Treść opublikowana przez pansilv3r
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZA1ZKV158613
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZGE7LB001266
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZ5NZKM100659
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i Wyposażenie3VV2B7AXXKM014013
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWa1vabf78hd046158
-
Wyłączenie automatycznie składanych lusterek w Audi Q7 4M
Mam 2017r i nie ma takiej opcji
-
Wyłączenie automatycznie składanych lusterek w Audi Q7 4M
Czesc Czy posiadacie kodowanie (najlepiej VCDS) w celu wyłączenia automatycznie składanych lusterek? Próbowałem działać samym przełącznikiem ale zawsze się składają co jest uciążliwe w zime
-
Poszukuje dobrego diagnosty z vagiem Wałbrzych
W Wałbrzychu na ul. Wrocławskiej jest dobry specjalista AutoKlinika. Specjalizacja w grupie VAG
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i Wyposażenie3VV4B7AXXJM194161
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWa1lkcfp7ca100375
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pansilv3r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1AECF35K1079486 WP0AA2A72GL000390
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o odkodowanie: WA1DGAFP9EA006673 Dziękuję!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o: WAURV78TX9A052417
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o: WA1VAAF74HD026662
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Proszę o informacje dot. : WA1VAAF77HD054522
-
MMI 2G High - biały ekran
Wymiana ekranu pomogła
-
MMI 2G High - biały ekran
W poniedziałek jadę po nowy wyświetlacz. Mam tylko nadzieję, że nie posiada on ochrony komponentu???
-
MMI 2G High - biały ekran
A wiec mam zajecie na weekend...
-
MMI 2G High - biały ekran
Czyli kolejny krok to szukanie nowego wyświetlacza? Dziwi mnie tylko, że padł bez ostrzeżenia...
-
MMI 2G High - biały ekran
Cześć, Taka oto niemiła niespodzianka spotkała mnie wchodząc do samochodu... Biały ekran z lekko widocznym pomarańczowym tłem, który przy późniejszym uruchomieniu stał się biało-czarną plamą i ewoluował na biały ekran z paskiem :( Radio gra, brak obrazu po przełączeniu na navi, przy wbiciu wstecznego itp... Ekran jak martwy. Co mogło paść, ekran? Taśma? Gdzie szukać problemu?
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Potrzebuje oliwy i filtra oleju do: Audi S5 4.2l V8 2009r Co polecicie? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Audi S5: P2006 i P2007 Intake Manifold Flap Bank 1 &2 CLOSED
Zmagam sie z błędem P2006 i P2007... Mam praktycznie permanentny check engine a po podpięciu do VCDS i sprawdzeniu bloków pomiarowych widać faktycznie ciagle zamkniecie (wynik: 0% zadane: 99.6%) i bardzo różne napięcie (aktualnie: 1.100V vs 3.920V) Zdjęcia z danymi z kilku dni Czy ktos sie juz spotkal z tym? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Audi S5 4.2 V8: Gotujący się i wyciek płynu chłodniczego
Znalazlem przyczyne... Korek zbiorniczka. Dopiero bo nacisnieciu go srubokretem okazalo sie w jakim jest fatalnym stanie.
-
Audi S5 4.2 V8: Gotujący się i wyciek płynu chłodniczego
Problem: gotujacy i buzujacy płyn chłodniczy sięgający pod sam korek. W rezultacie czego, pękła obudowa zbiorniczka i wylał się cały plyn. Temperatura na desce w normie (ok.90 C), wentylator nie włączył się (nie miał powodu wg. wskazań na desce...), temperatura na zewnatrz ok.15 C. Dodam jeszcze, ze bylo czuc straszny gorąc spod maski... Czy mial juz ktos taki przypadek? Co to moglo byc? Skad taki skok cisnienia? Zawiesił się termostat? Wentylator sie nie wlaczyl? Czujnik temperatury plyny chodniczego zglupial? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana siłownika klapki wlewu paliwa w Audi A4 B8
Przed wymianą siłownika proponuję pociągnąć kilkukrotnie za awaryjne otwieranie klapki (czerwona linka). U mnie pomogło i siłowniczek odżył. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka