Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jeżdżę już trzeci rok do pracy,odcinki po 15 km i nie mam problemu z filtrem.Wypala się co 450-500 km. I Myślę że pomaga mi w tym stylu jazdy.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Skąd ta pewność kolego?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Bardzo dobrze to ująłeś
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Kolego, A czy po częstotliwości wypalania można wnioskować czy faktycznie dpf był czyszczony,Czy wykasowane zostały wartości ?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jeszcze lepiej. Samochód mam od 3 lat i pamiętam na początku miałem wartość 0.00 Czyli najlepiej,żeby widzieć jak wygląda dpf i móc spokojnie polegać na parametrach ,powinienem dać go do czyszczenia? Rozumiem,że nie ma innej możliwości sprawdzenia stanu DPF-u?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam, Z tego względu,że moja audiczka robi krótkie trasy do pracy prosiłbym o rzucenie okiem na parametry dpf-u. Wspomnę,że trasy robię krótkie ale silnika nie oszczędzam Przebieg 220 tysięcy.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kolego, a czy ja pisałem coś o ucinaniu wtyczek? Wszystko oprócz Led zostaje oryginalne. Odchaczyłeś interior light?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Sprawdź dokładnie kombinacje z zielonym MENU. Czegoś nie zrobiłeś.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zdecyduj się kolego. Wcześniej napisałeś o bezinwazyjnej zmianie światła (koloru). No chyba,że źle interpretowałem twój komentarz.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Siema kolego ja męczyłem ten temat przez długi czas. Kupowałem różnego rodzaju żarówki o innym kolorze ,okazały się totalną klapą. Przepalały się jeden po drugiej waląc błędy (pierwsze zdjęcie) Ostatecznie kupiłem czerwoną taśmę ledową i przylutowałem do oryginalnej płytki podświetlenia nóg. Nie mam teraz jak zrobić zdjęć,ale gdybyś chciał zobaczyć jak to dokładnie wygląda...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Czyli w tym wypadku mogę założyć opony o szerokości 245 mm lub 255 mm. Dobrze kumam ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie czy można zakładać felgi o różnych szerokościach do auta z napędem quattro ? Np: przód 8,5cala et35 ,tył 9,5cala et30 ?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Kolego zapomnij o czymś takim jak wina zderzaka z powodu kolejnej warstwy lakieru. Wstawiałem u siebie side aasist do zderzaka od s4,który ówcześnie malowałem. Nie miałem tego typu problemu.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Super,elegancko i mega fajnie że udało się rozwiązać problem. ?
-
Zmiana turbosprężarki w Audi A4 B8 2.0 TDI 140 KM na CAHA 170 KM?
Cześć kolego. Firma to TecnoGarage, jednakże zrezygnowałem z ich realizacji. Wiele rzeczy można zrobić samemu,a ceny są u nich całkiem spore.
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Dzięki. Widać,że w tej firmie wiedzą co robią. Co jest najlepsze mogą przygotować sprzęgło pod konkretne osiągi. Mega bardzo dziękuję kolego !
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Kogoś możesz,możecie polecić w mazowieckim?
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Witam szanownych kolegów ? Mega dużymi krokami zbliża mi się wymiana sprzęgła z powodu uslizgów. Dwumase pewnie wymienię też. Jakie w końcu jest najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o sprzęgło i dwumase? Jestem w posiadaniu audi a4 b8 ,quatrro 143 po chipie na 177 i będę uderzał w 217 km. Na rynku do sprzedania są zestawy do modelu z silnikiem cglc 177 km 130 kw. Wole wydac raz porządnie dlatego koszty nie grają roli . A więc gotowy zestaw do cglc czy Sachs performace,Luk czy może sprzęgło dać do obicia kevlarem?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kłania się pierwsza strona postu. "8T0 919 178 dioda LED 2 szt. strona kierowcy i pasażera " A więc są zamienne.
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Dalej masz te turbiny ?
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Ha ha Też kolego miałem problemy przy tym modzie i na dodatek po zamontowaniu z instalacją też była niespodzianka (popalone piny). Życzę wytrwania.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Wiesz dlaczego czepiam się instalacji? Kupiłem gotową instalację u kufatec i po założeniu miałem problem "zwarcie z masą"w instalacji lusterek -lampki. Sprawdzałem dwa razy według ich instrukcji podłączenia i co się okazało musiałem zamienić piny 8/16 we wtykach T27a i T27c . U Kufateca,mówili że radar mam spierdzielony. Dąże do tego,że nie zawsze jest tak jak piszą.