-
Zderzak tyl b5 avant
Czesc, poczukuje zderzaka tylniego do avanta b5 ktos posiada przedliftowy najlepiej z mazowieckiego ?? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zderzak tyl polift do przedlifta
Witajcie. Mialem nieprzyjemna sytuacje, mianowicie kobitka wjechala mi w tyl mojego AVANTA i poszukuje zderzaka. Wszedzie zderzaki sa poliftowe a malo przedliftowych. Czy poliftowy po zmianie slizgow bedzie juz idealnie pasowac bez wiekszych problemow do przedlifta ?? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zderzak lift do przed lifta tył. Podejdzie?
I tylko slizgi trzeba zmienic wszystko bedzie pasowac ? Mowimy o zderzaku tyl w avant przedlift. I chce zalozyc od poliftu. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zderzak lift do przed lifta tył. Podejdzie?
Czesc. Czy jak slizgi na aucie zmienimy tez to wtedy ten zderzak bedzie pasowac od polifta do przedlifta ?? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zderzak do a4b5.
Witajcie. Mam pytanie czy da rade do a4b5 ogarnac zderzak inny czy cos zrobic aby uzyskac taki napis wuattro jak na zdjeciu ???? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jakiej pomocy szukasz? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja was znajde jesli bedziecie na -2 H . Ja na h18 mam swoje pierscionki wiec jak bedzie ktos to chwila I po 22'bede Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kupuj kupuj I Dawaj Na Spocika Pochwalic sie co nabyles Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja o 22 koncze prace w Arkadii wlasnie pozno ale chetnie jesli jeszcze byscie byli bym sie pojawil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc Ludziki. Czy jakis spocik w okolicach Warszawy bedzie ?? Czy Arkadia czy Narodowy to aktualne ? Posty z 2006 roku wiec dlatego pytam iz chcialbym sie pojawic popatrzec na Wasze Pierscienie poznac Ludzi Pasjonatow Krążków. Pozdrawiam Patryk
-
MisYoogi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Forumowicze. Jestem Patryk, mieszkam w Legionowie (woj. Mazowieckie). Od niespełna dwóch miesiecy jestem Szczesliwym posiadaczem Pierscieni w budzie B5 AVANT z motorownią 2.8 v6 o kodzie ACK. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie pozytywnie do grona forum Naszych Autek Pozdrawiam Moderatorow oraz Wszystkich Posiadaczy Pierscionkow. Siemka.