Treść opublikowana przez Kris1909
-
Piłka nożna
Dla mnie karny niestety, szkoda Juve i Gigio no i Szczęsnego też:(
-
Piłka nożna
Grande Roma, ta SerieA nie taka zła ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja olej i filtr oleju co 11kkm , resztę filtrów co 22kkm czyli co drugą wymianę oleju
-
Piłka nożna
To się nam Zielu już wystrzelał na ten rok?
-
Piłka nożna
Czar Nawałki prysł na dobre czy tylko pomiędzy meczami o punkty?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
A z 3ką z tyłu na MŚ to Nas nie widzę
-
Piłka nożna
Ja bym dał grać Milikowi w tych dwóch meczach.
-
Piłka nożna
Moim zdaniem w kadrze gorzej niż w Napoli, chociaż tam często gra z ławki, ale umie rozruszać towarzystwo, niezły technicznie, potrafi dobrze dograć, gole to rzadkość, ogólnie najlepiej gra w środku pola, im bliżej do bramki tym gorzej.
-
Piłka nożna
Piłka nożna, gol którego nie ma, karny którego nie było ?
-
Piłka nożna
3ką z tyłu, może być ciekawie ?
-
Piłka nożna
Ja się nadal nie mogę nadziwić że do tej pory nie ma VARu w Europie i niektórych ligach jak np. angielska. Wiem, że to jest system jeszcze nie idealny, ale napewno lepiej go mieć niż pozwalać na takie jaja jak w/w w komentarzu, albo gol Lamparda przeciwko Niemcom lub ręka Henry przeciw Irlandii, to jest po prostu brak respektu dla fanów kopanej i chęć/możliwość wypaczania przez np. UEFA. Nie ma to nic w wspólnego z duchem gry i pięknem futbolu, pomyłka sędziego ok, ale nie w takich sytuacjach. Podzielacie moją opinie czy ktoś uważa, że VAR to zło? Bo dla mnie nie ma nawet jednego powodu dla którego VARu miałoby nie być.
-
Piłka nożna
Gratulacje dla Arsenalu, przed Milanem jeszcze dużo nauki
-
Piłka nożna
Czytaj Arsenal umie grać w piłkę.
-
Piłka nożna
Ja uważam, że Arsenal ma zespół, Milan dopiero się buduje
-
Piłka nożna
Włoska robota?
-
Piłka nożna
Ja jestem i dla mnie jedno nie jest warte drugiego ?
-
Piłka nożna
Na Arsenal może wystarczyć ?
-
Piłka nożna
A co ma tabela do kibicowania klubowi?? Hahaha
-
Piłka nożna
Oby nie przed dwumeczem z Milanem;))
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Mecz powinien być dobry, obie drużyny będą chciały się dostać do LM poprzez LE, nikt nie odpuści
-
Piłka nożna
Już nie mogę się doczekać meczu w LE z Arsenalem, dla Milanu to pierwszy taki rywal od kilku dobrych lat?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dołączam się do pytania:)
-
Piłka nożna
Zagadzam się co do tej Ligi narodów, chyba chodzi jedynie o robienie kapuchy, prawa telewizyjne itd... na moje to Euro i MŚ w zupełności wystarczają, elitarne rozgrywki (chociaż już też coraz to mniej elitarne, ale zawsze)