Treść opublikowana przez mono25
-
Continental contiwintwrcontact ts830p, różny DOT ????
podaj dokładne numery DOT, bo teraz wiemy że 2 mają XX14 a 2 XX15, tak jak kolega mówił, na jednej osi muszą być takie same opony, więc np. z przody te z 2014 roku a z tyłu te z 2015 roku albo odwrotnie jest dopuszczalne. Napisanie z Galaktyki XCover 4 i Gboard
-
Chiństkie opony - co sądzicie?
Właśnie piszę że wybieram zetexa dlatego że są najbardziej popularne i widziałem zetexy w Renault scenic więc mogę powiedzieć że bieżnik jest bardzo dobry. z chińskich opon wybierz zetexa. Chyba że dębice. Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
-
Chiństkie opony - co sądzicie?
Ja bym wybrał zetexa jakiegoś Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
-
Który telefon wybrać
Ja zawsze będę polecał mototolę. Aktualizacje przez 2-3 lata. Np. G5 plus. Nowy model, prawie czysty android i ta stosunek jakości do ceny... Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
-
jaką drukarke kupić?
Brother DCP-J562 DW. Druk dwustronny, wifi, czyszczenie dysz, tryb cichy i aktualizacje. Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 3.0TDI Quattro 204KM, opony letnie.
Tak. Powinno być 205/55R16 Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Nie mam audicy ale bardzo je lubię. Mam Toyotę Avensis II kombi z silnikiem benzynowym 2.0. oznaczenie silnika 1AZ-FSE. Mam nadzieję że wiele będę porównać z toyotą. Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka