Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

napalm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez napalm

  1. Hej, tu masz cały zestaw do wnętrza. U mnie wszystko działa, nie ma błędów. https://zapodaj.net/3ba82e70da9a3.png.html https://zapodaj.net/a21fa0241355a.png.html https://zapodaj.net/d1e4e3c348435.png.html
  2. Witaj, póki co poszły same końcówki wydechów. Na razie zostaje seria, bo w planach inne NIEbudzetowe sprawy
  3. Witam, dla zainteresowanych efekt „usportowienia” mojej niuni. https://zapodaj.net/2c614225619e6.jpg.html https://zapodaj.net/44f5d466e6bbe.jpg.html https://zapodaj.net/409cae3f3ce2a.jpg.html https://zapodaj.net/b0cde2089bd3c.jpg.html https://zapodaj.net/212b9c3d5fe6b.jpg.html
  4. Spróbujemy, dzięki
  5. Jak to naprawiles?
  6. Teraz zobaczyłem, ze światła awaryjne się przy tym świecą, to normalne?
  7. Dzień dobry Wymieniałem ostatnio uchwyt na nowy i jak się okazało - wina nie leży po stronie mechanizmu. To samo się działo ze wcześniejszym.
  8. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w 2.0TDI
    Tu nie chodzi o to, ze nie stać mnie na paliwo, ale oszczędność jest dobra Dzięki za pomoc!
  9. napalm opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Bry. Jeżdżę codziennie do pracy 4km w jedna i druga stronę. Interesuje mnie styl jazdy jaki byście wybrali. Przewaznie jak jeżdżę, to przyspieszam w jak najszybszym czasie do upragnionej prędkości (przyjmijmy 50kmh/max 2tys obrotów). Jedni polecają taka jazdę, a drudzy wybierają opcje powolutku, bez deptania, do upragnionej 3 50kmh. Pytam, bo zależy mi na maksymalnym oszczędzaniu zużycia paliwa. Z tego co wiem, przyspieszanie zużywa najwiecej paliwa, wiec powinno się maksymalnie zminimalizować powolny wzrost obrotów. Mam racje czy ch*ja?
  10. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    Dziękuje
  11. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w Audi A4 B7
    W takim razie polecisz jakiś CAŁY zestaw?
  12. napalm opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Panowie, chce władować ledy do halogenów. Poczytałem ciut i polecają coś takiego. Wystarczy wymienić stare żarówki na ledy i można śmigać czy potrzeba jakiś przekaźnik albo będzie wywalać błąd na fisie? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6888328186
  13. Bry, mam 2 takie problemy. Odnośnie słupka, to zapewne kupię od kogos cały używkę, a fotel? Zna ktoś kod materiału lub nazwę? Czy cały fotel muszę wymieniać? https://zapodaj.net/3a32ba913431d.jpg.html https://zapodaj.net/f4275f629f18e.jpg.html
  14. Witam, pacjent B7 Avant 2.0 BPW. Mam aktualnie ori wydech, który jest skierowany „w ziemie”. Chciałbym zmienić na proste, okrągłe Ultery 80 lub 90mm, ale nie wiem jaką średnicę montażową wybrać. Rozumiem, że wystarczy zmierzyć średnicę końcówki aktualnej i wybrać taka sama montażową do nowych końcówek? Pozdrawiam
  15. W przyszłości na pewno o tym pomysle Dzięki za pomoc!
  16. Dzięki, ale wersja chrom odpada.
  17. Gadałem z majstrem od przyciemniania (zreszta właściciel tego samego modelu auta co ja mam jak się później okazało) i faktycznie, fabrycznie przyciemniane szyby maja mniej widoczne ścieżki. Jedyne rozwiązanie, to kupic wszystkie szyby (oczywiście tylko te ze ścieżkami) np. z jakiegoś rozjebanego Anglika i przełożyć. Widzicie sens w tym?
  18. Znajomek ma to samo auto i ma z 70-80% mniej widoczne te ścieżki. Pytanie jak? Podobno ori tak miał ?
  19. Znajomek ma to samo auto i ma z 70-80% mniej widoczne te ścieżki. Pytanie jak? Podobno ori tak miał ?
  20. Lipa, w uj nie podoba mi się to:(
  21. Dobra, w takim razie nie usune, ale chciałbym to w jakiś sposób zakryć albo chociaż zrobic tak, żeby nie rzucało się w oczy. Da rade?
  22. No to jakie jest inny wyjście? Ścieżki są między szyba, a przyciemnianiem, wiec przyciemnianie nic nie da.
  23. Panowie, wizualnie mi się to bardzo mie podoba. Planuje to albo wyebać albo w jakiś sposób zakryć/przyciemnić etc. Co byście doradzili w tej sytauacji? Ścieżki są zbyt widoczne https://m.fotosik.pl/zdjecie/a0e11149cc39f200 Tylna szyba tak samo wyglada.
  24. Siema! Nie jest czarna, to przez efekt się tak wydaje ? Jest taka ciemno szara/brązowa(katologowo). Jakie info Cię interesuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.