Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilch-1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilch-1984

  1. Miałem przyjemność montować w swojej cały zestaw klapy elektrycznej ale tylko dodatkowy moduł umożliwi otwieranie i zamykanie z pilota oraz zamykanie przyciskiem w drzwiach kierowcy.
  2. Najpierw zrobiłem te kodowanie, które uruchomiło tą opcję. Miałem jeden sygnał podczas zamykania : [46 - Cent. Wygoda.] [Kodowanie - 07] -> Pomocnik długiego kodowania -> Bajt 1 Bit 2 - Zaznacz pole lub zmień (Bit 2 Ustaw na 1) Później dopiero moduł komfortu 46 do wartości w kanale 63 (miałem 40) dodałem +4 i zmieniłem na 44. Dzięki temu uzyskałem podwójny bip podczas zamykana.
  3. Buuuu A miałem cichą malutką nadzieję
  4. Bin85 a jaki jest komunikat o błędzie przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej ? Przed wymianą modułu komfortu, zmieniłem oświetlenie na ledowe ale wtedy problemu nie miałem. . Może po zmianie .... hmm
  5. W sumie też rozwiązanie ale chyba w ostateczności Jakiś powód musi być . Znalazłem magika, który mówi że się podejmie tego za 200 zł.l Żeby czasami nie naprawił by mi tego tym sposobem
  6. Bin85 co sądzisz o tym wpisie? Znalazłem u nas na forum. Jest tu coś wspominane o wyłączeniu błędu żarówki . Tylko nie wiem o co tu chodzi. Może Ty coś rozkminisz. 10. Dim LED miga na sygnał skrętu dla amerykańskich samochodów Zamiast pełnego mrugnięcia, jest inny mod, który jest dostępny w Europie. Zamiast migania jest przyciemniona dioda LED. Począwszy od ustawień fabrycznych: Central Electronics 09 Kodowanie 07 Pomocnik Long Code Bajt 02 - Sprawdź bit 6 (znacznik boczny jako DRL) Jeśli już wyeliminowałeś migotanie, musisz przejść do Byte 03 i cofnąć modyfikację. Wyłącz komunikat o błędzie żarówki z zainstalowanymi diodami LED 11. Wyłącz "Światła są włączone" Ostrzeżenie [09 - Cent. Wybierz.] [Kodowanie - 07] -> Pomocnik długiego kodowania -> Bajt 5 Bit 3 - Ustaw na 0, aby wyłączyć ostrzeżenie "światła są włączone" po otwarciu drzwi. 12. Wyłącz komunikaty ostrzegawcze NAV i telefon podczas wprowadzania danych z prędkością
  7. Dobra... czy może ktoś mi powiedzieć jaka wtyka odpowiada za tylne światła? Najlepiej z opisem. Chodzi o to ze dzisiaj kończyłem montaż elektrycznej klapy bagażnika. Sprawdzałem podłączenie przewodów... Po zakończeniu robót okazało się ze już tylko jeden błąd lewego światła został?
  8. Witam. Przejrzałem link, który mi wysłałeś i nie wiem szczerze co mogłoby zrobić korzystać z tych porad. Jedynie tylko zmieniać wartości w kanałach. Po za tym tak koleś ma jeszcze problem ze zbyt szybkim miganiem kierunkowskazów na desce rozdzielczej. Ja już wymiękam. . Sprawdziłem nawet bezpieczniki a błędu dalej nie rozumiem i nie wiem skąd się wziął. Dołujące jest te powiadomienie z tym piszczącym sygnałem co każdy rozruch samochodu :/
  9. Witam. Czy może ktoś mi dokładnie opisać,zanaczyć na zdjęciach miejsca które treba zaznaczyć podcas kodowania kalpy bagażnika w audi ?Wiem jest post z tym tematem i właśnie po motażu wszystkich części i kabelków zostało mi kodowanie na którym poległem :/ Jedynym roziązaniem było odkręcenie silniczków i przyjąć porażkę na klatę :/ KODOWANIE VCDS : 19 GATEWAY --->Installation list---> 5D---> save coding Zrobiłem i zaznaczyłem 6D -elektryczną klapę. Ale komfort 46 i "bit 5 zmiana 0 na 1 " było dla mnie nie zrozumiałe patrząc na zdjęcie w poście :/ Ktoś coś ? JUŻ ROZWIĄZAŁEM SPRAWĘ KODOWANIA. JEŻELI CHODZI O PRZYCISK W DRZWIACH kierowcy,też musiałem inaczej podłączyć.
  10. Wszystkie na 100% sprawdzałem to jeszcze wczoraj drugi raz. Nie wiem czy może to być problemem ale dwóch kanałów przepisać nie mogłem 65 i 95... na starym module były tam wartości: -kanał 65,wartość 63, -kanał 95, wartość 3 Myślisz że to jest tym powodem ?
  11. Kurcze to ja już nie mam pomysłu na to. Dzięki za poświęcony czas. A może masz jakiś pomysł jeszcze ?
  12. Tak wpisuje w kanale 63 . Wartość jaką tam mam to 40 a największą liczbę jaką mogę dodać to 64 . Po wpisaniu większej wartości niż 105 nie podświetla mi się już przycisk "test" Na zdjeciu są wartości jakie mogę dodać do wartości startowej 40
  13. Dziwne bo nie mogę wpisać większej wartości niż 105 w kanale 63
  14. Sprawdziłem jeszcze czy mam alarm w sposób opisany na forum "Ewentualnie zamknij auto z pilota, poczekaj z 30 sekund, otwórz auto kluczykiem i zostaw otwarte drzwi. Alarm po 20s powinien się włączyć" O faktycznie tak jest. Po za tym mam przycisk w drzwiach kierowcy do częściowego wyłączenia alarmu. Więc na stówe jest ? Tzn ze w kanale 63 (zdjęcie powyżej) mam wartość 40 i mam dodać do tej wartości 1024 ?
  15. No właśnie alarm jest sprawny. Trzy tygodnie temu podnosiłem lewarkiem przód samochodu, bo chciałem wyciągnąć nadkole. Po kilku machnięciach włączył się alarm. To chyba dobry znak ?
  16. U mnie wyskakuje komunikat a żebym dodał do wartości 4.Tylko ze nic się nie dzieję .
  17. Dzięki kolego. Mam jeszcze dzisiejszy wolny dzień więc jeszcze przy niej po grzebie
  18. Jest mi ktoś wstanie podać wartości ze swojej audiczki z kanału 234 i 235? Spróbuję zmienić i zobaczymy co z tego wyniknie.
  19. W błędach, które wyżej wstawiłem są liczby takie jak 3545 i 3544 . Przejrzałem kanały z filmiku i te wartości przypisane są do kanału 235-3545 i kanał 234-3544 . Czy to można powiązać ze sobą taki sposób ?
  20. Zapewne chodzi o światło stopu na klapie. Jakiś pomysł drugie zdjęcie przedstawia moment po naciśnięciu pedału hamulca
  21. Radość trwała do tego momentu. Posadziłem teścia za kierownicą, bo chciałem sprawdzić czy mam wszystkie światła I po naciśnięciu pedału hamulca znowu usłyszałem biiiiip i kokunikat .brak żarówki i o to błędy. Sprawdziłem znowu wszytkie wartości, oczywiście się zgadzają tylko w kanale 65 i 95 nie mogę wpisać liczb. Co teraz ?
  22. Bin85 ??????? Wiesz co to znaczy ? Udało się !!!! Dzisiaj na spokojnie usiadłem bez ciśnienia że mam urodziny Wpisałem przede wszystkim drugi kod nie pierwszy. Nagrałem filmik z wartościami od 0-255 ☺ Przepisałem wciskając Test end Save i bangla wszystko tak jak trzeba Serdeczne dzięki kolego tak myślę zatrzymać sobie ten filmik i przede wszystkim nie sprzedawać modułu
  23. Arti_P tak zamierzam zrobić mam też schemat instalacji, którą dostałem przy kupnie całej wiązki Jedną wiązkę mam jakby co do sprzedania Ale czekam na pogodę, która ma być juz w ten weekend Sądzę że z kodowaniem dałem ciała. Nie z bardzo rozumiem kwestii bit 5 zmiana z 0 na 1 opisane w poście. Nie wiem jak mam to zrobić. Drugie zdjęcie przedstawia moje kodowanie.
  24. Arti_p zgadza się włożyłem kasę w cały zestaw części bez elektryki ale z wtykami. Wiązkę Kupywałem oddzielnie za ponad 500 zł. Do tego moduł komfortu zdjęcie CP. Teraz walka z kierunkami no i klapą. Przydała by się koleżanka pomoc żeby to ogarnąć. Wczoraj w dzień swoich urodzin od godziny 8 do 17 - stej walczyłem właśnie z elektryczną klapą. Wszytkie części zamontowałem, instalację przeprowadziłem wszytko ładnie pięknie ale działać nie chciało Tak zmarzłem bo zaczął padać deszcz... Że musiałem odpuścić. Z tego powodu że nie chciałem na siłę zamykać klapy. Od kręciłem silniczki klapy i muszę wrócić do tematu.
  25. Kabel diagnostyczny kupowałem u Polskiego dystrybutora Ross Tech. Więc nie powinno być z nim problemu żadnego. Mi w Aso powiedzieli podobnie i podobnie zrobili . Przy tym grzebaniu przynajmniej jednego błędu się pozbyłem. Miałem zaznaczoną opcję szyberdachu, czego w wyposażeniu nie mam. Ale po za tym ze światłami dalej d*pa. Spróbuję jeszcze raz na spokojnie wszystko zrobić ale sądzę że przez komunikat nie uda się tego ogarnąć. Może faktycznie innym vcds-em spróbować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.