Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Nawet przy dobrej jakości wzmacniaczach ? Wypytuję się bo kompletuję zestaw,który chcę włożyć do avanta.
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Ten problem można rozwiązać używając wzmacniaczy z wejściem HI-INPUT,zgadza się?
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Kolego jesteś jeszcze na grupie? Czy na prawdę jest szansa na wyciągnie chincze z przed koncówki mocy w radiu ? Chcę dodać wzmacniacz na głośniki z przodu i drugi na subwoofer do bagażnika.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Jaka pomoc na grupie,takie sprecyzowanie usterki
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Temat z oporem jaki miałem na układzie kierowniczym okazał się banalnie prostym. Na szczęście nie wpakowałem się w koszty jakie niesie regeneracja maglownicy,czy wymiana pompy. Dlatego przy takim objawach radzę zacząć od podstawowych elementów układu
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Nie jest możliwe bo nie masz seryjnego weebasto. Z kolei po wejściu w opcję "AC" w menu MMI ,masz "dodatkowe ogrzewanie" . Opcja w dieslach i służy jako dodatkowemu dogrzewaniu motoru.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
To masz dwa razy weebasto? ? Thermo top evo to weebasto dokładane ,które nie jest kompatybilne z mmi.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Czy maglownice opłaca się regenerować,czy najlepiej kupić nową? Jak to jest z trwałością?
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Magiel ma bez servotronicka. A skąd mam widzieć,że to wina maglownicy? Jest jakiś sposób na sprawdzenie?Ozywiście brak wycieków.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
A więc brać się od razu za wymianę pompy?
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Kolego ja na razie jeżdżę z tym problemem. Nie mam czasu wziąść się za samą wymianę.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
No i masz baba placek i ja mam problem z układem wspomagania. Pierwszy raz 3 dni temu zauważyłem opór na kierownicy. Przyjeździe wolnej jest znaczenie odczuwalne ale nie ma na to reguły. Maglownica sucha,pompa wspomagania i przewody też. Poziom płynu w zbiorniczku wyrównawczym jest nie zmienny. Co mnie dziwi,bo w serwisówce podane są wartości przy zimnym silniku i ciepłym. Kompletnie nie wiem od czego zacząć! Może od samej wymiany oleju? Może wymiana pompy? Ktoś coś na ten temat wie?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Słuchaj kolego. Pidolą i pidolą cały czas o tych krótkich trasach i zapychaniem się dpf-u. Podejrzewam,że są to nie potwierdzone informacje. Jeden powiedział,reszta powtarza. Do rzeczy. Od 2015 roku jeżdżę po 13 km do pracy w jedną stronę (jazda dosyć agresywna). Jeżeli chodzi o zimę i nierozgrzany silnik. Włożyłem weebasto,które rozgrzewa płyn chłodniczy do 70 stopni.Co za tyn idzie,też przycisnę. Po za tym te nasze zimy teraz ? Raz na dwa,trzy nawet 4 miesiące podjadę gdzieś dalej,tzn zrobię od 100-600 km. .Nigdy nie zwracałem uwagi na jego wypalanie,kręcący się wiatrak i itp. Poprostu mam go gdzieś.Co do dpf-u wypala się po dziś dzień co 650-700 km . I nie miałem kompletnie żadnych problemów A więc zastanów się czy chcesz usuwać.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Bardzo mało Tzn zależy jak dokładnie chcesz dopasować pokrętło w schowku. Tu lepiej się postarać i zrobić to powoli i dokładnie:) 1,5 do 2 godzin z demontażem i montażem.
-
Czy można uruchomić w B8 funkcję coming leaving home ?
Powodem było słaby stan akumulatora.
-
Coming/leaving home problem.
Zgadzam się z Tobą kolego. Aczkolwiek teraz będzie ciężej sprawdzić jaki rezultat przyniesie naładownie akumulatora. Przy tej temperaturze nie korzystam z weebasto,no i mamy dłuższy dzień.Dlatego ta kwestia musi poczekać do okresu zimowego.
-
Coming/leaving home problem.
Biorę pod uwagę ten zabieg. Chwilowo jednak brak czasu .
-
Coming/leaving home problem.
Moze się komuś przyda. Ostatnim razem zauważyłem,że po nocy, wczesnym ciemnym rankiem ? Nie działa coming/leving home. Po wejściu w mmi i sprawdzeniu poziomu akumulatora trochę martwił mnie poziom naładowania akumulatora,który był w procentach. Z tego względu,że mam wideroejstrator z uruchomioną opcją "parking" ,podłączony przez adapter stałego zasilania chroniący przed rozładowaniem akumulatora do wartości 11,2 V , i weebasto,które w te dni było włączone okazało się że system rezygnował z opcji doświetlania bo napięcie było zbyt małe. Warto zaznaczyć,że przez trzy lata nie było tego problemu. Sądzę,że krótkie trasy, plus te dwa urządzenia przyczyniły się do słabej kondycji akumulatora. Po wyłączeniu jednego z urządzeń system zaczął działać. Ale na pewno czeka mnie wymiana aku.
-
Coming/leaving home problem.
Hej kolego,mam ten sam problem z oryginalnym systemem ... I czy nie sądzisz,że to wina akumulatora ?
-
Czy można uruchomić w B8 funkcję coming leaving home ?
Witam, Czy wie ktoś,co może być powodem przy funkcji "coming home" w audi a4 b8. Chodzi o to,że w ciemności po wyłączeniu zapłonu i otwarciu drzwi kierowcy włączają się przednie halogeny. Niestety w drugą stronę już nie zawsze. Co może być przyczyną,lub gdzie jej szukać?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czy oby na pewno kolego te urządzenie powiadamia o wypalania się dpf-a ? Pytam się bo nie mogę znaleźć w specyfikacji tej funkcji:(
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Fajnie by było Bo ja do tej pory nie mogę wychwycić samego momentu wypalania się dpf-a.
-
Webasto Thermo Top
Jasne. Demontujesz panel sterujący klimatyzacji . Tam masz wtykę, złącze T20e wpinasz sie przewodem od wesbasto Pin 3
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Ale Co jest bzdurą w tym co napisałem?