Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ostry-90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Osobiście używam Gyeon Tire. Lubię jak opona jest mega czarna, ale i ma delikatny wetlook. Przeciągam nim oponki średnio 2 razy w tygodniu więc efekt jest non-stop
  2. Jak wyżej - Gyeon Q2. Mega kropelki, przy niskiej prędkości i bardzo dobra wytrzymałość, spokojnie pół roku poleży. Na bocznych szybach nawet rok.
  3. To jest szlifierka na papier do matowienia lakieru. Generalnie osobiście nie jestem zwolennikiem wszystkiego co akumulatorowe... Sprzęt pod prąd z gniazdka to jest to
  4. 1. Powinny bez problemu pasować. Najważniejsze by śruby były w rozstawie 5x112 oraz otwór centrujący był o wielkości 66,6 mm. 2. Teoretycznie od wewnętrznej strony w oryginałach musisz mieć wybite logo Audi, numer części oraz logo producenta felg. Aczkolwiek spotkałem się z podróbkami, gdzie też miały te znaki i w zasadzie ciężko było odróżnić je od oryginału.
  5. Te opony o których napisałeś powinny być okej. Będzie na pewno to kompromis między wyglądem, wysokością opony, a komfortem. Felgi będą pasowały
  6. Jak wyżej - CABB nie ma problemu. CDHB mają kłopot z olejem na potęgę.
  7. Znajdź sobie na FB lub w necie firmę MDM Serwis z Warszawy. Moje auto co prawda stoi już u nich jakiś czas, ale podobno dobrze ogarniają temat. Znajomy ogarnął u nich problem olejowy, zrobił 60k km i jest okej.
  8. ostry-90 odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Dużo zabawy z tym? Zapodasz linka kolego?
  9. Panowie, pomocy! Przeszukałem pół internetu i żadna metoda nie działa w moim przypadku... Jak wykodować sprawdzanie żarówek? Mam zamienniki kierunkowskazów, w przyszłości chcę dorzucić żarówkę wsteczną LED i serio rozkładam już ręce z tym problemem...
  10. Zapoda ktoś zdjęcie z opisem miejsca, które trzeba podpiłować? Kupiłem dysze mgłowe i na pełnej regulacji pryskają na 1/3 szyby. Pomocy!
  11. Podobno te lampy dają radę nawet: http://mmtuning.pl/products/lampy-t.-audi-a4-b8-01-11-sedan-r-w-led
  12. Siema! Jestem nowym użytkownikiem tego forum, posiadam od nieco ponad tygodnia A4 B8 2009 rok z silnikiem 1.8 TFSI. Pozdrawiam wszystkich!
  13. ostry-90 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  14. ostry-90 odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Nie nakleiłem znaczka "s4" na "grilu", więc łaskawie opuść ten temat, bo gówno wnosisz do dyskusji.
  15. ostry-90 odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    A skąd wiesz, że "zwykła" B8? Widziałeś moje auto? Po drugie skąd wiesz jakie mam umiejętności manualne? Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć, ale skoro okleiłem wewnętrzne dekory w kilkunastu autach to okleję też lusterka... Zresztą nie o to pytałem w tym temacie...
  16. ostry-90 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siemanko. Szukam jakiegoś mało "inwazyjnego" sposobu na przerobienie lusterek zwykłych w B8 na RS. I tu następuje pytanie... Czy taka folia Waszym zdaniem będzie choć trochę przypominała kolorem oryginał? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6102470831

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.