-
ZwierzuTom obserwuje zawartość Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś nie ma do sprzedania sprężyn do przodu. Trochę namieszałem że sprężynami zanim znalazłem to forum ?. Efekt jest taki że przod stroi wyżej od tyłu o jakieś 20mm i ch. To wygląda. Odczytałem wszystkie kody i według oznaczeń w swoim ASN powonieniem mieć z przodu 8 a z tyłu 9 klasę . Ma założone z przodu 9 klasę a z tyłu 12. (Nie pytajcie jak ... ) Szukam do przodu lub jak ktoś może ma.calego zestawu. Są w sprzedaży też eibachy , ktoś coś więcej na ten temat czy nie warto się w to bawić ? Z góry dzięki za odpowiedź ,
-
Rozrząd
Pisz na priV , w czeladzi jest na prawdę porządny człowiek który zna się na tych silnikach i umie je naprawiać ...
-
Problem wariator/łancuch/panewki/ szklanki ???
Cześć kolego znam temat bo miałem dokładnie to samo . na początku nie było najgorzej delikatne stukanie między 3 a 4 tyś obrotów . Niestety !!! nie czekaj , u mnie okazało się że rozlatuje się wariator. Na odczytach zaczęło mi pokazywać kąty w przedziale -6 do 35 stopni . Wałek wariatora z nałożonym paskiem można już w rękach ruszać na kilka milimetrów :( . Jutro będę wiedział dokładnie jaki jest wyrok ale wiem że czeka mnie wymiana rozrządu ( co nie jest najgorsze bo i tak jest już czas) ale i wariatorów i oby nie wałków !!!! generalnie remont przez duże R. Jesli teraz masz te objawy bo jest to początek końca najprawdopodobniej wariatora/ów . Sprawdź jakie masz odczyty ze zmiennych faz rozrządu ale idąc moim przykładem możesz mieć podobnie czego nie życzę. Silnik jest super i zamieniłbym go tylko na V8 4.2 , niestety jesli to wariatory to jest to ich pięta achillesowa ... niestety , będę informować na temat mojego ASN,nka pozdrawiam.
-
Tarcze Rotinger GT
Osobiście mam wrzucone na tył 300 mm rotinger GT na ceramicznych klockach i uważam że komplet sprawuje się rewelacyjnie tak jak z przodu!!! Ta sama para, mało znane nie tak jak zimmermany ale o wiele tańsze. Bardzo polecam, różnica znacząca w hamowaniu. Obsługa w sklepie profesjonalna. 10/10.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Na poprzednich stronach znajdziesz kilka fotek z mojego swapa, mam z tyłu tarcze ROTINGER GT Sport i jestem z nich bardzo zadowolony, klocki ATE ceramiczne. Z przodu obecnie tarcze ATE ale też będę zmieniał na rotinger. Ja szcze polecam za***iście hamują i nic nie piszczy. Tył składał mi rs dziadek, bardzo polecam, człowiek wie co robi, polecam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koszt tarcz u producenta 300/22 to 400zloty. Polecam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie ta kolejność zdjęć piasty wyły wyszlifowane , zdjęcia zrobione przed .... mało blogowego doświadczenia ...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam wszystkich Chciałem podzielić się z wami zakończoną modyfikacją całego zestawu do swojego b6. Wielkie dzięki dla Piotrka "RSDZIADEK " za porady, informacje i w końcu za***iście zrobione zaciski do tyłu . przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych.// poniżej wrzucam kilka fotek . pozdrawiam
-
ZwierzuTom obserwuje zawartość Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam wszystkich. Strasznie dużo tu czytania więc zapytam bezpośrednio bardziej zaawansowanych kolegów. Robię swapa hamulców w b6. Przód zrobiony na 345 mm z S4 i mam problem ze znalezieniem zacisków do tyłu pod tarcze 300mm. Proszę o info czy zaciski pod te tarcze pasują jeszcze z innych modeli a6 np. Z góry dzięki za info. Tomek
-
A4 B6 3.0 ASN quattro - wypadanie zapłonów, wibracje
Witam wszystkich , Czy ktoś z tu obecnych ma namiary na WASKIJ garage Pana Jerzego z Czeladzi ??? Proszę o wszelkie informacje bo nie mogę namierzyć człowieka a potrzebuję Z góry dziękuję . Tomek ASN + ALT
ZwierzuTom
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta