Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GrzegorzSi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GrzegorzSi

  1. GrzegorzSi odpowiedział(a) na nightrawens temat w 2.7TDI
    Ja leje Total ineo long life 5w30
  2. Panowie mam zamiar pomalować grila z przodu plasti dipem który poleciec czarny mat czy połysk ? czym to odpuścić ? I czy później zejdzie to bez problemu wrazie czego ?
  3. Z tego co się orientuje to wrzucając bieg wsteczny jedno lusterko Ci się poprostu obniża
  4. Tez jestem przed kladzieniem ceramiki i odświeżeniem lakieru kosz 2200 zł
  5. Panowie żeby nie zakładać nowych tematów i zaśmiecać forum macie może jakieś strony albo najlepiej aplikacje gdzie można uczyć się bezpośrednio na kategorie A ?
  6. Widzę ze to jest chyba jednak nie na moja głowę Haha i trochę bardziej skomplikowane niż się wydaje?
  7. Okej te złacza znajdę w drzwiach tak ? i trzeba to później jakoś kodować przez komputer czy po podpięciu będzie już chodzić tak jak powinno ? wizak zamówiona zobaczymy za ile dotrze a w między czasie trzeba wybrać jakieś klamki,poki co dzięki jak będę coś bliżej i się pogubię będę pytał ?
  8. Możesz podesłać linka z alli ? ? I opisać mniej więcej jak to podłączyć ze składanymi luserkami ? bo jestem trochę zielony a chciał bym to jakoś ogarnąć ?
  9. A można wiedzieć z ciekawości ile za to płaciłeś ? Chętnie bym kupił jak by ktoś miał na sprzedaż ?
  10. I to są klamki od a6 i pasują bez problemu ?
  11. Kupowałeś już takie klamki gotowe czy sam rozwiercales ?
  12. Nikt nic ?
  13. GrzegorzSi odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    No troszkę jest całe lusterko rozbierać ja mam jeszcze asysten dodatkowo przekładania ?ale wszystko do zrobienia Lusterka
  14. GrzegorzSi odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Ja zakupiłem u kolegów z Chin nie jest zle ?
  15. Panowie dziwna sprawa odnośnie dekielków mam felgi jak na zdjęciu niżej,z tylu są szersze z przodu węższe ale czy to mam jakieś znaczenie do rozmiaru dekielków ? Kupiłem oryginalne dekielki 60mm z tylu wpadły idealnie z przodu nie wejdą... dodam ze z tylu na feldze było takie lekkie wycięcie którego z przodu nie ma ;(
  16. Panowie mam pytanie jak w automacie wyciągnąć ten przycisk po zmianie gałki okej zrobione
  17. Co prawda nie u tego samego sprzedawcy bo tamten już nie ma ale coś takiego Progi
  18. Ja kupowałem na aliexpressie jeżeli chcesz poszukam jeszcze jeżeli są
  19. Jutro będę dzwonił i pytał może coś doradza
  20. Okej dzięki będę testował ? a co myslisz o lusterkach żeby spróbować tylko coś w ala rs
  21. Normalnie obklejasz prostokąt na klapie i później bez większego problemu odchodzi to dookoła znaczka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.