Treść opublikowana przez jacek1975
-
Czyszczenie parownika
ja kupiłem w płynie 1 litr wlałem do pistoletu lakierniczego 6 bar i rozpyliłem pod maske bezpośrednio do wlotu powietrza 3/4 litra przy włączonym na maxa wentylatorze. Stęchlizna znikneła zatoki nie bolą:)
-
Czyszczenie parownika
super dzięki
-
Bład 6291727 brak wspomagania
ja już troche prześwietliłem temat na sobie i jeżeli po wypadku nie działa wspomaganie i po podłączniu do kompa wskazuje brak połączenia ze sterownikiem wspomagania i sterownik uszkodzonyto magiel jest do wymiany. przy doborzej nowego nalezy kierować się numeracją magla odczytaną z vcds a nie oznaczeniami będącymi na samym maglu bo tak jak u mnie się różniły, po dobraniu zakładamy urzywke z alle i jeśli są takie same to odrazu chodzI wspomaganie jak trzeba nic nie trzeba dopisywać kodować i co tam jeszcze
-
Błąd wspomagania A4B8 Lift
ja już troche prześwietliłem temat na sobie i jeżeli po wypadku nie działa wspomaganie i po podłączniu do kompa wskazuje brak połączenia ze sterownikiem wspomagania i sterownik uszkodzonyto magiel jest do wymiany. przy doborzej nowego nalezy kierować się numeracją magla odczytaną z vcds a nie oznaczeniami będącymi na samym maglu bo tak jak u mnie się różniły, po dobraniu zakładamy urzywke z alle i jeśli są takie same to odrazu chodzI wspomaganie jak trzeba nic nie trzeba dopisywać kodować i co tam jeszcze
-
Bład 6291727 brak wspomagania
jedz do fachowca bo tu się raczej niczego nie dowiesz tego zakresu
-
Bład 6291727 brak wspomagania
mam identyczny problem auto własnie po wypadku tj 629172- sterownik uszkodzony i 01309-sterownik wspomagania kierownicy i te z nie wiem co robić. znalazłem podobny problem na forum w GB ale niewiele z tego rozumiem http://www.digital-kaos.co.uk/forums/showthread.php/493622-2014-Audi-Q5-Steering-Assist-8R0909144-Check-Sum-Error
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, byłem kiedyś posiadaczem tzn 20 lat temu audi 90 b2 2.3 (suuper bezawaryjny ) i postanowiem kontynuować przygode z tą marką:) pozdrawiam