Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilch-1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilch-1984

  1. Przepływomierz odpowiada za dostarczenie odpowiedniej dawki powietrza do silnika,co za tym idzie musi być umieszczony w kolektorze dolotowym za filtrem powietrza, (obudowa filtra)? Jeżeli chodzi o spalanie-masakra?.Mamy te same silniki,więc mogę od razu powiedzieć,że pali w cholerę.
  2. Jak najbardziej niesparwny,czy też zapachany przepływomierz może,a nawrt w niektorych przypadkach jest przyczyną nadmiernym spalaniem benzyny. Inne przyczyny,spadek mocy, nierówna praca silnika na biegu jałowym, a nawet gaśnięcie. Jeżeli jest zapchany ,sam możesz go sprawdzić. Jest na wyciągnięcie ręki,pod maską ?
  3. Zwykła albo nie zwykła rura,ważne że pozwala wrócić do ori części?Nie zrozumiałeś mnie.. Downpipe zastępuje dpf,który musisz wyłączyć. W ogóle po włożeniu downpipe musisz jechać to tunera,a żeby to zrobił nowy Soft.
  4. Ja bym na twoim miejscu wstawiłbym sobie downpipe,wyłączył u tunera wypalanie dpf-u ,plus może chip (jak wolisz) ,przy chipie zgrać sobie wcześniejszą mapę i w razie problemów na przyszłość będziesz mógł wrócić do oryginału.
  5. Dokładnie musisz jeszcze zakodować. O ile dobrze pamiętam opcja nie jest dostępna przy włączonym silniku.
  6. Witam. Kupiłem wiązke zderzaka tylnego pod PDC i side assist,która ma dwie wtyczk 8E0 972 112 A,Czy obydwie idą do modułu po prawej stronie w boczku? Panowie to są wtyki na końcu wiązki pod tylni zderzak z side assist i PDC. Czy obydwie wtyki uda do modułu w boczku po prawej stronie,Czy jedną z nich ciagniemy do przodu? Panowie,jaki jest nr tej wtyki ?
  7. Halo,halo czy kolega robił coś w kierunku modyfikacji swojej b8 ??
  8. Zamówiłem mimo wszystko drugi domyk ?. Wymienię i sprawdzę,czy to jego wina. Wczoraj klapa znowu stanęła ? i to pod biedronką ? Jak przestanie się zacinać,wtedy dopiero rozbiorę i sprawdzę styki. Wesołych Świąt Panowie !!!
  9. Czytałem i to nie raz,nawet nie dwa i trzy...? Ale w głowie upierdziało się co innego i tak zostało ? ...zostało ,a raczej było do tego momentu ?
  10. Łupss ? to ja żyłem na to wygląda w z łym przekonaniu.... Patrząc na całą instalację,kabelki itd,byłem przekonany że lewy silnik odpowiada za dociąg,który dostaje sygnał z modułu komfortu i podaje go na prawy silnik,w rezultacie klapa się zamyka. Dlatego wymieniłem lewy silnik ?
  11. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Instrukcję do evo mamy ?
  12. Łupss ? to ja żyłem na to wygląda w z łym przekonaniu.... Patrząc na całą instalację,kabelki itd,byłem przekonany że lewy silnik odpowiada za dociąg,który dostaje sygnał z modułu komfortu i podaje go na prawy silnik,w rezultacie klapa się zamyka. Dlatego wymieniłem lewy silnik ?
  13. Wymieniłem lewy dociąg i zauważyłem,że klapa całkiem inaczej reaguje na "polecenia",o wiele szybciej. Zobaczymy co będzie po dłuższym czasie użytkowania ??
  14. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Racja zegar 1530 jest paskudny ? Ale nie myślisz chyba o montażu to na desce samochodu? ?? Wrzucasz to do schowka i tyle,lub w każde inne niewidoczne miejsce
  15. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Multicontrol car- na to wygląda,że tylko ten panel sterujący do webasto ma możliwość programowania grzania o tych samych godzinach każdego dnia przez 7 dni w tygodniu i aż do 3 czasów załączenia jednego dnia. Jeżeli chodzi o nieregularne pory dnia,to Twoje rozwiązanie jest bardzo dobre bo masz zasięg GSM. Tylko na każdym panelu dostępnym na rynku (na to wygląda),programujesz móc grzania i czas. A ja myślałem nad takim rozwiązaniem w którym to webasto zbierając dane o temperaturze jaka jest w samochodzie,automatycznie się załącza i ogrzewa silnik jak i kabinę tak,żeby było nagrzane jak i rozgrzany o ustawionej przez nas godzine. Czyli mamy o 7:00 wyjazd,na zewnątrz - 15,więc żeby rozgrzać silnik do 70 stopni włącza się 30 minut wcześniej. Ale niestety nie ma tak ! Tylko z wyprzedzeniem 24 godzinnym na niektórych panelach sterujących jest taka możliwość. Więc ja zostaje przy pilocie.
  16. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Teraz po użytkowaniu już koło dwóch miesięcy Webasto, robi się trochę uciążliwe włączenie każdego dnia. Myślałem o zastosowaniu dodatkowego panela sterującego z możliwością 7-dniowego zaprogramowania...
  17. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Każdy bierze to co chcę,jak już wspomniałem. Czy thermo top C jest badziewem,nie wiem bo nie jestem znawcą i nie przypominam sobie,żebym coś takiego powiedział. Jest kolega kolejny,który też się zdecydował na te webasto i nici mi do tego. Służę mu również pomocą i wiedzą. A jak thermo top C daje radę to po co przepłacać. ? Oby wszystkie założone webasta służyły jak najdłużej i grzało nam nasze cudeńka ?
  18. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Gruzin 519 Powiedz mi jedną rzecz. Czy sterowanie GSM ma możliwość zakodowania 7-dniu dni w przód,czy tylko z wyprzedzeniem 24-godzinnym? ?
  19. Dociąg zamówiony, będzie we wtorek... Ale ciekawi mnie jedna rzecz. Czy w tym zestawie doposażenia są gdzieś jakieś czujniki? Np. w zamku klapy czy czymś podobnym.
  20. Tylko podmianka dociągu zostaje. Próbowałem zrobić test wykonawczy klapy ale się nie uruchamia,nie wiedzieć czemu ?
  21. No właśnie ja u siebie programowałem,żeby to się do końca nie otwierała. Klapę zatrzymujesz na tej wysokości jakiej chcesz żeby się zatrzymała. Nacisnąłem przycisk zamykania klapy do momentu mrugnięcia świateł awaryjnych. I sprawa załatwiona
  22. Grzegorz w jaki sposób mam sprawdzić dociąg ? Miernikiem,pomacać czy wizualnie? . Bo szczerze nie wiem ?
  23. Wiem kolego o czym mówisz. Założyłem dodatkowy moduł umożliwiający zamykanie tymi dwoma sposobami.
  24. Nie kolego. Musiałbym wymienić przycisk w klapie bagażnika,w drzwiach kierowcy i wymienić pilota,bo z tych trzech opcji podczas problemu z zamknięciem żadna nie daje rezultatu. 20-razy się otworzy i zamknie,a za 21 d*pa... Po zmianie instalacji zostaje już tylko moduł komfortu i lewy dociąg. Tylko czy dobrze myślę?
  25. Wkurzyłem się i zmieniłem całą instalację... niestety problem znowu wrócił. Co teraz wrclaguna ?? Siłownik lewy do wymiany ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.