Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Mam felgi zmowe 18 i wchodzą . Gorzej było z 20" ale to tylko dlatego,że ich wzór na to nie pozwalał. Kupiłem komplet na przód i na tył od C7, żeby się nie bawić w dwa rodzaje hamulców. Dałem do piaskowania i resztę zrobiłem sam. Także koszty nie były takie źle. Ale oczywiście każdy montuję to co mu się podoba
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Powiem Ci,że miło,bee bardzo miło Gdybym zrobił mod na 300,nie myślałbym o sprzedaży auta w którym siedzi kawał mego serca włożonego . Na zdjęciu po regeneracji. Ja mam teraz na 206 tylko silnik caga, i na tym się skończyło. Twierdzą,że nie ma sensu .
-
Montaż foteli elektrycznych, podgrzewanych z pamięcią w Audi A4 B8
Siema... Potrzebujesz jeszcze pomocy z can?
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Czy moduł BCM o numerze 8K0907063DB, obsługuję grzane fotele?
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Panowie nie mogę ogarnąć wiązki,która idzie do nawiewu z tyłu. Może schemat mi pomoże,lub numer wiązki. Ma ktoś wiedzę na ten temat ?
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Temat wraca Mam już kolejnego dawcę. Ktoś kiedyś mi napisał,że kod na panelu klimatyzacji z tyłu po prawej stronie ma znaczenie. U mnie fabrycznie siedzi klima jedno strefowa z oznaczeniem "0180" a dawca 3 strefy ma "0140" . Ktoś może obalić ten mit ?
-
Webasto Thermo Top
Nie ma żadnego problemu z poprawnym działaniem tego Webasto. Na prawdę nie musisz się o nic martwić. Pompę paliwa masz w zestawie i do tego jest również potrzebna instalacja.
-
Webasto Thermo Top
Na początku jeden z dwóch węży miałem puszczony zadłuż przedniego pasa,koło wentylatorów. Później nad turbo,ale że wiedziałem iż kiedyś będzie potrzebny dostęp do tej części auta (turbo,kolektor, czujniki..) wiedziałem,że muszę to zmienić. Dwa lata polowałem na używane rurki (patrz zdjęcie) . Ostatecznie zrobiłem jak w oryginale. Węże w zestawie dają radę . Problem jest taki z nimi,że te węże na metry robią się twarde już po roku. Czy to wpływa na ich poprawne działanie. Nie zauważyłem,a może po prostu nie wnikałem. Edit: oryginalny wąż aluminiowy,coś koło 700 zł
-
Webasto Thermo Top
*Tak dobrze myślisz. Thermo top Evo działa na ostatnim ustawieniu ,zostawionym na panelu klimatronika. *Ja zawsze zostawiam na auto. Jeżeli chodzi o wiatrak,nie,nie steruję prędkością wiatraka. Patrz odpowiedź pierwsza. * Nie trzeba nic odpowietrzać. Po montażu,zwyczajnie uruchamiasz. * Nie ma określonej ilości płynu jaką trzeba wlać. Jest to uzależnione od tego,jak poprowadzisz instalacje wodną. * Możesz upuścić koło 1,5 litra,powinno wystarczyć. Przy montażu webasto ,podłączasz się w przewody układu chłodzenia na podszybiu. Jest to najwyższy punk układu,więc nie grozi dużymi stratami
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Czy kolega ogarną temat ? Niestety osoba od której miałem dostać części sprzedał auto. Mam teraz drugiego dawce Więc chciałbym dowiedzieć się,czy któryś z modułu ma coś wspólnego z tym modem ? Zawsze można wziąć w komplecie
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Mam oryginalne, które mi zostały po kupnie wiązki pod side assist, właśnie razem z czujnikami. ps.elegancko,jeszcze pomaluję zderzak i można rezać
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czy czujniki pdc tył,można wrzucić na przód?
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Wiem,że z przodu jest po prawej stronie. Ale z tyłu,może być ciężki temat. Ale w bagażniku jest gniazdo zapalniczki. Ona jest po stacyjce. Może warto sprawdzić .
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Czy kolega może podać numer OEM tej plastikowej kieszeni do haka, która siedzi w bagażniku? Ps. znalazłem 8T0 012 109 C
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
do małych bezpieczników: -000 979 133E, -000 979 225E do dużych bepieczników: -000 979 135E, -000 979 227E, -000 979 306E . Wybierz konektor w zależności od grubości przewodu,jaki chcesz zastosować.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A jeżeli potrzebujesz wiązki. Pytaj tego Pana . https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-8k0-wiazka-pdc-przod-parkowania-wnetrza-8741269772
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
To jest już ten "następny raz" . Wcześniej pomogłeś mi ,pozbyć się błędów, które męczyły mnie kilka lat. Więc.... Nie daj się prosić!
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Wybacz,ale Twoja wypowiedź jest zbyt słaba,żebym nie czuł chęci zrewanżowania się. Więc dawaj!
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Czekam kolego !!
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Ni hu.... Poproszę o namiary!
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Poproszę na priv,numer telefonu i adres paczkomatu. Tym razem muszę się odwdzięczyć naturalnym produktem
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Odchaczyłem Bit 4 i Bit 5, przyjęło kodowanie Bit 1. Teraz przyjęło Bit 5 ale Bit 4 już nie. Nie mam nawet graficznej wizualizacji. Zmiana modułu haka mnie czeka?
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Kamerę cofania mam, ale nie oryginalną. Z Ali, podłączoną pod wizualizację. Pdc przód czeka na założenie. Ale jeszcze nie montowałem . Montaż kamery cofania MMI 3G Basic-1.pdf
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
No jasne 8K0 907 383 A Ps. mam jeszcze błąd w sterowniku przyczepki "02562 - Żarówki świateł hamowania przyczepy, 010-przerwa/zwarcie z plusem-mil zapalona" Najdziwniejsze jest to,że przyczepki nie podpiąłem. Odłączyłem czarną wtykę od modułu i tego błędu dalej nie mogłem wykasować. Może to wina modułu?