-
Automatyczne opuszczanie prawego lusterka
Kolego ogarniasz jeszcze te moduły ? Do składania i opuszczania lusterek
-
tomu35 obserwuje zawartość Przednia poduszka silnika/odbijak?
-
Przednia poduszka silnika/odbijak?
Stuki mogą też być przyczyna walnietej poduchy skrzyni
-
Zasięg na pełnym zbiorniku paliwa wg FIS ile wam pokazuje ?
U mnie 1.8t quatrro bfb 2005 rok b7 770km po zalaniu pod korek. Tylko sie zastanawiam czy przeplywka nie walnieta bo cos duzo mi spalanie wychodzi okolo 14l na 100. Wymienie przeplywke bo tez na wyzszysz obrotach pokazuje 16.00g/s to cos malo tlenu
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Witam mój problem to po wygraniu Polskiego języka w radio rns-e wersja cd tv nie czyta już map z dvd DE a wcześniej chodziły normalnie. Teraz prosi o kontakt z serwisem audi albo o włożenie odpowiedniej plyty
-
tomu35 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
1.8t ANB wysokie spalanie
U mnie zimą, miasto okolo 16/100km zmiana biegow w zakresie 2500obr a 3000 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Brak czerwonego podświetlenia radia i kratek nawiewu
U mnie to samo, kostki w radiu podpięte wszystkie i bezpieczniki cale ?? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Mam na imie Tomek, mieszkam w łodzi. Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 99r 1.8t avant. Dopiero zaczynam przygode z tym autem i zamierzam zrobic kilka modów, bo chociaz seria ma jakis tam swój urok, to fajnie gdyby cieszyła oko jeszcze bardziej. Pozdrawiam wszystkich Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka