Treść opublikowana przez ALIENS
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Piszesz o MMI Plus w B9? Nie sądzę... Nawigacja jest znakomita, znaki czytają się z mapy i mary, system rozpoznawania mowy jest doskonały Pisząc o Carplay ROZUMIESZ, że piszesz o Siri, prawda??? :))) No właśnie, na tym polega problem, bo nie masz pojęcia jak to działa do końca...:D To co wyróżnia MMI Navi Plus jest kompletna współpraca z HUD i Virtual Cockpit. Zamiast kopiować żenujące materiały z audi.pl, to są cechy wyjątkowe dla tego systemu: "The adaptive cruise control system works in close coordination with the MMI navigation plus, camera-based recognition of traffic signs and the predictive efficiency assistant, another pioneering system from the assistance package Tour. It automatically adjusts the preselected speed to the conditions – the route topography, speed limits and road users ahead." Może teraz opowiesz jak taką funkcjonalność osiągniesz przy pomocy PRYMITYWNEGO Carplay z Waze, Yanosik i całym tym amatorskim badziewiem Nawet Apple nie ma tak dobrego zdania o Carplay "...ale przecież oni się nie znają, wciskają badziewie za kupę kasy, a u nas za 1/10 dostaniesz więcej..." :))) Różnica pomiędzy nami jest taka, że używam i rozumiem jak działa jedno i drugiego rozwiązanie. Dlatego Carplay jest dobry dla "oszczędnych", a nic lepszego od MMI Plus nie ma obecnie na rynku NAVI. Kropka. PS Nie zapomnij wspomnieć potencjalnym klientom o JAILBREAK'u, Na pewno się ucieszą
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
OMG? Trudno to skomentować, takie wpisy powodują opinie, że na forach możesz przeczytać każdą opinię, a nie to co jest rzeczywistością. Tak jak napisał Kosmita, nie masz pojęcia o tym czym jest współcześnie (2018) MMI Plus, jak jest związany z innymi systemami wspierającymi kierowcę a do tego jak prymitywnym rozwiązaniem jest Carplay w porównaniu z MMI Plus. Zgadza się tylko to, że każdy system jest wart swojej ceny, tak było, jest i będzie na wolnym rynku:D
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Oczywiście:) ...tylko na postoju.
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Zabawne, ja mam zdecydowanie przeciwne odczucia;) MMI Plus, jest zdecydowanie "na plus", zwłaszcza w porównaniu do systemów iDrive czy Command. Nawigacja na smartphonie jest całkiem niezła, ale u mnie trasy wybierane w google maps i MMI+ są w 90% takie same... Nie lubię i nie używam Smartphone Interface, po pierwsze: wymaga kabelka (tu BMW ma przewagę), którego po premierze iPhone X nie używam, po drugie: nie działa z Audi Voice Recognition, po trzecie: nie działa z HUD itp. itd... W jakim miejscu miałeś tak złe dane nawigacyjne? Przejechałem pół Europy i nie miałem takich problemów
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Tak, zdecydowanie chodziło mi o kolor a nie pakiet
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Witaj Łukasz Jeszcze raz gratulacje, kolor jest wyjątkowy i pięknie gra z pakietem czerni... Czy wiesz o ile wydłużyło to produkcję? Pozdrawiam, Art
-
B9 Fellows
Hey Paweł Przecież pisałeś, że jest problem z homologacją silnika S4/S5... (chodzi mi o to, że S4/S5 przestały się ładować konfiguratorze na audi.pl)
-
Audi Smartphone Interface ASI
Każdy kabelek Lightning musi mieć chip'a Widziałem sporo "tanich" kabelków z nadrukiem MFI ("made for iPhone"), tyle że nigdy takiego certyfikatu Apple nie daje bez nadruku laserowego, a ten kosztuje ...dlatego w sytuacji krytycznej warto kupić oryginał
-
Audi Connect
Możesz tak zrobić na iPhone z MMI Connect
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hey, jestem pod wrażeniem klasy tekstu... co za barwa i polot Witaj RadosnySzaleńcze5, wygraną w wyborach 2020 masz jak w banku
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
Niestety, muszę wyjechać z wawy na kilka dni... Mogę być we czwartek, 3.08.2017 albo kolejny wtorek. Pozdrawiam, Art
-
Audi Smartphone Interface ASI
Hey, niestety muszę wyjechać z wawy na kilka dni... Mogę być we czwartek, 3.08.2017 pod Stadionem albo w kolejny wtorek. Pozdrawiam, Art
-
Audi Connect
Hey Paweł jest tak jak piszesz, system uczy się Ciebie i proponuje Ci trasę do miejsca, do którego najprawdopodobniej się udajesz...
-
Audi Connect
Hey Krzysztof, przydałaby się jeszcze możliwość ustawienia aktualnego celu dla MMI przez pasażera ze smartphone'a Dla mnie, najciekawszym odkryciem jest możliwość wprowadzania dowolnego "google celu" przez polecenie głosowe... Pozdrawiam, Art
-
Audi Smartphone Interface ASI
Jedyny na 100% pewny kabelek to ten od Apple, 99PLN Do zobaczenia, Art
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
Dzięki wszystkim za dobre słowo, wybrałem A5 głównie ze względu na technologię...
-
Audi Smartphone Interface ASI
Tak, będę w najbliższy wtorek...
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Pawłowi chodziło o wyszukiwarkę z googla MMI Plus jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż google maps w telefonie, ma i korzysta z informacji o "klasie" zakrętu i modyfikuje dane w aktywnym tempomacie, wzniesieniach, rondach i skrzyżowaniach... Dodatkowo w ConnectedDrive jest informacja o cenach paliw w okolicznych stacjach, przylotach/odlotach samolotów z każdego lotniska itp...
-
Audi Smartphone Interface ASI
W moim przypadku poszło wszystko gładko, po podłączeniu kabelkiem iPhone'a pojawiła się prośba o akceptację połączenia CarPlay z Audi MMI i voila, wszystko działa. Rozumiem, że u Ciebie nie ma żadnej reakcji po stronie iOS czy MMI? Jeśli jesteś w wawie, możemy się spotkać i spróbować to uruchomić...
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
Jasne Paweł, zapraszam najpiękniej jak potrafię na spotkanie Do zobaczenia, Art
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
Przez ostatnie dni tak... ...ale, zasadniczo i zarazem pobieżnie to Stadion Narodowy. Najbliższy wtorek, po 19:00, naprzeciwko stacji PKP Stadion, zapraszam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki Panowie, Wam to zawdzięczam... Do zobaczenia, wkrótce i... ...w kurtce!
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
Bywam pod SN, we wtorki i czwartki...
-
Audi Smartphone Interface ASI
Hey Hubert, ja mam połączone Audi Smartphone Interface z iPhone'em i z Androidem... Pozdrawiam, Art
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
Tak, chcę go wykupić wcześniej bo jak znam siebie, to będę szukał czegoś innego...