hehe
-
Lampy tył Avant. Opinia o marce "TYC".
Witam, potrzebuje taką część z tylnej lampy, taki plastik z gumą na górze. Byłem w serwisie i pytam kolesia czy takie coś dostanę a on, że nie ma problemu, po czym poszukał w kompie i mówi, że w innych modelach audi jest to wymienne a w b6 nie, szukałem gdzieś na szrotach ale bezskutecznie. Nie wiem jak to się nazywa więc w necie ciężko mi znaleźć.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
znaczy się jak tylko do 1BE dołożyć odbije od 1BA ?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Witam, od nie dawna jestem posiadaczem a4b6 avant z ori zawieszeniem 1BE OYJ OJH, i tak przeglądam wątki, w jakimś wątku napisane było że 99% osób na forum chce obniżyć zawieszenia a ja chciałbym podnieść. I tak czytam o tych zawieszeniach i chyba najbardziej pasowało by 1BA albo 1BR (ale to chyba mniej popularny?) Z tego co wyczytałem to wystarczy wymienić sprężyny i amortyzatory czy jeszcze jakieś elementy zawieszenia? A może na forum jest możliwość wymiany z kimś kto chciałby zglebować swój pojazd przepraszam jeśli w nieodpowiednim miejscu pisze ale nie chciałem zakładać nowego wątku i wydawało mi się, że tu będzie odpowiednio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Opole,
lucky85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta