-
Plemiona
to samo tylko gracze bardziej doświadczeni:kwasny:
-
pomysł na prezent
hmm dobra mysl,nad albumem tez myslalem.thx
-
pomysł na prezent
tak ze 200zl może troche więcej,sam nie wiem.Nie chce sie spłukiwać, a i rodzice tez by nie chcieli nic drogiego.
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
jak postawie obok moją niunie to widać na pierwszy żut oka co i jak:) on ma najtańszą wersje 1,6 na kołopakach i chyba nigdy jej nie mył,ogólnie syf,a co do ceny to sprawa indywidualna,ja jak wystawie za 1000000 to średnia wartość danego modelu pójdzie w góre??
-
pomysł na prezent
Witam,moi rodzice mają 30 lecie ślubu,nie mam pomysłu na prezent,jakieśsugestje,propozycje??z góry dzięk uje
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
2005-2006-fiat bravo 1,4 z junkersem 2006-2008-vw vento tdi 90ps(żona skasowała) 2008-2008-fiat marea weekend 1,9td(żal pisać) 2008-2011-wunder auto audi 80 2,0 b z gazem(chyba najlepsze jakie miałem:)) 2011-2013-galaxy 2,0 b z gazem 2013-teraz-a4 tdi afn avant:wink:(pożyjemy zobaczymy)
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Miałem 80 mam a4,jakość i ta zazdrość sąsiada w nowszej o 2 lata octavi bezcenna:banan:
- Plemiona
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
zapraszam do mnie :)ale furka zacna:banan:
-
Głośniki przód
KOLES WYGŁUSZAŁ DRZWI W VECTRZE B Z JKIMIŚ 16 ODSEPAROWANYMI w "dim-ie"w Bolkowie za 800zl. i powiem,że dzwięk mnie zwlił z nóg.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich
lukash66
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta