-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Kordziuk + Gosia zadatek wpłacono wczoraj 21-01-2018
-
[3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
Po kilku dniach przestoju dzisiaj jadąc na spota odpalam i 2 sekundy poraz pierwszy usłyszałem metaliczny zgrzyt i to wprawilo mnie w zadume czy to juz czas na łańcuch auto ma w tej chwili 192 tys km.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak na ta chwilę nad Narodowym błękit [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Bukowina 2018 podziękowania.
Potwierdzam Lidzia do Krakowa radziła znakomicie na zakorkowanej Zakopane. Po zmianie steru Kosmita nadal się bawił [emoji3] impreza super bardzo dziękuję organizatorom i nowo poznany serdecznym milosnikom a4 [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Taki mamy klimat [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
200 km nakręcone pogoda marzenie sezon czas zacząć [emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
Taki dzisiaj komunikat skasowalem i nie wiem czy to poważna sprawa Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Hugo sorki nie doczytałem kasę wysłałem jeśli za późno odeslij proszę ale może komuś nie będzie po drodze to chętnie zawitam w gościnne progi [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
https://warsawexpo.eu/wydarzenie/motorcycle-show-2018/ dawaj na targi nie ma jak się przymierzyć [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Jako pierwsze moto może nie proponujcie litra [emoji3] coś co Cię nie poniesie a da ful fan to yamaha tdm mam taką i wiem że będziesz zadowolony [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
To zależy winkielki i szybkie trasy ok ale tematy pomeczowe no trza pomyśleć [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Hm moja żona jeśli idziemy w tym kierunku jechała że mną dwa razy no cóż miała pecha widziała dwie kraksy motocyklowe i jeżdżę sam w końcu dwa koła to wolność ??? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Bylem dzisiaj w garażu odpaliłem posluchalem i czekan na kilka stopni plus [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
Nusiek myślę że Bukowine dam rady zaliczyć a jak będziesz możemy pogadać [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
No widzisz a bylem u Krotoskiego i mi powiedzieli że mam jeździć chyba że liczą że jeśli będzie awaria to zarobią [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kordziuk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta