-
Krystian120 obserwuje zawartość Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi? i Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Koledzy rozmiar 17", ET 34, szer. 7", otwór piasty 57,1 mm do avanta bez problemu podejda czy musze miec pierscienie centrujace?
-
Zderzak S-line
Witam. Pany głupie pytanie ale zapytam facet sprzedaje taki zderzak i chce za niego 1000zł mysle ze cos by poszlo do negocjacji pare groszy i moje pytanie w takim stanie opłaca sie brac i zostawic czy robic i jesli robic to jakie koszty by były i czy sie opłaca. Pzdr.
-
Czy pasuja do a4 b6
Witam was. Mam pytanie czy te felgi 17' 7,5j Et 28 beda bez problemu pasowaly do a4 b6. Dzieki za info.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No co ty ze silnikowy? to ze pierwszy post jest to wiem tylko jeden mowi ze ten dobry drugi ze ten trzeci ten zły a chodzi mi konkretnie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany. 1.9tdi avf z dpf przelatane 240km jaki olej lac?
-
Sprawdzony dobry olej?
Witam Pany/Panie jaki olej lac do mojego 1.9tdi AVF przejechane 240km. Co polecacie sprawdzonego i dobrego?
-
Wymiana manetki od kierunkowskazu (Pomocy)
Witam. Pany/ie pomóżcie moze to juz przechodziło na forum nie raz ale szwankuje mi kierunek prawy albo jak manetką wlaczam to wcale nie działa albo jak właczam w prawo to kierunek lewy sie załacza. Czy moze to byc ze manetka do wymiany? i jesli ktos ma jak po kolei sie dostac do tego i wymienic to prosiłbym o pokazanie. Dzieki z góry.
-
Wymiana manetki od kierunkowskazu (Pomocy)
Witam. Pany/ie pomóżcie moze to juz przechodziło na forum nie raz ale szwankuje mi kierunek prawy albo jak manetką wlaczam to wcale nie działa albo jak właczam w prawo to kierunek lewy sie załacza. Czy moze to byc ze manetka do wymiany? i jesli ktos ma jak po kolei sie dostac do tego i wymienic to prosiłbym o pokazanie. Dzieki z góry.
-
Oswietlenie led na rejestracje
- Oswietlenie led na rejestracje
Dłuższy żywot i lepsze mówisz?- Oswietlenie led na rejestracje
No bo roznie ludzie opisuja itd i wiadomo przepłacac to nie ma co. Dzieki jeszcze raz oblukam i bede zamawiał.- Oswietlenie led na rejestracje
Ok thx- Oswietlenie led na rejestracje
Bo z jednej strony chce takie co nie bede wymianiał za chwile tylko zeby to jakos potrzymało w miare i wygladało. Dobra a jak z tymi ori led co sa na allegro opłacalne?- Oswietlenie led na rejestracje
Ok dzieki bardzo- Oswietlenie led na rejestracje
Witam. Jestem nowy na forum wiec nie wiem czy sie temat powtarzał jesli tak to sory ale mam pytanie czy do mojej b6 avant podejda te lampki tzn czy nie wywali błędu i czy musze miec te rezystory bo sprzedawca podaje ze nie trzeba. Dzieki bardzo za info. http://allegro.pl/podswietlenie-led-osram-10w-audi-a3-a4-b6-a6-c6-q7-i6430850463.html - Oswietlenie led na rejestracje
Krystian120
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta