Treść opublikowana przez RyBa92d
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
Fajnie się prezentuje !! powodzenia w realizacji planów
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
Ładnie się prezentuje !!
-
B5 AVANT by RyBa
Na początku tygodnia nadszedł czas na wymianę sondy bo już od początku się domagała, postanowiłem kupić oryginał BOSCH'a o dziwo stara nie stawiała oporu. I nareszcie po wpięciu kompa nie wywala mi już błędów. I ostatnio zauważyłem że po całodniowym deszczu zrobiła mi się mała kałuża pod nogami kierowcy na szczęście na gumowej wycieraczce, po wyciągnięciu co się dało z podszybia okazało się ze obudowa komputera była przykręcona tylko na 1 śrubce z 2 i dodatkowo 20 letni syf doprowadził że tam ciekło do kabiny. przy okazji posprzątałem pod aku i przetkałem wszystkie odpływy bo były przytkane. I kolejna naprawa oraz nowy centralny zamek z kluczykami
-
A4 B5 Lampy przód z paskiem ledowym
pokaż jakieś foto tych lamp
-
B5 AVANT by RyBa
Się udało cyknąć fotkę
-
Laser red avant! 1.8T
Szybki robią robotę !
-
B5 AVANT by RyBa
Chwila przerwy więc aktualnie felgi 17 się sprzedały, z tylnej klapy zniknęły oznaczenia, fotki jeszcze na felgach przed sprzedażą. Audi dalej zostaje na 15" w tym sezonie. Standardowo foto dla podglądu w planach na najbliższy czas demontaż tylnej wycieraczki
-
Tuning Licznika
Oriętuje się ktoś jakie to są koszty ?
-
Tuning Licznika
Witam, zastanawiam się czy do licznika poliftowego 1/2 FIS można dołożyć wskazówki woltomierza i temperatury oleju? najważniejsze chyba to obawa przed podłączeniem podświetlenia i do czujników.
-
B5 AVANT by RyBa
No i olej wymieniony. Zmieniłem olej 10W40 MOBIL na 5W40 SHELL. Przy wolnej chwili wymieniłem filtr powietrza.. na kainowy zabrało czasu
-
B5 AVANT by RyBa
A tak się spuszcza moje AUDI
-
B5 AVANT by RyBa
Pytanko Dostałem te koła z autem. pozbyć się i kupić inne? Pomalować ? Odświeżyć? Nie mogę się zdecydować a niedługo zimę trzeba ściągać.
-
B5 AVANT by RyBa
Kilka dni po zakupie korciło mnie wymienić oświetlenie rejestracji na LED, jak się okazało lampki po demontażu się rozleciały w rękach. Jak to mówią niektóre rzeczy nabierają mocy urzędowej z czasem i oto jest wymodzone bo LEDy wstawiłem nie w oryginalne miejsca (między blaszkami) tylko po swojemu w ori lampki.
-
[B5 AFN] Daily car santorinblau perleffect
Podoba mi się!
-
B5 AVANT by RyBa
a jak tam oparcie od wsiadania bardzo się wyciera? bo to chyba jedyny minus tych foteli
-
B5 AVANT by RyBa
Środek po wymianie oświetlenia na LED
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
też zaczynam śledzić
-
B5 AVANT by RyBa
Witam, moje AUDI GOLDEN EYES Jako bonus mój poprzedni samochód GULF Autko zakupione w grudniu 2017 od Szweda który przywiózł auto do polski. Poniżej zdjęcia z ogłoszenia OPIS: A4 B5 AVANT 1999 r. 1.8 APT 92KW LY5K Przebieg z jakim kupiłem 218 000 WYPOSAŻENIE: ABS Immo Halogeny Spryskiwacze lamp w zderzaku Podgrzewane spryskiwacze szyb El. lusterka podgrzewane 2x El. szyby Airbagi (co do ilości to nie wiem jeszcze dokładnie :)) Dzielona tylna kanapa Siatka odgradzająca przestrzeń bagażnika 15" ALU Centralny zamek ( niestety dokładany sterownik z pilotem) Climatronic 1/2 FIS Radio Sony CDX-F5500 Koło zapasowe ALU Grzane fotele Ogrzewanie postojowe DEFA PLANY: Na pewno doprowadzić samochód do stanu gdzie wszystko będzie sprawne. Lakier do odświeżenia i do pomalowania tu i tam. Car Audio (wymiana głośników na sprawne i dodanie małego Suba dla komfortu słuchania muzyki) Zawieszenie na pewno pójdzie do wymiany na niższe ale może nie tyle co w Golfie CO ZOSTAŁO ZROBIONE: Rozrząd z pompą wody i napinaczem hydraulicznym Pozbyłem się resztek listewek ozdobnych z drzwi i nie wiem co dalej z tym zrobić ( liczę na rady) Dokleiłem brakującą część klamki od pasażera Wymieniłem oświetlenie wnętrza na LED + przelutowanie lampki w bagażniku bo nie świeciła Założone żarówki w soczewkę BOSMA CLASSIC GOLD Wymieniłem sondę lambda LOADING... Zapraszam do wypowiedzi ! Poniżej więcej informacji
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
też czekam !
-
Radio Symphony brak zawiasów, wysuwa się z kosza 2DIN
Nie da rady go czymś zklinować? tak jak to się robiło w starych radiach kawałek papierka i wciśnięty pomiędzy.
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Przeczytałem temat od początku na raz i powiem Ci że podoba mi się, mam kilka pytań: te listwy dolne na drzwiach są po prostu ściągnięte i czy planujesz je założyć?? Te amery jak podpoiłeś ?? Mega mi się podoba może i moje Audi tak będzie wyglądać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem Damian Jestem z Dębicy a obecnie mieszkam w Tarnowie Stałem się posiadaczem AUDI A4 B5 Avant 1.8 APT wersję skandynawską wcześniej jeździłem VW GOLF II 1.3 nz --> PASSAT B3 Variant 2.8 VR6 ---> GOLF II 1.3 nz --> no i Audi a4 obecne Liczę na dłużą znajomość z AUDI. POZDRO !