Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Automatyczne opuszczanie prawego lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to robi lub robil kolega z foruk kkam jak dobrze pamietam modol skladanych lusterek

sam kupilem i montowalem :decayed::hi:

Opublikowano
  • Autor

Ale tu sie lusterko nie składa tylko szkło zjeżdża w dół po wbiciu wstecznego.

Opublikowano

mial rozne opcje w tym oposzczanie lusterka po wstecznym

zakodowac nie mozna, chyba ze masz pamiec fotela kierowcy to tam to wystepowalo jak sie nie myle.

Opublikowano

Albo dokładać pamięć foteli albo moduł od kkam z opcją tilt.

Opublikowano

To mój filmik. Opuszczanie lustra realizowane jest przez dodatkowy moduł. W a4 było też ori opuszczanie - musisz mieć komplet memo(fotele, lustra 14 pin, sterowniki drzwi high)

Opublikowano

Srednio przydatne, wole jak lusterko jest tam gdzie bylo. :wink:

Opublikowano

Przydaje się tylko podczas bardzo bliskiego parkowania do krawężnika.

Opublikowano

Wiem kiedy moze sie przydac a kiedy nie bo mam to ori w aucie.

Tylko jesli ktos chce montowac to informuje, ze bez tego da sie zyc. :P

Jako bajer - owszem ciekawe.

Opublikowano

A to zdarza się bardzo często w ciasnych i wąskich uliczkach, szczególnie jednokierunkowych.

Jeśli tego nie zrobisz, To możesz pozbyć się lewego lusterka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

To mój filmik. Opuszczanie lustra realizowane jest przez dodatkowy moduł. W a4 było też ori opuszczanie - musisz mieć komplet memo(fotele, lustra 14 pin, sterowniki drzwi high)

bardzo fajny modzik dzieki Krzystof, a jak sie komus to znudzi mozna wylaczyc :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Kkam powiedz ile coś takiego ma kosztować.

Opublikowano

Samo opuszczanie? - 99zł.

Opuszczanie + składanie lusterek - 250

Opublikowano
  • Autor

Do składanych lusterek to pewnie muszę całe wymienić wiec chyba tylko opadające będę robił...

Opublikowano

Kkam a masz cos do skladania lusterek przy zamknieciu pilotem

Co do opuszczania mam to u siebie i nie kozystam dobrze ze moze byc wyl bo bym dostal szalu z tym kladzie sie za nisko jak dla mnie

A3 8L tdi oem+ stage 3 167bhp on the wheels (sold ;( )

A4 avant b6 tdi oem+ 170bhp

A4 saloon b6 tdi oem+ 140bhp

A4 saloon B5 v6

Land Dover Discovery 300tdi oem+

Skoda Octavia mk1 elegance tdi 400k mil

Skoda Octavia mk1 ambient tdi 280k

Opublikowano

Opuszczanie + składanie lusterek - 250

Jak mam fabrycznie pamiec to ten modul skladania przy zamykaniu podejdzie?

Opublikowano

Jak masz fabryczną pamięć to wystarczy moduł do samego składania.

Na tym filmiku jest auto z ori memo + składanie luster zrobione na moim module

Opublikowano

A ile taki modul kosztuje?

Ciezko wyglada podlaczenie?

Opublikowano

Samo składanie 199zł. W drzwiach kierowcy i pasażera musisz zamontować moduł. Po 8kabelków do przylutowania. Na spokojnie w 1.5h można zamontować.

Opublikowano

OK.

Jak wroce z urlopu to sie usmiechne do Ciebie :wink:

Edytowane przez sssV

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.