Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilch-1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilch-1984

  1. Hmm,czy ma ktoś wiedzę na temat montażu przycisku otwierania klapy bagażnika w drzwiach pasażera?
  2. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Do Pana mi daleko Wkładałem Evo bo podobno Top C jest większy i może być problem z umieszczeniem go . Ale jak jest na prawdę,nie wiem W każdym Bądź razie jestem zadowolony z obecnego
  3. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    No a jak myśli kolega,że mam teraz zrobione ? Wszystko połączone przewodami gumowymi. Ale ale lubię jak jest zrobione na cacy:)
  4. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Na jakie webasto się zdecydowałeś?
  5. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Ja zrobiłem to jeszcze przed grodzią:p Tak jak pokazano w instrukcji:) Ale faktycznie można zrobić to na podszybiu i chyba jeszcze tak zrobię:) Tylko jestem w pogoni za rurkami,których nie mogę dostać używanych a nowe kilka stówek
  6. kamilch-1984 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Cześć kolego. Wystarczy ściągnąć prawe koło i nadkole. Wynająłem warsztat na godziny,więc miałem auto w górze. Co mi znacznie ułatwiło montaż. - rurkę paliwa ciągnąłem fabrycznym kanałem,który idzie po prawej stronie wzdłuż auta pod plastikową osłoną, -do montażu przewodu paliwowego potrzebny jest klucz do nakrętek zbiorników paliwa. Przewodu paliwowy montujesz w fabrycznym miejscu (jedno jest wolne)
  7. O cholera, to teraz dopiero jest zagadka . To co w tym wypadku,zawór zwrotny obracasz ?
  8. U mnie pomogło dopiero po wymianie głównego na Mahle,który kupiłem w sklepie motoryzacyjnym u kolegi. Ale te dwie mniejsze części,drugi termostat i zawór zwrotny koniecznie trzeba kupić w aso. Wiem,że koledzy wymieniali po dwa razy. Ale ja niczego nie chcę sugerować.
  9. A gdzie kupywałeś te dwa termostaty? Podobno ma znaczenie Aso czy allegro lub nawet intercars
  10. Wybacz,że tak późno odpisuję. Dyfuzor wymieniałem razem ze zderzakiem od s4 . Niestety dam Dyfuzor nie pasuję:(
  11. Masz rację. Zawór zwrotny jest na pierwszym przewodzie. Na drugim ,tym trudno dostępnym miejscu jest termostat,który jest na przewodzie do chodniczki oleju.
  12. Jeżeli się nie mylę zawór zwrotny jest na przewodzie idącym do chodniczki oleju . Wiesz co będzie jak go obrócisz?
  13. A u mnie w czym był problem ? Bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi . Podejrzewam,że jesteś jednym 80% typów co mówią "ten typ tak ma" Pozdrawiam
  14. kamilch-1984 odpowiedział(a) na kudlaty172 temat w Audi A4 B8
    Gdyby ktoś szukał numeru pokrywa zaworów tdi 2.0 03L103469L Zauważyłem olej przy demontażu eger-a i rury intercoolera,dlatego myślę że warto zacząć od odmy i ją wyczyścić lub wymienić.
  15. Zgadza się b8 z 2011 roku 2,0 tdi wartość 0 odwraca działanie s/s
  16. Jestem po zabiegu wymiany dwóch termostatów i zaworu zwrotnego. I wszystko ładnie bangla aż miło ? Także jak najbardziej obalam mit "ten typ tak ma"
  17. A więc grupowicze..... Długo zastanawiałem się czy wymienić części o których mowa w poście. Właśnie jestem po wymianie dwóch części (patrz zdjęcie) i cóż. Nic to nie dało Edit: wróciłem bo nie mogłem sobie darować tego tematu. A więc doszedłem do wniosku,że wymienię jeszcze główny termostat MAHLE BEHR 03L121111AD i teraz dopiero jestem mega zadowolony Pierniczenia co nie miara Ale efekt końcowy jest za dowalający. Na zewnątrz 0 stopni, bardzo spokojna jazda po mieście.Max 1500 obrotów i po 7 km mym oczom ukazała 90 stopniowa temperatura. Światła,McDonald wskazówka twardo stoi w miejscu. A więc obalam mit że ten typ tak ma
  18. Jasne kolego W konstrukcji siedzenia masz otwory przez które wypchasz lampki na zewnątrz. Ps. mam na myśli otwór zaraz przy lampce. Dojście od dołu.
  19. Lampkę w nogach musisz najpierw wyciągnąć całą,wypiąć wtykę i dopiero rozebrać. Uwaga z tyłu mogą być krótkie przewody.
  20. Zamów w Aso przez podanie numeru Vin. Ja tak robiłem i wszystko pasowało. Możesz również poprosić o podanie numeru części lub sprawdzeniu w Etce. Rurka wygląda na ta właściwą
  21. Dokładnie tak kolego chcę zrobić:) I tak Helix G ONE posiada funkcję start/stop i to jest wzmacniacz na dwa subwoofery. Z kolei drugi DLS CCi2 zasili przód i też posiada funkcję start/stop.
  22. Wzbudza się po otrzymaniu sygnału z głośnika. Czyli po uruchomieniu radia w aucie. Przecież to są wzmacniacze dedykowane do takich podłączeń . Więc nie powinno być zjawiska opisanego przez Ciebie.
  23. Helix g ma wbudowane hi input z systemem start stop,czyli otrzyma sygnał z głośników jak odpalisz radio. A w monoblocku funkcja nie jest potrzebna ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.