Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Weź na początek wd40 psiknij w krzyżak drążka kolumny kierowniczej,który znajduję się w nogach między pedałami. Oczywiście Kręcąc w lewo i prawo.Drugi w komorze silnika zaraz za grodzią. Jeżeli pomoże wtedy daj smaru białego np. do łańcucha.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Ja ju mam zestaw od A6 C7 Trafiłem na miłego Pana z Łodzi,który ma z A8 D3 . Gdyby ktoś był zaintersowany, cena 1300 zł Nie wiem,czy to prawda ale podobno z A8 zaciski pozwalają na założenie 17 calowych felg
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Nie tylko.. pokuszę się też o nowe przewody. Ale po przeczytaniu 55 stron tego postu,mam niewiedzę na temat klocków ceramicznych. Potrzebuję takie że względu na białe felgi. Coś wiesz na ten temat ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Dziękuję już wszystko wiem
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Kolego zaciski od A6 C7 356/330 pasują bez problemu do a4 b8 ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Zaciski od a6 c7 pod 330 na tył p&p też pasują? Czy tylko od s4 b8 ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czytam dzisiaj od samego rana cały post I jestem na 28 stornie :p Zdecydowałem się na przednie zaciski od A6 C7. Tarcze też kupuję od A6 C7 356 mm. Ale zastanawiają mnie klocki hamulcowe. Nie pamiętam czy A4 b8 mają czujnik zurzycia z przodu? I czy od A6 C7 będą w razie czego pasować?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Zaciski 2 tłoki z a6 c7 podchodzą p&p na przód?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Dooobry Panowie założyłem asystenta zmiany świateł,który jest w lusterku wstecznym.Przy tym modzie w końcu pociągnąłem przewód od fotochromu pin 3,do modułu komfortu pin 14. Pierwsze co zauważyłem,to wyłącznie się system side assist po wrzuceniu wstecznego. Czy to jest prawidłowe działanie? Aaa. Po odcięciu tego kabelka system po wrzuceniu wstecznego nie wyłącza się.
-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
Ja mieszkam w Wawce na Włochach
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
MCE 8K0907063 D obsługuje grzane fotele ? Tylko grzane,czy wentylowane też.
-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
Po co go wyłączać całkowicie. Można odwrócić działanie.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Wymieniasz na zamek elektryczny 4F9 827 383 E ,który jest pod listwą w podłodze,nie w klapie.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Jeżeli nie chcesz,żeby klapa trzaskała podczas zamykania musisz dać siłownik o słabszym wyrzucie,czyli 450 nm. Zwrócić uwagę,że przy drugiej aukcji Marellli ma 530 nm. Jeżeli chodzi o wysów i długość siłowników. Wszystkie podane siłowniki mają bardzo zbliżone parametry . Nawet ten,który już założyłeś. Więc powód musi być inny,tym bardziej,że sam piszesz o ręcznym podnoszeniu klapy. Więc siłowniki mają odpowiedni zakres pracy. Ja kupiłem ten Please Wait... | Cloudflare M.CZESCIAUTO24.PL
-
Wymiana odbłyśnika w bixenon
Można kupić same odbłyśniki? Chciałbym sam się pobawić regeneracją lamp. Czy możesz podać mi jakieś namiary lub numery odbłyśników do lamp przednich?
-
Wymiana odbłyśnika w bixenon
- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
A może w tym całym układzie jest czujnik,który źle informuję ECU o faktycznej temperaturze,czyli zaniża. A tak ba prawdę masz 90° . Tak głośno myślę. Ciekawe czy vcds,może pomóc w odczycie temperatury płynu chłodzącego.- SWAP hamulców w Audi A4 B8
A o właśnie tej A,że widzę Twoją wieloletnią aktywność w tym temacie,pragnę się poradzić. 4G0106AK i 4G0105AK są to zaciski z Q5 z 2012 roku jedno tłoczkowe. Czy z tego kompletu, tylne zaciski będą też pasowały do b8 ? I czy dalej bawisz się w regenerację zacisków.?- SWAP hamulców w Audi A4 B8
Kolego jesteś jeszcze na grupie ?- Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Jak zobaczyłem, jak są powyginane..Stwierdziłem,że odwzorowanie oryginału, wiąże się z cudem. Ja znalazłem ,przeszukując w wyszukiwarce allegro "rura wody audi a4 " . Mam na myśli,iż szukając nie skupiaj się tylko na numerze OE- Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Jestem z tych co uwielbiają porządek nawet tam ,gdzie tego nie widać. A więc podłączenie zrobiłem na podszybiu. Fakt faktem , instalacji fabrycznej wiąże się z dużymi kosztami. A to między innymi z braku dostępności węży lub dlatego że np. są pewne rurki aluminiowe, które przechodzą pod filtrem powietrza i kosztują 700 zł. Szukałem je dwa lata . Przedtem puściłem węże,które były w zestawie górą ,zaraz nad turbo i dpf. Ale wkurzał mnie brak dostępu. W miejscu montażu webasto ,nie przechodzą żadne przewody wodne w które możesz się wpiąć. Ps.do jakiego modelu chcesz włożyć webasto?- Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Powiem tak. Przewaliłem cały internet w poszukwianiu i porównywaniu części,które mógłbym zmienić a nie dorabiać. Oczywiście mogłem coś przegapić. Więc próbuj,kupuj,porównuj może akurat Zakuty przewód olejowy z końcówką (patrz zdjęcie) możesz kupić gotowy. Jedynie co jest Ci potrzebne to rozmiar gwintu zasilania w turbo cglc (chyba 14 x1,5) i rozmiar gwintu od drugiej strony przewodu (od strony silnika) Do tego śruby tego typu (patrz zdjecie),zależy też od miejsca jakie tam masz . Wiele pytań pada na przewód zasilania.Jakiej ma być średnicy. Pisałem w tej sprawie do firmy Garett. W odpowiedzi była taka informacja. Turbosprężarki na łożyskach ślizgowych nie potrzebują restryktora oleju,tylko odpowiedni przewód spływu.- Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Instrukcję masz,więc dasz radę. Chodź wszytskiego przewidzieć się nie da. Jedynie na czym poległem,przy montażu to: - klucz do odkręcania nakrętki pompy baku. - miałem też nitownicę ręczną w razie gdyby stelaż pod webasto nie pasował - cybanty lub opaski samozaciskowe (na które zmieniłem w tym roku) Reszta to jakieś tam pierdoły,które nie wstrzymują montażu,jak np: mocowanie tylniej kanapy,które są jednorazowe.- Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Kolego przesłałem Ci mocowania trzech różnych aut w tym A5 3.0 tdi . Wszędzie mocowanie rurki od środka jest takie samo. Ale możesz zajrzeć. - Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C