Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Kolego przede wszystkim nie wiem ,jakie webasto montujesz,oryginał czy jakieś dedykowane . Moja instrukcja jest od thermo top evo do 2,0 tdi. Nie wiem też do jakiego auta. Zadajesz pytania od d*p.. strony. I robi się zamieszanie. Proszę do porównania
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Ha ha, nie pytałeś o sposób montażu Wszystko zamocowane tak jak trzeba. Chyba nikt z nas nie chciałbym wsiadać do auta i wąchać paliwko
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Fakt,że montowałem thermo top evo ale ten problem rozwiązałem kupując złączkę paliwa o numerze 1320857A i do tego przewód paliwowy 5mm x 1,5mm webasto. I oczywiście dwa cybanty. Może przyda Ci się ta wiedza.
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Jaki spis ? Dajesz auto do firmy,która zajmuję się tuningiem i tyle w temacie No dobra jedyne co zrobiłem to kupiłem turbo cglc i intercooler,który sam założyłem,żeby obniżyć koszty. Resztę zrobił "MT SERWIS" Ps. A reszta zgadza się z wcześniejszymi komentarzami. Od strony wydechu rozwiercasz otwory flanszy . Zasilanie oleju turbo, trzeba zrobić nowe (są firmy które zakuwają przewody w oplocie) .Spływ oleju zostaje. Gdzieś,ktoś pisał,że działanie gruszki turbo cglc jest odwrotne niż w caga. Nie było u mnie takiego zjawiska .
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Dlaczego podłączając iluminację przycisku od side assist do wtyki 20-pinowej pin 17 w MCE,po zablokowaniu auta podświetlenie przygasa,lecz nie wyłącza całkowicie?
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Tak wyszło,byłem pewien że jeszcze ktoś ciągnie ten temat
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Tak udało się ? Przynajmniej u mnie ?
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Z kolei ja wymieniłem zawór zwrotny i termostat od strony podszybia,nic to nie dało. Po wymianie głównego termostatu,stabilizacja temperatury wróciła do normy. Więc nie wiem od czego to zależy.
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Czy w MCE jest wtyka z przewodem "+",która daje napięcie współgrając z zapalaniem i gaszeniem lampki na podsufitce?
-
Jaki akumulator i czy kodować
Te nasze zimy nie są aż takie straszne i długie. Ale przy tych ostatnich mrozach 26 stopniowych,oczywiście na minusie miała problem z odpaleniem. Dziękuję za wszelaką pomoc w temacie.
-
Jaki akumulator i czy kodować
Czyli tą samą pojemność. Skoro już ten temat tak się rozwiną. Czy szkodzi aku niepełne doładowywanie? Zapewne skraca jego żywotność
-
Jaki akumulator i czy kodować
Trudno:) To nie zmienia faktu,że chcę wymienić akumulator i moje pytanie dalej zostaje bez odpowiedzi ?
-
Jaki akumulator i czy kodować
Jak ja uwielbiam osoby,które wiedzą lepiej niż Ty sam widzisz. Po prostu rewelka . Dziękuję za pomoc. Ps. I nie,że chcę korzystać,tylko korzystam od 3 lat z weebasto.
-
Jaki akumulator i czy kodować
Przeczytałem cały post i wiem,że trzeba zakodować. Dziennie,czyli w dni pracujące robię 15-20 km ,jadąc w jedną stronę. Spokojnie zostaje naładowany już przy 10 km. Ale w okresie zimowym po 10 godzinach mam od 50 do 70 procent naładowania. Przez to nie włącza mi się "coming leaving home" Owszem sprawdzałem napięcie na przewodach na podszybiu 14.7 przy aku 14.49 V.
-
Jaki akumulator i czy kodować
Panowie będę musiał przed zimą wymienić aku. Na to wygląda,że siedzi oryginalny 4L0 915 105 i taki też chcę kupić ale... Dołożyłem weebasto,side assist,elektryczny bagażnik,fotochromy,mam kamerkę z opcją parking i to chyba wszystko. Czy powinienem kupić aku o większej pojemności niż 105 ah ?
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
No i tyle w temacie ? I co udało się?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Miałem ten błąd przy zakładaniu side assist ? Gdzieś jest info o tym co musiałem zrobić. W grę wchodziła zamiana pinów
-
Wymiana przegubu przód w A4 B8
Mi się udało wymienić gumę przegubu bez rozkuwania zawieszenia. Oczywiście z wyciągnięciem przegubu z piasty .
-
Wymiana przegubu audi a4 b8 8k0
Da radę wymienić osłonę bez rozkuwania zawieszenia ?
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Podłączenie przez wzmacniacz,który musi mieć wejście High/Low. Jeżeli są takowe skrzynie basowe,też musi mieć te wejście. Przez te wejście pobierasz sygnał z przewodów idących do głośnika.
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Jeżeli skrzynia basowa lub jakakolwiek rozbudowa nagłośnienia w aucie to tylko przez wzmacniacz zewnętrzny
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Kurczę za***isty mod Czy kolega jest jeszcze na forum? Mam pytanie co do podłączenia instalacji:)
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Moja chłodnica egr wygląda tak ja w załączonym obrazku. Jednakże zmiana tych 3 części podziałało. Więc nie widzę powodu by dalej drążyć temat.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Zderzka allegro,olx itd. Części nowe sklep motoryzacyjny np: SKLEP.MOTORPOLWROCLAW.PL Lub aso.