Witam, pierwszy raz za kierownicą czterech pierscieni. Auto w moich rękach tydzień.
2.0BPW QUATTRO 2007 2X S-LINE
Życzę sobie jak i Wam - bezawaryjności!
B7 avant BPW z DPF Quattro
miasto 10/11l
trasa 6/7l
Spalanie miasto mnie martwi, bo nie deptam za c**j, a pali sporo. Jazda ekonomiczna, a spalanie mówi co innego ? Codziennie jeżdżę 3,5km w jedna i druga stronę do pracy, wiec się za bardzo silnik nie rozgrzeje, ale 10/11l :D?