-
Konserwacja opon
Osobiście używam Gyeon Tire. Lubię jak opona jest mega czarna, ale i ma delikatny wetlook. Przeciągam nim oponki średnio 2 razy w tygodniu więc efekt jest non-stop
-
Niewidzialna wycieraczka
Jak wyżej - Gyeon Q2. Mega kropelki, przy niskiej prędkości i bardzo dobra wytrzymałość, spokojnie pół roku poleży. Na bocznych szybach nawet rok.
-
Polerka Aku
To jest szlifierka na papier do matowienia lakieru. Generalnie osobiście nie jestem zwolennikiem wszystkiego co akumulatorowe... Sprzęt pod prąd z gniazdka to jest to
-
Felgi Audi A4 B8 Rotor 18"
1. Powinny bez problemu pasować. Najważniejsze by śruby były w rozstawie 5x112 oraz otwór centrujący był o wielkości 66,6 mm. 2. Teoretycznie od wewnętrznej strony w oryginałach musisz mieć wybite logo Audi, numer części oraz logo producenta felg. Aczkolwiek spotkałem się z podróbkami, gdzie też miały te znaki i w zasadzie ciężko było odróżnić je od oryginału.
-
Jakie opony i czy podejda do b8
Te opony o których napisałeś powinny być okej. Będzie na pewno to kompromis między wyglądem, wysokością opony, a komfortem. Felgi będą pasowały
-
Opinie o silniku 1.8 TFSI 160 KM w Audi A4 B8
Jak wyżej - CABB nie ma problemu. CDHB mają kłopot z olejem na potęgę.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Znajdź sobie na FB lub w necie firmę MDM Serwis z Warszawy. Moje auto co prawda stoi już u nich jakiś czas, ale podobno dobrze ogarniają temat. Znajomy ogarnął u nich problem olejowy, zrobił 60k km i jest okej.
-
Lusterka RS style
Dużo zabawy z tym? Zapodasz linka kolego?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie, pomocy! Przeszukałem pół internetu i żadna metoda nie działa w moim przypadku... Jak wykodować sprawdzanie żarówek? Mam zamienniki kierunkowskazów, w przyszłości chcę dorzucić żarówkę wsteczną LED i serio rozkładam już ręce z tym problemem...
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Zapoda ktoś zdjęcie z opisem miejsca, które trzeba podpiłować? Kupiłem dysze mgłowe i na pełnej regulacji pryskają na 1/3 szyby. Pomocy!
-
Jaka marka zamiennikow tylnych lamp a4 b8?
Podobno te lampy dają radę nawet: http://mmtuning.pl/products/lampy-t.-audi-a4-b8-01-11-sedan-r-w-led
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Jestem nowym użytkownikiem tego forum, posiadam od nieco ponad tygodnia A4 B8 2009 rok z silnikiem 1.8 TFSI. Pozdrawiam wszystkich!
-
ostry-90 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Lusterka RS style
Nie nakleiłem znaczka "s4" na "grilu", więc łaskawie opuść ten temat, bo gówno wnosisz do dyskusji.
-
Lusterka RS style
A skąd wiesz, że "zwykła" B8? Widziałeś moje auto? Po drugie skąd wiesz jakie mam umiejętności manualne? Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć, ale skoro okleiłem wewnętrzne dekory w kilkunastu autach to okleję też lusterka... Zresztą nie o to pytałem w tym temacie...
-
Lusterka RS style
Siemanko. Szukam jakiegoś mało "inwazyjnego" sposobu na przerobienie lusterek zwykłych w B8 na RS. I tu następuje pytanie... Czy taka folia Waszym zdaniem będzie choć trochę przypominała kolorem oryginał? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6102470831