Treść opublikowana przez GrzegorzSi
-
B8 TrOOOOp
Patrzcie Panowie i Pani jaki bajerek ? Tablica
-
B8 TrOOOOp
Dzięki ale nie otworzy strony ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie wie ktoś jaki maja numery śruby potrzebne do montażu obudowy spodniej silnika i pod skrzynie ? Albo gdzie je mogę dostać oprócz serwisu ?
-
B8 TrOOOOp
Multitronic 8 biegowa ?
-
Zestaw kluczy/narzędzi do 500zł
Mam takie na sprzedaż jak by Cię interesowały oczywscie nowki ? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6100549282
-
B8 TrOOOOp
Multitronic 8 biegowa
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam prośbę mógłby mi ktoś sprawdzić po vin-ie czy mam jeden czy dwa termostaty ?
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
O widzisz mysalem ze trzeba zmieniać tez lampy ?
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Ale s-linę ? Bo zapewne chodzi o samo dokładkę która znacznie ładniej wyglada i zakładając zderzak od lifta trzeba odrazu tez lampy wymieniać tak ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Dlatego nie mówię ze psują w 100% tylko ze chyba będą dziękuje za poprawę ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Jak by ktoś był zainteresowany chyba te tez będą ? ? https://www.facebook.com/marketplace/item/267558647263708/
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
To samo mam w planach tylko w b8 i nie wiem gdzie dorwać zamówiłeś może z alli ? Bo nie wiem co to będzie warte
-
Plemiona
Może jest chęć zacząć ? sam zacząłem pare dni temu i mam obok wioskę mogę wyslac link żeby się ktoś osadowil i coś pograć można ?
-
Plemiona
Odswieze temat zmieniło się coś ktoś gra może ?
-
A4 B8 2.0 TFSI S-TRONIC
Ładna furka ?
-
Montaż mgiełkowych spryskiwaczy przedniej szyby w Audi A4 B8 2011-2015
Panowie czy te spryskiwacze od A7 maja jakaś regulacje ? Czy to śrubka obok „dziury pryskajace” ?Wydaje mi się ze trochę nisko pryskają ?
-
B8 TrOOOOp
Dlatego właśnie pytałem czy ktoś takie coś przerabiał i może coś powiedzieć na ten temat ? ale mysle ze się na to skuszę tylko bliżej końca roku jak będzie więcej czasu ?
-
żarówki do halogenów A4 B8
Niee ma zero błędu ?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Kupowałeś może same lampki w asystenta w lusterka ? Czy w komplecie z lusterkami ?
-
B8 TrOOOOp
Na tej akurat nie ma ale większość co patrzyłem to maja 91 cm co jest praktycznie na cała szybe
-
B8 TrOOOOp
Panowie i Panie w nowszych audi 3 stop jest na cała tylna szybe i strasznie mi się to podoba pytanie mam ktoś coś próbował robić z tym w b8 ? ? zastanawiam się nad usunięciem aktualnego całkiem i założeniem czegoś w tym stylu co o tym sądzicie ? ? Stop
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Sam nie wiem może tez przyczyniła się trochę moc w przełożeniu na jedna oska bo tez sobie lubie czasem przycisnąć i za każdym takim przyciśnięciem kontrola się włącza wiec i opony cierpią ?
-
Strefa motocyklistów
Dzieki za sugestie,nic się nie dzieje ze nie na temat ?
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Pięknie się prezentuje jedynie co mi się nie podoba to opony ? miałem takie same i zaledwie sezon wytrzymały ?
-
Tunel na narty w sedanie
Panowie zmieniło się coś zakładał ktoś ? Idzie to zrobić jeżeli jest dzielona rozkładana kanapa czy trzeba tez coś rzeźbić ?