-
podświetlenie tablicy polift sedan
Po prostu moim zdaniem za bardzo temat przejąłeś, ale luzik, jest ok
-
podświetlenie tablicy polift sedan
Kolego moze nie wpieprzaj sie tak w kolejkę, co? ja te lampki chętnie wezmę. @Jawor, proszę o kontakt tel. 500 839 531
-
podświetlenie tablicy polift sedan
Wie ktoś gdzie można kupić podświetlenie tablicy led do a4 b5 1999 (polift) sedan? Szukam od paru miesięcy i nigdzie nie ma. Zamienniki z allegro też nie pasują pomimo zapewnień sprzedawców. W aso też niedostępne. Numery ori: 8D0943021C 8D0943021D
-
Montaż downpipe a4 b6 1.8t
i co kolego udało się odkręcić śruby za katem czy musiałeś rozpiąć wydech?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pytanie prawdopodobnie było, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jaki downpipe polecilibyście do seryjnego 1.8t anb - 2,5" czy 2,75"? Mam w planach program za ok. miesiąc czasu i celuję w ~190KM. I drugie pytanie - czy przed programem warto inwestować w sylikonowy TIP? Ewentualnie czy montaż w przyszłości będzie wymagał korekty mapy? znalazłem coś takiego na alliexpress za 120zł https://pl.aliexpress.com/item/k8-Silicone-Induction-Intake-Hose-Kit-for-AUDI-A4-PASSST-B5-1-8T/32791969637.html?spm=a2g17.search0104.3.83.7f6050bfLhGLp6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10065_10151_10344_10068_5722815_10342_10325_10343_10546_10340_10341_10548_5722915_10698_5722615_10697_10696_10084_10083_10618_10304_10307_5722715_5711215_10059_10534_308_100031_10103_441_10624_10623_10622_5711315_5722515_10621_10620,searchweb201603_1,ppcSwitch_5&algo_expid=f07751e4-b6af-4ab5-8eb2-191ef628dd76-13&algo_pvid=f07751e4-b6af-4ab5-8eb2-191ef628dd76&priceBeautifyAB=0
-
średnica DP; TIP czy warto? (1.8T)
Witam, pytanie prawdopodobnie było, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jaki downpipe polecilibyście do seryjnego 1.8t anb - 2,5" czy 2,75"? Mam w planach program za ok. miesiąc czasu i celuję w ~190KM. I drugie pytanie - czy przed programem warto inwestować w sylikonowy TIP? Ewentualnie czy montaż w przyszłości będzie wymagał korekty mapy? znalazłem coś takiego na alliexpress za 120zł https://pl.aliexpress.com/item/k8-Silicone-Induction-Intake-Hose-Kit-for-AUDI-A4-PASSST-B5-1-8T/32791969637.html?spm=a2g17.search0104.3.83.7f6050bfLhGLp6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10065_10151_10344_10068_5722815_10342_10325_10343_10546_10340_10341_10548_5722915_10698_5722615_10697_10696_10084_10083_10618_10304_10307_5722715_5711215_10059_10534_308_100031_10103_441_10624_10623_10622_5711315_5722515_10621_10620,searchweb201603_1,ppcSwitch_5&algo_expid=f07751e4-b6af-4ab5-8eb2-191ef628dd76-13&algo_pvid=f07751e4-b6af-4ab5-8eb2-191ef628dd76&priceBeautifyAB=0
-
[ALL B5] Jak zlikwidować skutecznie skrzypienie podłokietnika w B5
Wie ktoś gdzie najlepiej przykleić te odbojniki? Próbowałem zrobić tak u siebie i efekt średni.
-
Nie łapie temperatury nowy termostat i czujmik
Przyznaję rację identyczna sytuacja u mnie, wsadziłem zielony (ori vag) zamiast niebieskiego fabrycznego i licznik pokazywał 70-80 stopni. Włożyłem z powrotem niebieski i jest ok. Wniosek jest taki żeby koniecznie kierować się kolorem
-
Nie łapie temperatury nowy termostat i czujmik
Dlaczego uważasz, że musi być niebieski?
-
jaki xenon hid
Tak, mam taką kontrolkę. Czyli wychodzi, że musi być ten zestaw który ja wczesniej wysłałem.
-
jaki xenon hid
Dzięki. On jest z can-busem? Nie będzie wywalać błędów?
-
jaki xenon hid
Witam, Jaki xenon hid polecicie do a4 b5 lamp poliftowych? Taki zestaw będzie ok? http://allegro.pl/audi-a4-b5-b6-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i6975891959.html
elder0395
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta