Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilch-1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilch-1984

  1. Tak też robiłem. Vcds podaje dwa kody, pierwszy 22650, drugi 16017 . Za każdym razem kod został zaakceptowany To chyba nie możliwe jest żebym musiał kabelkami się bawić ?
  2. Przy wszystkich wymienionych przez Ciebie kanałach mam brak dostępu
  3. Zmieniłem moduł komfortu bo chcę doposażyć o elektryczną klapę. Wszystkie części już mam tylko na drodze stał moduł, który nie obsługiwał tej modyfikacji. Na pierwszym zdjęciu moduł stary a na drugim, obecny włożony w Aso.
  4. Bin85 próbowałem zrobić tak jak napisałeś. I tak po spisaniu kodu z pola current coding i wpisaniu w pole new coding i zaakceptowaniu wysyłki je komunikat "coding rejected :Error 31 Request out of range" Po za tym zauważyłem że przy starym module komfortu miałem więcej aktywnych kanałów. Tzn dokładniej dwa kanały.
  5. Wchodzimy do modułu komfortu 46 ? Dobrze pamiętam.
  6. Bin85 mam swój stary moduł więc mógłbym zrobić podobną akcję. Czy możesz napisać mi co i jak mam zrobić ?
  7. Przyjrzałem się jeszcze raz lampo i tak.. okazuje się że kierunkowskaz jest na dole lampy,zara obok świateł wstecznych. A mrygają światła środkowe w lampie na błotniku,które wcześniej odpowiadały za światła stopu. Co nie co jest pomieszane. Czy jest ktoś mi wstanie pomóc ??
  8. wrclaguna !!! Dzięki za mega szybką odpowiedź. Dałeś mi światełko w tunelu zależy mi na zrobieniu tych kierunków przed wyjazdem na święta. Powiedz gdzie, co i jak... A przyjadę
  9. Witam. Panowie wczoraj po odebraniu auta z ASO i zmianie modułu wraz ze zdjęciem ochrony komponentu z modułu komfortu. Pojawił się problem. Mianowicie wyskakuje błąd na wyświetlaczu o braku żarówki wraz z pojawieniem się żółtej ikony żarówki. Co następuje ? Kierunkowskazy na błotnikach są ale mrygają na czerwono na klapie kierunków brak. Nie wiem od czego zacząć. W ASO jestem umówiony dzisiaj na wizytę ale nie wiem czego się spodziewać. Ktoś coś może doradzi co zrobić.
  10. Witam serdecznie. Odświeżam post bo mam ten sam problem. Przymierzam się do założenia elektrycznej klapy bagażnika w związku z tym pojechałem do ASO na zdjęcie ochrony komponentu z modułu komfortu mieszczącego się w bagażniku po prawej stronie. Po wymiane modułu komfortu,który na szczęście nie był kradziony pełen zadowolenia,bo nie musiałem na nowo kodować dodatkowych funkcji jakie uruchomiłem.wyruszylem w drogę. Radość trwała do pierwszego skrzyżowania. Włączyłem kierunek i mym oczom ukazała się "żółta żarówka" na wyświetlaczu i komunikat Rear Left turn signal i zara po tym drugi Rear Right turn signal..z przyśpieszonym pulsowaniem strzałki na desce rodzielczej. Co następuje.. Wszystkie żarówki są,świecą,mrygają ale z tyłu na czerwono Mam wrażenie że to nie kierunki. Dorzucam zdjęcie ze strzałką,która wskazuje na kloszu mrygające miejsce podczas używania kierunku,przesyłam również zdjęcie błędu po skanowaniu. Byłem jeszce raz sprawdziłem i okazało się że nie mam świateł kierunków na klapie bagażnika Proszę was o pomoc.
  11. Tego systemu jeszcze nie mam w planach, jeżeli chodzi o doposażenie Ale będę wiedział czemu służy ta wtyka ! Dzięki wrclaguna
  12. Witam kolegów koleżanki może też są Mam pytanie na temat pewnej wtyczki, która ukazała się moim oczom po zdjęciu tapicerki z przodu po stronie kierowcy. Zastanawia mnie czemu może ona służyć. Wiecie coś na ten temat ?
  13. Wrocław firma http://bmgtuning.pl/ właśnie dowiadywałem się co i jak.. Dostałem taką odpowiedź. Mamy cztery możliwości; activeBox v1 (jeden modulator dźwięku + podłączenie) - 5800zł activeBox v1 (dwa modulatory dźwięku + podłączenie) - 7800zł oraz activeBox v2 (jeden modulator dźwięku + podłączenie) - 6800zł activeBox v2 (dwa modulatory dźwięku + podłączenie) - 8800zł Czas montażu do dwóch dni max.
  14. quadral20004 wiesz co ja już opuściłem sobie z wyłapywaniem wypalania dpf zerkam na spalanie, bo po nim można łatwo chwycić ten moment
  15. Halo, halo znalazłem w końcu piękny zestaw do montażu klapy bagażnika Wiecie co ? Trochę boję się sam do tego podejść. W związku z tym mam pytanie. Czy jest jakiś magic w mazowieckim Warszawa i okolice, który mógłby ogarnąć ten temat ? PS mam namiary na dwa zestawy za ŚMIESZNE pieniążki
  16. A ja właśnie nie mogłem w warszawie jakoś znaleźć takowych warsztatów. Zawsze musiałem kombinować jakiej podjazdy ? Będę miał zdjęcia w przyszłym tygodniu a może nawet i wcześniej. Wstawię dla podglądu i dam znać od kiedy rusza. Koleś ma na prawdę duże plany na rozbudowę tego warsztatu, więc może jemu uda się utrzymać na rynku. Fajnie byłoby ☺ Dam Ci znać i z checią podjadę z Tobą ?
  17. Ja Panowie mam lepszą wiadomość. Jak ktoś lubi sam majstrować przy samochodzie za tydzień, dwa będzie dostępny na Bemowie warsztat na godziny z pełnym wyposażeniem z dwoma podnośnikami nożycowymi z wyważarką, montażownicą na jednej hali. Na drugiej z trzema a może z czterema podnośnikami dwukolumnowymi. Pełne wyposażenie narzędziowe ? Co najciekawsze będę mógł załatwić upust dla naszej grupy ☺ Co wy na to ?
  18. No dobra. Po przeczytaniu całego wątku i pomocy ze strony Marina_Yacht,za co dziękuję.Udało mi się w końcu sprawdzić dpf. Pierwsze na co zwróciłem uwagę to na wartość 0.00 przy Oil Ash. Na początku postu też miał ktoś opisywał podobny przypadek,ale nic z niego nie wynika. Powinienem się martwić,coś z tym robić? Proszę zerknijcie na scan
  19. O kuźwa!!!!! Ty faktycznie,kojarzę dwa,może trzy razy przez ten rok używania jak mi wentylator chodził po zgaszeniu audiczki. Nawet kilka dni temu też. I zastanwiałem się ocb. Stałem i zadałem sobie pytanie "przecież nie zapierniczałem nią,hmm" Teraz może mieć to jakiś sens. Zaraz się cofnę i poczytam.
  20. Hahahaa Dobre Jesteś pierwszą osobą,która piszę że wypalania dpf-a trudno wychwycić Podniesione,stałe obroty to bardzo widoczna i odczuwalna zmiana podczas jazdy . Więc na prawdę się dziwie że tego nie wychwyciłem. No ale za pewne masz rację. Będę spokojniejszy jak będę mógł to sprawdzić vcds. Tam jest możliwość sprawdzenia przy ilu km,było wypalanie ?
  21. No dobra. Tyle tego się naczytałem że aż się przejąłem i poszedłem sprawdzić jak wygląda u mnie zapełnienie filtra. Po przez VCD-scan wszedłem kolejno: -01 silnik, następnie w -08 bloki pomiarowe ( i ta opcja jest nie podświetlona ) Póżniej próbowałem wejść skanerem diagnostycznym V-SCAN VAG5053 ITS i tam wyskoczył mi komunikat (opcja niedostępna dla tego pojazdu) O co w tym wszystkim chodzi ??? Mam samochód od roku zrobilem nim 40 tysięcy i nie miałem żadnej procedury wypalania pdf-u.
  22. thomaso11 gdybym miał tylko taką możliwość... Nie mam pojęcia nawet kiedy wyskoczył mi ten błąd.
  23. Oświetlenie wnętrza uruchomiłem po skanowaniu i znalezieniem tego błędu. Jutro spróbuję przejrzeć funkcje w zielonym menu,może włączyłem coś czego mmi nie obsługuję. Co dzień coś wyczytam,analizuję i mam nadzieję że w końcu na to sposób znajdę.
  24. Wymienię wszystko co było robione: -wizaualizacja parctronik (dezaktywowałem wizualizację,nic się nie zmieniło), -wskaźnik poziomu akumulatora, -oświetlenie wnętrza (oświetlenie nóg) , -test zegarów, -montaż składanych lusterek To chyba wszystko kolego... Oczywiście jeszcze spolszczenie i wgranie nowych map. Czyżby zostaje mi tylko ASO ?
  25. A więc pierwsze 3 błędy : 01-Engine -- Status: Malfunction 0010 (4527 - Obwód sterowania wentylatora chłodzącego 1 P0480 00 [032] - Wadliwe działanie elektryczne Przerywany - nie potwierdzony - przetestowany, ponieważ pamięć jest wolna) 09-Cent. Elect. -- Status: Malfunction 0010 ( 02895 - Napięcie zasilania dla modułu LED dla światła DRL i światła postojowego; Lewo 012 - Usterka elektryczna w obwodzie - Przerywany) 55-Headlight Range -- Status: Malfunction 0010 (01534 - Obwód sterowania dla lewego zakresu regulacji zakresu świateł (V48) 010 - otwarty lub zwarty do plusa - przerywany) Błedy powstały podczas składania przedniego pasa podczas wymiany rozrządu. Podczas zapłonu wyskoczyły powiadomienia na desce rozdzielczej względem świateł,których nie skasował Vag-iem po ich podłączeniu.Przy okazji podpią jeszcze jedną kostkę. Zapisane daty i godziny przy każdych z błędów dały dużo do myślenia Zostały skasowane wszytskie błędy ale tego czwartego za nic nie mogę się pozbyć Uwielbiam jak wszystko bangla tak jak trzeba. Jakiś pomysł,podpowiedź ? 5F-Information Electr. -- Status: Malfunction 0010 Adres 5F: Informacje Elektr. (J794) Etykiety: 4E0-035-6xx-5F.clb Część nr SW: 8T1 035 652 L HW: 8T1 035 652 D Komponent: B-BN-EU H60 0188 Wersja: -------- Numer seryjny: 323BK0B7625031 Kodowanie: 010100010206C1ED05000B0D000000030001 Numer sklepu: WSC 06325 000 00000 VCID: 3E73549EA9B69FB292-806A Podsystem 1 - Część nr: 4G0 919 884 R Komponent: EUR 2015 2102 Podsystem 2 - Część nr SW: 8T0 919 604 HW: 8T0 919 604 Komponent: DU6 Basic H42 0098 Numer seryjny: 9465BP0B0270931 Podsystem 3 - Część nr SW: 8T0 919 609 HW: 8T0 919 609 Komponent: E0380 Bedient H08 0100 Numer seryjny: 00000000750403 1 Znaleziono błąd: 03157 - Funkcjonalność ograniczona z powodu zakłóceń w komunikacji 000 - - Stopklatka: Status błędu: 01100000 Priorytet błędu: 6 Częstotliwość awarii: 1 Resetuj licznik: 3 Przebieg: 183096 km Wskazanie czasu: 0 Data: 2017.11.24 Czas: 19:37:28 Stopklatka: Kosz. Bity: 00000000 00000000 Kosz. Bity: 00000000 10000000 Kosz. Bity: 00000000 00000000 Kosz. Bity: 00000000 00000000

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.