Treść opublikowana przez GrzegorzSi
-
Jakie Końcówki wydechu
Aa możesz polecić ktora będzie ładnie wyglądać ;D
-
Jakie Końcówki wydechu
Doradzi ktoś jakie wybrać końcówki do 2,7 Tdi żeby ładnie wyglądały ? ?
-
Audi drive select
Potwierdzam tak jest,nawet jest chyba inny dźwięk silnika przy dynamiku i trzyma wyższe obroty silnika
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
Czy jest użyteczne dużo lepiej widać jak się włączy halogeny wieczór i ładniejsza barwa zdjęcia wrzucę ale jak faktycznie swieci mogę dopiero za jakiś tydzien bo nie mam przy sobie auta
-
Zmiana kierownicy
Dzięki za zainteresowanie tematem czyli mogę ja kupić normalnie i zakodować tylko łopatki i będzie śmigać ?
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Wiem wiem znam "serwis"tylko mysle ze tez cena za taki montaż w serwisie tez nie bedzie taka okazyjna
-
Polecane opony zimowe
Wszystko rozumiem ale nich mi ktoś nie mówi ze przepuścimy kupuje 4 letnia gumę i nie widzi różnicy pomiędzy nowa a ta 4 letnia oczywiście mówimy o zimowej
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Tak mam nadzieje ze tylko modol bo sprzedawca mówił ze skrzynia była "robiona" na co jest faktura ale oczywiście tzw śmieciowa naprawiana była właśnie w Rzeszowie w "soto-serwis" i tam tez robiłem adaptacje która nie pomogła ps może się ktoś wypowiedzieć coś więcej o tym serwisie czy robił tam ktoś cos kiedyś ?
-
Polecane opony zimowe
Chyba jesteś w błędzie kolego Mowisz tak bo mieszkasz pewnie w mieście chcesz zobaczyć zapraszam w inne regiony gdzie są górki i nie jest równiutko jak na talerzu zobaczymy czy tak samo będziesz mówił czy zmienisz zdanie
-
Zmiana kierownicy
Nikt nic ?
-
Polecane opony zimowe
Dokładnie tak jak mówi nitroo jeszcze zimowa opona po 2 latach staje sie już twarda jeszcze jak jest gdzieś w garażu w ciepłym miejscu trzymana to już wogole nie nadaje się na śnieg jak dla mnie
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Witam posiadlem takie oponki na moim b8 i do tego miałem jeszcze dystanse z tylu takze możesz spokojnie zakładać
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Okej a jeżeli by mi się udało skompletować części to jest ktoś kto by mi to zanotował w maloposlce luk okolicy trochę jestem zielony w tym temacie i nie wiem czy bym sobie sam poradziła
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Nie wiem co masz na myśli mechatronika w skrzyni ale u mnie słyszałem ze może to być modol skrzyni ze gubi adaptacje kosz tego sterownika Ok 1500 zł ponoc
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Aa mniej wiecej jak by się mógł ktoś wypowiedzieć co coś takiego montował czy jest to koszt mniej więcej np.tys czy 4 tys Zrobione dzieki za zainteresowanie tematem
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Witam może ktoś powiedzieć jakiś jest mniej więcej koszt założenia takiego udogodnienia ?
-
Zmiana kierownicy
Witam mam pytania posiadam audi a4 b8 2008 r automat 2,7 Tdi moje pytanie brzmi czy mogę wymienić zwykła kierownice 3 ramienna z multifunkcja na ścięta kierownice z s4 tylko z łopatkami i żeby je zaadaptować żeby poprawnie chodziły ? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Witam odgrzeje temat udało się naprawić ? Mam takie same objawy robilem adaptacje właśnie na Podkarpaciu i przez pierwsze 2 dni było okej wszystko później znowu zaczęło delikatnie szarpac przy ruszaniu ktoś może wie czego to moze być przyczyna ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem posiadaczem audi a4 b8 2008r 2,7 TDI automacik Mieszkam w woj.malopolskim Ok Tarnowa pozdrawiam *Proszę uzupełnić profil.
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam Jestem posiadaczem a4 b8 2,7 TDI mógłby mi ktoś przybliżyć koszty montażu takiego układu czy trzeba wymianac wydechy czy można dołożyć tylko jakiś sterownik ,modol jestem trochę zielony w tym temacie ,posiadam regulacje trybu jazdy z góry dziękuje i pozdrawiam