Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradD555

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie, Panie proszę o informację odnośnie tego zestawu naprawczego: https://allegro.pl/oferta/kompresorek-pompka-zamka-centralnego-audi-a3-a4-a6-6284454253 Jeżeli faktycznie jest on trwały i skuteczny, jestem w stanie poświęcić te "pare groszy" byle tylko mieć spokojną głowę. Ehh gdybym tak garażem dysponował pewnie pokusiłbym się o samodzielną naprawę według Waszych instrukcji, a tak to pod chmurką będzie ciężko
  2. Witajcie. Postanowiłem założyć temat odnośnie montażu radyjka Sony DSX A210ui. Jeżeli uda się okiełznać temat, można zrobić z tego tematu dobre fotostory dla potomnych. Piszę ponieważ przeszukałem nasze forum, odległe zakamarki gógli a nawet YouTube z poradnikami w różnych językach. Dzięki temu rozeznałem się w temacie ale konkretów co do mojego problemu nie znalazłem. Liczę że postaracie się mi pomóc, a ja po kolei postaram się skleić wszystkie informacje w jedną całość, zmontować do kupy i przedstawić na zdjęciach. A więc po kolei. Problem dotyczy podłączenia przewodów do nieoryginalnego radia tak, by działały wszystkie oryginalne głośniki z subwooferem. Kupiłem ostatnio nowe radio: W komplecie dostałem adapter ISO: Podłączyłem wszystko (oprócz anteny, jeszcze nie kupiłem adaptera ) czarna kostka zasilająca, brązowa sygnałowa. Muzyka gra tylko że jedynie przez przednie cztery głośniki... Tak więc zaczęły się poszukiwania problemu. Problem widzę znany - przy nieoryginalnych radiach tył i subwoofer nie gra. Znalazłem na internecie https://www.natcar.pl/mobile/pl/p/Nie-dzialaja-tylne-glosniki-i-subwoofer-Modul-do-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-BOSE/416 taki adapter Problem w tym że u mnie w aucie brakuje kostek mini iso Przeszukałem dokładnie wnękę, znalazłem jedynie czerwoną kostkę z podłączonymi do niej dwoma przewodami: Teraz pytanie - do czego służy ta kostka? I dlaczego nie ma u mnie mini iso Może przewody od tylnych głośników są wpięte w brązową kość? I co to za niepodpięte przewody? Może warto je podłączyć? W radiu nie ma miejsca na podłączenie mini iso, w adapterze który dostałem z radiem też miejsca nie ma, a i samego mini iso w samochodzie nie ma. Są za to żeńskie wtyki na dwa przewody RCA - "czincze". Może do tego muszę kupić jakiś adapter? Kupię czincze które później podłączę do kostki? Tylko jakiej i gdzie? Dodatkowo w radiu jest jeszcze wtyczka niebieska podpisana "Sub rear audio out" widoczne na tym zdjęciu - https://i.imgur.com/uuAhZx6.jpg Muszę jeszcze wspomnieć o tym że radio Sony DSX A210ui posiada " wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W (maks. przy 4 omach) / 4 × 20 W (RMS przy 4 omach) zapewnia dźwięk o niezwykle wysokiej głośności. " oraz możliwość rozbudowy audio o dodatkowy subwoofer itd.itp. stąd pomyślałem że gniazda na czincze są właśnie do tego. A może niepotrzebnie kombinuję i wystarczy zakupić ten adapter? Tylko jak go potem podłączyć jak nie mam mini iso, i co w tym adapterze takiego się znajduje, czego sam nie mogę przepiąć/podpiąć w kostkach które posiadam? Proszę Was drodzy użytkownicy o pomoc w rozwiązaniu problemu. Sam również będę poszukiwał odpowiedzi i w razie jakiś rozwiązań rozwinę temat Pozdrawiam
  3. KonradD555 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Witam wszystkich. Z tej strony Konrad ze świętokrzyskich dróg Jestem w trakcie poszukiwań wymarzonego Audi A4 B5. Obecnie jeżdżę Renault Megane IIphI dCi, którego właśnie niedługo planuję wymienić na czwórkę, ale o tym już w innym temacie. Od 2010r. krążę z Wami po Polskich drogach. Hobbystycznie zajmuję się wirtualnym tuningiem, moto-fotografią. Od lat jestem wielkim fanem modyfikowanych aut i taki właśnie pojazd zamierzam sobie "zbudować". Staram się być samodzielny, opcja SZUKAJ jest mi również znana więc postaram się nie męczyć nikogo głupimi pytaniami Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.