Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Czy wiązka od sedana podejdzie do avanta z tego samego rocznika,czy może się okazać za krótka?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
A czy w każdym zderzaku jest miejsce na radary ? ?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Czy wiązka asystenta zmiany pasa jest oddzielna,czy jest połączona razem z wiązka pdc ? Chodzi mi o to,czy mając pdc tył powinienem szukać do podłączenia tylnych czujników cofania i sterowników asystenta zmiany pasa,czy też nie
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No własnie,kolega Mettenoos zadał bardzo ważne pytanie ! Sprawdzałeś swój moduł?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ważne,że działa kolego. A mój komentarz to tylko informacja dla innych klubowiczów ?. Czytać,czytać i jeszcze raz czytać. Bo zaraz znowu ktoś napisze,że ma nie podświetloną opcję "dodatkowego oświetlenia " Nie robię tego po złości.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No własnie się mylisz kolego ? Problem polega na tym,że nie czytacie dokładnie postu,nie przestudjujecie i są problemy ?. Wiem,że jest tu wszystko zawarte bo sam odblokowałem tą opcje ? Proszę screen z pierwszej strony postu ?
-
Webasto Thermo Top
Webasto montujesz po tej stronie co zbiornik paliwa,czyli po prawej stronie pod lampą. Są specjalne mocowania do danego modelu samochodu. Ja miałem nie oryginalne mocowanie od bmw i musiałem przerabiać. Webasto widać w otworze kratki z halogenem. Pilot T100 zdecydowanie wystarczy. Nie potrzebny jest żaden panel sterujący,który psuł by wnętrze. Trochę trzeba się na męczyć żeby puścić przewody do środka samochodu. Ja chciałem w oryginalne miejsce puścić i znalłem takie w nadkolu,gumowe przejście,które w środku wychodzi za schowkiem. Schowek mimo wszystko też trzeba wyciągnąć.
-
Webasto Thermo Top
Wszystko mogę powiedzieć ? Pilot jaki zamówiłem to T100,ma funkcję wyświetlania temperatury i możliwości ustawienia godziny odjazdu. Przez co sam oblicza kiedy się włączy webasto. Wybrałem oczywiście mokre ogrzewanie postojowe ze względu na stanie audiczki pod chmurką. Ogrzewanie tego typu ogrzewa wnętrze jak i również silnik do 70 stopni. Wsiadam do samochodu od razu można zapidalać ? . Koszt webasto 2850 zł. Koszt bez panela mocowanego w samochodzie. Względu na ciasnote w komorze silnika w samochodzie dokupiłem odporniejszy na temperaturę przewód układu chłodzenia. Aaaa... robiłem dwa podejścia do montażu że względu na niemoc w odkręceniu pokrywy zbiornika. Kupiłem na allegro klucz. Tak ogrzewanie podłączone jest pod klimatronik. Podczas gdy grzeje kabinę uruchamia się wentylator. Włącza się podświetlenie panela klimatronika. Przed wyłączeniem samochodu możesz ustawić na panelu klimatronika moc grzania i np.grzanie na przednią szybę i tak podczas uruchomienia webasto będzie grzało.
-
Webasto Thermo Top
Dobra jestem... tamto konto jest do likwidacji. Jest moje,bo miałem problem z logowaniem.. Więc odnoś się do tego konta. Co chciałbyś dokładnie widzieć?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
No ale wniosek o wymienionym dpf-ie zostaje? Ciekawe czy w książce serwisowej taka notatka jest zawarta ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Rocznie robię tylko koło 22tyś-25tyś. Przeważnie trasy do pracy 15 km w jedną stronę. Może styl jazdy ma znaczenie ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nic mi o tym nie wiadomo. Mam samochód od grudnia 2016 roku i oprócz wymiany czujnika temperatury spalin nic w tym temacie nie było robione. Skąd takie wnioski?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Niedziela,14,Padziernik,2018,12:15:18:00001 VCDS -- Emulator VAG/VAS pracujcy w rodowisku Windows, uruchomiony na Windows XP x86 Wersja VCDS: AKP 17.1.3.0 Wersja danych: 20170621 DS267.7 www.vcds.pl VIN: WAUZZZ8K6BA130544 Adres 01: Silnik (03L ABT 022 RL) 12:14:32 IDE00427 Filtr cząstek staych: r?ca cinienia 3 hPa IDE00428 Filtr czstek staych: offset r?cy cinienia 2 hPa IDE00430-ENG104207 Filtr cząstek staych: status dania regeneracji podczas uytkowania-Bit 0 00000000 IDE00431-ENG104207 Filtr cząstek staych: status blokowania regeneracji podczas uytkowania-Bit 0 00000000 IDE00432 Filtr cząstek staych: czas od ostatniej regeneracji 8230 s IDE00433 Filtr cząstek staych: zawarto栰opiou w oleju 0.02 l IDE00434 Filtr cząstek staych: obliczona masa sadzy 8.69 g IDE00435 Filtr cząstek staych: zmierzona masa sadzy 6.95 g IDE00436 Filtr cząstek staych: kilometry od ostatniej regeneracji 64072 m Co możecie powiedzieć na temat tego dpf-u i wypalania? Log-WI732FM-WAUZZZ8K6BA130544-198446.txt
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A czy zrobiłeś,tak jak napisane jest na początku postu? 1. Zalogować się do sterownika kodem: 27971 (funkcja [16 - Dost. upow.])
-
Zmiana turbosprężarki w Audi A4 B8 2.0 TDI 140 KM na CAHA 170 KM?
Panowie drążyłem temat podniesienia mocy i znalazłem firmę,która kompleksowo wymienia turbo,intercooler,układ wydechowy,sprzęgło obijają kewlarem i zmieniają soft. Mogą uzyskać ponad 250 hp. Czy przy tymc silniku 105kw,jest to bezpieczny setup ? Męczy mnie jeszcze pozbywanie się dpf-a,kontorole w przyszłości. Co o tym myślicie?
-
000979016E
O ile dobrze pamiętam w aso sprzedają piny z przewodami 10-15 cm,uwaga od 18,45 zł do 25,12 zł,za jedną sztukę. Dlatego ja kupiłem odpowiednią kostkę?
-
000979016E
Allegro też nie posiada ? Tak na poważnie,gdy robiłem elektryczną klapę i potrzebowałem pini 000979016E ,kupiłem wtyczkę obciętą na allegro za 20 zł ze spinki do włosów (druciana) ,zrobiłem przyrząd do odblokowania pin z obudowy Uwaga błąd!!! PINY JAKIE POTRZEBIWAŁEM TO BYŁY 000979019 E. Ale to nie zmienia faktu,że pomysł z kostką był trafny. Tu masz zdjęcie spinki,jako domowy patent na wyciąganie pin z kostek ??
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
Siema,siema bin85 Powiem Ci,że ten problem, który powstały u mnie nie było szans na naprawienie żadnym vcds-em :/,a to dlatego,że miałem nie aktywny jeden kanał odpowiadający za światło stopu w tej lampie.Więc mogłem kombinować z tymi wartościami w kanałach - 181 - 195 - 196 - 197 - 198 do usranej śmierci ? Z kolegą "Love-audi" na odległość,przeprowadziliśmy szereg kombinacji i w rezultacie tylko w jednej lampie nie było światła stopu. Oczywiście Twoja pomoc z przepisywaniem wartości w kanałach że starego modułu jest jak najbardziej trafna . Problem leżał gdzie indziej i do tego potrzebny jest odpowiednie program ? . Dobrze mówię kolego LOVE-Audi?
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
Wycieczka udana Dziękuję kolego (LOVE-Audi) za pomoc w ogarnięciu lamp W końcu mam spokój ducha:) Pozdrawiam serdecznie.
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
Zgadza się. Pod warunkiem że wie się jak to zrobić. Powiedział mi też że da rady na tym module ustawić światła. Dlatego mam dwa wyjścia. Cisnąć do Gniezna lub kupić moduł z odpowiednim oznaczeniem. Klapa bagażnika działa bez żadnego problemu. Tylko te światła mnie męczą.
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
Niby to ma sens.. Przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca świecą wszystkie cztery pola. Za drugim razem już tylko dwa i komunikat na desce. Sądzisz że nie chodzi o moduł ?
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
Dobra,tak na przyszłość. Znalazłem magica,niestety dopiero aż w Gnieźnie,który powiedział mi dlaczego przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca,świecą mi się światła stopu na klapie bagażnika,a przy drugim już nie. Odpowiedź jest prosta :P Za słaby moduł to tych lamp. Ja kupiłem moduł z końcówką AQ ,a powinienem mieć przynajmniej CQ. stwierdził że da radę to obejść,ale jak to każdy magic ma swoje tajemnice Więc zostaje mi kupić nowy moduł,lub wycieczka do Gniezna :P
-
Czy da sie zamknąć klape z pilota i jak
Tak jak wyżej kolega chudineze napisał przestudiuj post, który Ci podał. Opierając się na nim kupiłem i zrobiłem wszystko sam. A są dwie możliwości albo dodatkowy moduł o którym już wspomniałem albo ciągniesz kabelek sygnałowy od przycisku w drzwiach do słownika. A sam przycisk musisz wymienić na taki, który działa ten sam sposób jak przycisk od opuszczania i zamykania szyby.
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
Bin85 mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Możesz nagrać filmik z tylnimi światami roli głównej? Chciałbym zobaczyć czy świecą u mnie te części lampy, które powinny. No i przesłać na emalia [email protected]