Treść opublikowana przez Kris1909
-
Piłka nożna
Trochę za dużo powiedziane "gramy"
-
Piłka nożna
To były czasy, gdy człowiek miał na głowie tylko i wyłączanie szkołe i kumpli hehe
-
Piłka nożna
No szkoda Włochów? Naszych to nawet nie komentuje, muszą rozjechać Kazachstan, uważam, że Milika powinien dać do Lewego żeby ich roztrzelali
-
OBD do b8 na iPhone
Ok, poszukałem, znalazłem, zamówiłem. CaristaOBD, €36 na amazon.co.uk darmowa przesyłka, kodowania i błędy, dostajemy full pakiet na miesiąc, później tylko podstawa, za $40 dolarów znów pełny pakiet na rok.
-
OBD do b8 na iPhone
Panowie, macie coś godnego polecenia, cóż żeby można było odczytać podstawowe parametry, np. temp. oleju, jak bardzo zapchany jest filtr DPF itp. Najlepiej żeby łączyć się przez wifi lub Bluetooth, pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Coś z Millers'a może?
-
Piłka nożna
Jest jeszcze druga strona medalu, nie bronię Krychy, ale czasami jest tak, że piłkarz ma większea ambicje i wiarę w to że ma duże umiejętności, które może utrzymać przez lata i dlatego odchodzi do większego klubu, wiadomo jednak jak z Naszej(kibiców) perspektywy to wygląda, w większości przypadków jeszcze przed transferem można się domyśleć, że to zły ruch dla piłkarza, ale nie zawsze, patrz np. Lewy, poszedł do BVB, wygryzł Barrosa i gdzie jest dziś?! Jakby nie zaryzykował to co, do dziś by grał w "ekstraklasie"? A jakby mu nie poszło za granicą to też byśmy go krytykowali...
-
Piłka nożna
Rozumiem, ja gram na X1 w PESa tylko z konsolą to sobie nie pogramy? Dziś demo wychodzi a 14stego pełna gra, na fife musisz czekać do końca września. Online dla mnie za trudno się gra, nie mogę rozkoszować się rozgrywką;)
-
Piłka nożna
Oby wykorzystał swoją szanse i zaczął grać, nie wiem czy to dobry wybór, chyba lepsza byłaby Marsylia bo też go chcieli wcześniej. Smoku pewnie jakiś swój projekt ma w planach, może komentarz do PES-a? Gra ktoś tu może w wirtualną kopaną, pewnie większość w FIFE
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie, a LiquiMoly Top Tec 4200 5W-30? Naprawdę taki słaby? Bo cena jest wygórowana ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Teraz dopiero zrozumiałem Twój wcześniejszy post;) w takim razie takie dywagacje tracą sens:( Test imponujący na wielki + dla Valvoline, szkoda, że nie ma tego więcej, szczególnie jakiś oficjalnych danych, badań samych producentów...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Spoko rozumiem? z tym że na stronie w DE jasno podają że to jest pełen syntetyk, i jak to możliwe, że w tej cenie to produkują/sprzedają ? Inna sprawa jaka mnie ciekawi czy taki np. Valvo zrobił jakieś testy powiedzmy po 10kkm i jak to wyglada w porównaniu z np. Motulem, który jest sporo droższy, czy jest to czysty profit dla Motula czy za tą ceną idzie jakość, powiedzmy, że po 10kkm Valvo traci właściwości a Motul nie, jak sądzisz?
-
Piłka nożna
Krycha może do Mediolanu, też mógłby się tam lansować, na ławkę do Milanu może się przydać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dokładnie Zrozumiałem, że sam twierdzisz, że to dobry olej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to dobry ten olej w końcu czy nie? Dopiero co był zachwalany na forum i że właśnie ciszej auto chodzi na nim a teraz że jest be? Poważnie pytam.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Podobnie MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30, tak przynajmniej wynika z informacji na stronach internetowych naszych zachodnich sąsiadów- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zgadza się? Tak dla ścisłości tak zachwalany na forum VALVOLINE SynPower XL-III C3 5W30 też jest prawdziwym syntetykiem, ale już tak dużo nie kosztuje?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No dokładnie Kamil-vag? O to mi chodzi, o oznaczenia a nie żeby jeździć gdzieś za tymi olejami, haha tylko żebyś wiedział co naprawdę kupujesz. Marcin4x4 chyba się nie zrozumieliśmy- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przecież chodzi wyłącznie o to, że tylko w DE mają inne normy i nazywają blendy HC a nie FullSythetic jak w reszcie UE, to tak dla pełnej klarowności tematu olejowego- Piłka nożna
No i Gliku jeszcze zapakował- Piłka nożna
No miałem pisać, ale nie chciałem zanudzać SerieA? Brameczka piękna i to z prawego kopyta. A Lewy też się popisał, Danio nadchodzimy!- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Też pełny syntetyk niemiecka strona powiada?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jest jeszcze Castrol? pełny syntetyk CASTROL EDGE 0W-30 titanium fst, ale też inna specyfikacja niż 507.00 myśle, że jest tak jak ktoś wcześniej napisał tu, że nie do końca jest najważniejsze czy jest pełny syntetyk czy mieszkanka, najważniejsze są dodatki, chemia i jakie są końcowe właściwości oleju- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Te dwa oleje są w pełni syntetyczne (info z niemieckich stron) więc nie możesz się pomylić, każdy tu bardzo chwali Valvoline. Wcześniej pytałem czy są jakieś pełne syntetyki na rynku no i się okazuje, że są, jeszcze jakiś Mobil jest, ale inna specyfikacja, ja też zaleje Valvo, zastanawiałem się nad LiquiMoly, ale mi z głowy wybili i słusznie? - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?