Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GrzegorzSi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GrzegorzSi

  1. Tak kupiłem kabel wczoraj żeby tez próbować coś zrobić ale miało być tak super a póki co problem z połączeniem
  2. Witam kupiłem samochód vw bora ? i teraz pytanie problem z centralnym zamkiem,z pilota nie otwiera nie zamyka w drzwiach kierowcy mogę zamknąć z kluczyka natomiast w drzwiach pasażera otworzyć,troszkę denerwujące jest latanie dookoła samochodu żeby go zamknąć bądź otworzyć jak już to robię ? od czego zacząć jak myślicie ? Z góry dzięki za pomoc ?
  3. Nieee wydaje mi się ze nie było żadnej różnicy ale już jest usunięta, ?‍♂️ Panom się nie spodobała... tak tak na Allegro
  4. Tak oklejalem pocztakowo zrobiłem jedna lampe a chyba nie mam z dwiema zdjęcia hehe
  5. Panowie mam pytanie i prośbę bylby ktoś zetelny żeby podjechać z okolicy zobaczyć ta audi ? Czy to coś warte czy nie zawracać głowy ? Mam 500km prawie i nie chce jechać na darmo tyle km ? oczywscie wszystko do dogadania co do oględzin i kosztów dojazdu https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-a3-2-0tdi-qwattro-gwint-webasto-xenon-alcantara-klimatronik-tempomat-ID6CXpkI.html
  6. Dla siebie właśnie i nie wiem każdy inna opinia hehe Ale dzięki za sugestie nad nią się zastanawiam właśnie ale jest jedna z droższych
  7. Witam Przymierzam sie do wymiany dachu na starym drewnianym domie .Pytanie moje brzmi co wybrac na dach ? Napewno blachodachówke ale jaka co mozecie polecic i jakie macie doswiadczenia z nimi polecano mi Blachotrapez Rukki i Pruszynski mozecie sie jakos odniesc do tego ? osobiscie podoba mi sie cos w stylu Blachotrapez Tysenia i Ruukki Hyygge :) ale nie wiem jak z ich wykonaniem i jakoscia :) Moze polecicie jakiegos dekarza/firme sprzedajaca blachy w dobrej cenie z Okolic Tarnowa :)
  8. GrzegorzSi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam ? Mysle nad pomalowaniem dyfuzora w zwykłym zderzaku na kolor podobny do s-lina może ktoś coś kiedy takiego robił jak myślicie jak to będzie wyglądać ? Może ktoś umie przerobić zdjęcie Ori w taki kolor ? Myślałem o czymś takim PlastiDip Plasti Dip Luxury Metal Selenite Grey 6894709786 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 72,99 zł - PlastiDip Plasti Dip Luxury Metal Selenite Grey (6894709786)...
  9. Witam Jestem trochę zielony w temacie mam a4 b8 2,7 2008R tdi byłby ktoś na tyle dobry i mógłby mi napisać numery części które potrzebował bym żeby je skompletować i wszystko funkcjonowało ?
  10. Jest tutaj jakiś ogarnięty mechanik co wypowie się na temat skrzyni multitronic ? Oddałem auto do serwisu co zajmują się niby tylko skrzyniami powiedzieli mi ze urwał się kosz sprzeglowy dzwonię do serwisu i Pan mi mówi ze nie ma kosza sprzeglowego ze to nie możliwe...
  11. GrzegorzSi odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    Wrzuć linka ?
  12. Tez będę montował kamerkę w b8 w przyszłym tygodniu gdzie ja podpiąć żeby nagrywała po zgaszeniu auta również z kluczykiem w stacyjce ?
  13. Wgl byli tacy nastawienie żeby do czegoś się przywalić jak by im zazdrość byla conajmniej jakieś głupie komentarze jeszcze mieli... dowodu nie zabrali co prawda ale mandat wystawili.. ;/
  14. Właśnie tacy mili się trafili.. nie podskakiwlem bo wiedziałem ze nie wskoram nic bo moje przewienien i przyznalem się odrazu a folie i tak pozdzierane były ale uparł się na taki mandat i nie odpuścił.. a tak na mnie naskoczyli i człowiek głupi przyjął ;/
  15. Mandat 1000 zł za przyciemnione lampy i szyby przednie boczne ;/
  16. Witam Panowie i Panie może ktoś pomóż w sprawach mandatu-odwołania i mam również pare pytań i zastrzeżeń co do przeprowadzonej kontroli
  17. GrzegorzSi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie za odpowiedz ! Ps.Moze ktoś mam jakiegos ogarniętego elektryka w okolicy Tarnowa ?
  18. GrzegorzSi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    „Sfleszchowac” czyli co dokaldniej zorbic ? ? nie nic nie było ruszane wyłączył mi się asystent na autostradzie podczas jazdy i próbowałem włączyć błąd wyskakiwał i wymieniałem olej i mówiłem żeby mi zerknął odrazu na to i był taki błąd ;/
  19. GrzegorzSi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ktoś coś jakiś pomysl ? ☹️
  20. Gdzie kupowałeś te paski świecące ? I pod co podpinałeś ?
  21. GrzegorzSi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie może troche nie o audi ale metoda pewnie podobna ? Potrzebuje wyczyścić układ chłodzenia w quadzie możecie polecić jakieś preparaty może jakieś wskazówki ? ps.w zbiorniczku zrobiła się śmietana czy to oznacza tylko jedno ? Uszczelka pod głowica ?
  22. Kamery nic nie uchwyciły... ? ://
  23. GrzegorzSi odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    Jak coś znajdziesz o będzie i możliwe wyglądać możesz się pochwalić tez szukam czegoś fajnego na dwie strony pod pojedyncze rury

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.