-
Kodowanie klocków hamulcowych
Ok dzięki . Jutro postaram się zobaczyć
-
Kodowanie klocków hamulcowych
A w którym dokładnie miejscu ?
-
Kodowanie klocków hamulcowych
No to nie ciekawie w takim razie . Na poprzednich kółkach raz się komunikat zapalał a raz nie , wczoraj po wymianie na nowe TRW świeci się już cały czas sprawdzałem przewody i wszystko ok
-
Kodowanie klocków hamulcowych
No właśnie nic
-
Kodowanie klocków hamulcowych
Klikam testuj i przycisk zapisz jest nie aktywny nie da się go wcisnąć
-
Kodowanie klocków hamulcowych
-
Kodowanie klocków hamulcowych
Czyli 1043 ? Bo tak robiłem i nic
-
Kodowanie klocków hamulcowych
-
Trzęsienie z rana na zimnym silniku 1.8T
LPG wyeliminowane . Kompresja nie mierzona
-
Trzęsienie z rana na zimnym silniku 1.8T
Witam panów problem taki jak na filmiku . Trzepie z rana na zimnym silniku . Juz nie wiem o co chodzi . Zostało zrobione : podmiana sondy , podmiana przepływki , wywalony Sai , kombizawór , czyszczone wtryski , inne świece , cewki , nowy filtr paliwa z ASO , nowa odma z ASO . I wciąż to samo . Może ktoś z was miał taki przypadek . VID_20230602_140550.mp4
-
Drgania na zimnym
Tak vcds. Nie to się dzieje na bp i to nie zawsze i tylko na zimnym silniku
-
Kamyk0408 obserwuje zawartość Drgania na zimnym
-
Drgania na zimnym
Witam kolejny raz potrzebuje pomocy . Już któryś raz z rana( na zimnym silniku ) jak odpalam wszytko jest ok po około 10 min. Zaczyna dość mocno drgać silnik jak karabin maszynowy po około 10-15 sekund wszystko wraca do normy . Błędów na kompie brak . W jaki sposób można by sprawdzić co mu dolega, może jakieś logi ? Ale nie wiem co i jak .
-
Stuki na zimnym silniku
Witam potrzebuje kolejny raz pomocy . Co dziennie z rana na zimnym silniku, silnik po odpaleniu pracuje normalnie przez jakieś 10 sekund, później zaczyna drgać silnik też około 10-15 sekund tak jak by wypadał zapłon po tym czasie wraca wszystko do normy . Vag nie pokazuje żadnych błędów . W jaki sposób można to zdiagnozować . Dodam że święte i cewki mają niecały rok .
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ok fajnie dzięki w końcu jakieś konkrety a nie jakieś po co ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To ja się pytam po co ? . Może po to by lepsze smarowanie miał ? Ale widzę nikt nie potrafi normalnie wytłumaczyć czy tak czy nie tylko po co ?