Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

napalm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez napalm

  1. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    Niestety jeśli było coś robione, to nie za moich czasów. Jakoś nie przypominam sobie żeby błotnik jakoś inaczej wyglądał. Da rade jakoś sprawdzić ile odstają koła od „centrum” karoserii? Sprawdziłbym lewa, a potem porównał do prawej. Już zgłupiałem ??
  2. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    To już jest w planach na przyszły rok ? Z tym, ze problem wystającego koła nadal nierozwiązany
  3. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    @Adam87 z tym, ze zawiecha jest calutka nowa. @H4mm3R będzie kłopot, bo tam dystans jest 1cm na centrowaniu Poza tym, cały czar pryśnie. Problem generalnie jest wyłącznie taki: tyle koło pasażera wystaje za bardzo, o ile nie wiem. Na pewno bardziej ? Co tu zrobić ?
  4. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    @H4mm3R Gwint. Wszędzie po równo wysokości, co do mm. Co do dystansów - jak zmniejszę cała os, lewa strona będzie dostawac. Chyba nie można na prawo dać -1mm, a prawo zostawić? Jeżdżę po mieście, bardzo rzadka trasa, bagaż nieobciążany nigdy.
  5. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    Mniejszy dystans w quattro raczej nie przejdzie chyba? Jest na równo z przodem. Katy wiem, tylko jak szybko opona zniknie? Zreszta zmniejszając kat, zaraz się okaże, ze lewa strona dostaje. Problem nie leży w glebie, bo strona kierowcy nienaruszona choćby w 1% ??? @H4mm3R
  6. napalm opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, założone nowe felgi (19/9,5) + opony 225/35 + dystanse przod/tył. Po zrobieniu zbieżności etc. okazało się, ze koło pasażera tył, nieco bardziej wystaje od reszty (dosłownie patrząc na nie ledwo widać było różnice. Konsekwencje jazdy okazały się mówiąc szczerze, dość bolesne. Felga od wewnątrz dorysowana, błotnik pogięty i uszkodzony. Teraz moje pytanie brzmi: jak ugryźć temat? Wszystko zrobione zgodnie ze sztuka, teraz będzie trzeba malować i prostować, ale jak ogarnąć koło żeby sytuacja się nie powtórzyła? Byłem na wakacjach, jedynie co mogłem zrobić to odgięcie błotnika w druga stronę tak abym mógł wrócić do domu. Zdjęcia podsyłam. Słyszałem, ze można byłoby kat zrobić inny, ale opona będzie trzeć. Jakieś pomysły? Pozdrawiam.
  7. To w takim razie już zgłupiałem ???
  8. @Randor No ale pytałem kilku ludzi żeby pokazali swoje furki na gwincie AP i gleba była przod tył. To cięli sprężyny czy jak? Bo przecież nawet o tabliczkę z ciężarem auta czy jak to się nazywa profesjonalnie pokazywałem żeby dobrać gwint ?
  9. Nie było nawet. @dekiel 13 Dobierany po VIN u samego producenta.
  10. Witam, zalozony gwint Ap, przod jest ok, nie mam zdjęć, ale tył siadł tak wysoko i jest na maxa skręcony. Koza na maxa, dystans tylko do przymiarki. Co teraz? Jak tu trzeba jeszcze 3-4cm zniżyć. Czy to możliwe ze przod prawie leży, a tył taka koza? Audi a4 b7 quattro avant
  11. Nikt się tego nie chce podjąć. Wtf ?
  12. Gadałem z chłopakami rano. Nie podejmą się. Polecasz? Co robiłeś?
  13. Witam, mam taki przypadek. Zna ktoś majstra w malopolsce, najlepiej Kraków, który ogarnie elegancko jak fabryka przykazała taka zaprawkę?
  14. Czyli nie ma co przepłacać? Nawiercane fajnie wyglądają, ale w sumie whatever. Dobry wybór czy zaproponowałbys coś innego?
  15. Dev, po zimie robie swap na 345/300, tarcze zimmerman sport i klocki ferodo będą Ok? BPW; wirus będzie na 250+/-
  16. Na BF będzie Promka na wybrane modele felg japan racing. Info wkrótce na Facebooku JR Poland
  17. A no. Pełna zgoda.
  18. Może nie BF, ale ze względu na BF zacząłem szukac po stronach czy nie ma jakiś zniżek. Gwint AP 250zl taniej do końca roku. 250zl na drzewie nie rośnie, wiec jakiś sens w szukaniu zachowany
  19. Nie rozumiem podejścia, mam zamiar coś kupic, BYĆ MOŻE, będą jakieś znizki, BYĆ MOŻE, będzie można urwać stówę, to czemu nie?
  20. Znam ceny tychże produktów których szukam i w bambuko nie dam się zrobic, jak się nie uda, to trudno
  21. Nawet 50/100zl taniej fajnie kupic
  22. Witam, posiada ktoś jakiekolwiek informacje nt. motoryzacyjnych wielkich zniżek z powodu black friday? Już za 2 tygodnie wypada. Ja chetnie na BF kupiłbym opony/gwint/felunek. Jak ma ktoś jakieś info, to sypać! ??
  23. Zwykła 95 5,18 Zwykłe ON 5,40 Podhale
  24. Tez szukam i nic nic nic nic ?
  25. napalm opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, ma ktoś namiary/numery/skąd te atrapy halogenu są? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.