Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GrzegorzSi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GrzegorzSi

  1. Odkopię temat co polecicie do pomalowania znaczka z tylu ? Może jakiś spray co zrobi strukturę foli ?
  2. No niestety tez nie odpali ;(
  3. Niestety tez kicha ;(
  4. Okej dzięki za zainteresowanie już sprawdzam ? nie mam wtyczki adobe flasch na IP jest z tym ciężko żeby to chodziło ale w week będę miał więcej czasy to pokombinuje coś ?
  5. Panowie czy ktoś ma jakaś aplikacje albo stronę płatna bądź,bez płatna do oglądania telewizji online za granica bez limitu na telefonie/tablecie ?
  6. GrzegorzSi odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Panowie a mam pytanie miałem ktoś z was doczynienia z aluminiowymi lusterkami jak to wyglada na żywo ?
  7. GrzegorzSi odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Sorry nie zauważyłem już robię edit ? owszem kupił bym ale ciężko dostać bo to są do polifta i bez asystena ?
  8. GrzegorzSi odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Witam ja znalazłem coś takiego i dzwoniłem bodajze 300 zł mówili tylko robota trwa do 3 tygodni i trzeba wyslac same obudowy a narazie ciężko z czasem żeby to rozebrać ? Chrom
  9. GrzegorzSi odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Okej dzięki za informacje ?
  10. GrzegorzSi odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    To jeszcze tak znośnie wsumie a na autostradzie przy większych prędkościach idzie normalnie jechać? Czy drze się bardzo ? ?
  11. Jakieś nowości ktoś coś trwałego może polecić ? ?
  12. GrzegorzSi odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Ja teoretycznie mam 2,7 ale to zbliżone silniki i podzespoły chyba. a tak orientacyjnie ile Cię wyszła ta modyfikacja ?
  13. GrzegorzSi odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Okej dzieki za odpowiedz ?
  14. GrzegorzSi odpowiedział(a) na PatrykB8 temat w Audi A4 B8
    Jestem w tym troszkę zielony ale mam rozumieć ze wszystko jest seryjne tylko usunąłeś tlumniki środkowe tak ?
  15. Ale różni się nieco od ori ale wiadomo jednak zamiennik Jaki był jej koszt malowania ?
  16. Podepnę się pod temat,tez jestem ciekaw jednego albo drugiego http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7180515340 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7042271083
  17. GrzegorzSi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytanie ? jak stwierdzić albo po czym rozpoznać ile pinów ma moje lusterko ? da się to stwierdzić bez rozbierania ? ?
  18. Zmieniło się coś w tym temacie ? Może ktos coś modzil i może naprowadzić jak coś takiego zrobić
  19. No niestety szału nie ma jak na moje oko
  20. Również zamówiłem. nie nastawiaj się pozytywnie u mnie szału nie ma wykonanie może jeszcze ale nie chcą się pasowanie trzymać lubią spaść
  21. Tez mam taki moduł tylko ja podpiąłem sie z zasilaniem pod gniazdo bezpieczników na jednym oddzielnym bezpieczniki i ciężko powiedzieć czy jest tam prąd po zamknięciu samochodu wsumie
  22. Ale zauważ ze nie tylko moc sie liczy, wyżyłowane 2,0 uważasz ze wytrzyma tyle samo co 2,7 ? Każda skrzynia ma jakiś swój punkt do którego jest wstanie wytrzymać , dwumasy tez siadają w 2,0 po tych” tuningach” również dźwięk v6 a 2,0 tez jest chyba różny,a dzięki systemowi ADS można czasem pojejzdzic oszczędnie a jak trzeba to jest tez czym jechać . Moze masz racje nie wiem ale ja jakoś zostaje nadal przy swoim 2,7 jakoś nie bardzo bym chciał się przesiasc na 2,0 poki co ?
  23. Okej przepraszam.
  24. Może nie tyle skrzynia ale sterownik skrzyni który podejrzewał mechanik od skrzyni.. i taka przyjemność 1500 zł które by poszło w błoto ? edit; również stwierdził ze to wina zle zaadaptowanej skrzyni (150 zł ) Które zrobiłem na miejscu ale również nie pomogło
  25. Komputer pokazał ze jest błąd poduszki znajomy mechanik stwierdził ze przeglądanie okablowanie czy gdzieś się nie uszkodziło bo ponoć zdążą się tak i doszlismy z nim do tego ze może to być tez przyczyna szarpania i na szczęście się udało ze to nie skrzynia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.