Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MisYoogi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MisYoogi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czesc, poczukuje zderzaka tylniego do avanta b5 ktos posiada przedliftowy najlepiej z mazowieckiego ?? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  2. Witajcie. Mialem nieprzyjemna sytuacje, mianowicie kobitka wjechala mi w tyl mojego AVANTA i poszukuje zderzaka. Wszedzie zderzaki sa poliftowe a malo przedliftowych. Czy poliftowy po zmianie slizgow bedzie juz idealnie pasowac bez wiekszych problemow do przedlifta ?? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. I tylko slizgi trzeba zmienic wszystko bedzie pasowac ? Mowimy o zderzaku tyl w avant przedlift. I chce zalozyc od poliftu. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Czesc. Czy jak slizgi na aucie zmienimy tez to wtedy ten zderzak bedzie pasowac od polifta do przedlifta ?? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. MisYoogi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie. Mam pytanie czy da rade do a4b5 ogarnac zderzak inny czy cos zrobic aby uzyskac taki napis wuattro jak na zdjeciu ???? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Jakiej pomocy szukasz? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. To ja was znajde jesli bedziecie na -2 H . Ja na h18 mam swoje pierscionki wiec jak bedzie ktos to chwila I po 22'bede Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Kupuj kupuj I Dawaj Na Spocika Pochwalic sie co nabyles Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  9. Ja o 22 koncze prace w Arkadii wlasnie pozno ale chetnie jesli jeszcze byscie byli bym sie pojawil
  10. Czesc Ludziki. Czy jakis spocik w okolicach Warszawy bedzie ?? Czy Arkadia czy Narodowy to aktualne ? Posty z 2006 roku wiec dlatego pytam iz chcialbym sie pojawic popatrzec na Wasze Pierscienie poznac Ludzi Pasjonatow Krążków. Pozdrawiam Patryk
  11. MisYoogi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  12. Witam Forumowicze. Jestem Patryk, mieszkam w Legionowie (woj. Mazowieckie). Od niespełna dwóch miesiecy jestem Szczesliwym posiadaczem Pierscieni w budzie B5 AVANT z motorownią 2.8 v6 o kodzie ACK. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie pozytywnie do grona forum Naszych Autek Pozdrawiam Moderatorow oraz Wszystkich Posiadaczy Pierscionkow. Siemka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.